Star Kuzgun - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4. BÖLÜM

Harika bölümdü yine, Kuzgun'un doğum günü ve yaşananlar damga vurdu tabi. Kuzgun ve Dila'nın Adalar'a gitmesi, oradaki hediye faslı, Dila'nın Kuzgun'a aşkını ilan etmesi, Kuzgun'un Dila'ya aşık olmadığını ve birlikte olamayacaklarını belirtmesi, Kuzgun'un Dila'yı boğazlaması güzel sahnelerdi. :D

Kuzgun'un Şeref'i öldürmesini Ali öğrendi, hiç olmadık isme söyledin be Rıfat... Ali de videoyu alıp Bora'ya söyledi, Bora & Kuzgun kapışması başlıyor.

Kartal ve Kuzgun'un karşılaşması güzeldi, Kartal daha samimi geldi.
Güzel sahne anlayışını tekrar gözden geçirmen lazım.ss
Aaa açıkcası diziyi güzel buldum konusu olsun Barış olsun ama dizide bir kötü adam eksikliği vardı ilk 3 bölümde bunu çok ciddi şekilde hissettim :A Burcunun abisi rolunde birisini gözümüze sokmaya çalıştılar ama sevmedim 4.bölümüde izleyip bunu diyip diziden kaçtığımı söylemeye gelecektim buraya ama :A :A :A

4 yani son bölümde nihayet bir fenomen olabilicek bir kötü karakter geldi Bora :love1: @Forumdash abiciğim Burcumu yoksa Barış mı tutturdu diziyi diye sormuştu bence bu adam gelip diziyi kurtarmış :A Haftaya zaten reytingler dahada artar dizi şimdi başlıyor :Z:Z:Z @xemrexxx @serhatt @xBUGRAx
,Wk5GIw3RhUyLNtCLDiSy5g.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,865
Puanı
1,061
Aaa açıkcası diziyi güzel buldum konusu olsun Barış olsun ama dizide bir kötü adam eksikliği vardı ilk 3 bölümde bunu çok ciddi şekilde hissettim :A Burcunun abisi rolunde birisini gözümüze sokmaya çalıştılar ama sevmedim 4.bölümüde izleyip bunu diyip diziden kaçtığımı söylemeye gelecektim buraya ama ?A:A

4 yani son bölümde nihayet bir fenomen olabilicek bir kötü karakter geldi Bora :love1: @Forumdash abiciğim Burcumu yoksa Barış mı tutturdu diziyi diye sormuştu bence bu adam gelip diziyi kurtarmış :A Haftaya zaten reytingler dahada artar dizi şimdi başlıyor :Z:Z:Z @xemrexxx @serhatt @xBUGRAx
son zamanlarda kendin gibi kötü insanları sevmeye başladın çarpışmada veli; çukurda mahsun burada bu adam :A :A galiba sonunda kendin gibi içi pis insanlara göz diktin :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aaa açıkcası diziyi güzel buldum konusu olsun Barış olsun ama dizide bir kötü adam eksikliği vardı ilk 3 bölümde bunu çok ciddi şekilde hissettim :A Burcunun abisi rolunde birisini gözümüze sokmaya çalıştılar ama sevmedim 4.bölümüde izleyip bunu diyip diziden kaçtığımı söylemeye gelecektim buraya ama ?A:A

Bora bayağı tehlikeli, 5. bölümle birlikte Kuzgun & Bora kapışması başlıyor. :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Ayyy hayırrr ayy hayırrr lütfen bacım olamaz yaaa ama hayır yaaaa :T ağlıcam sinirden şuan.
Şu adamın nesini sevdin:F Git kırık kanatlar mı ne vardı onu izle o zaman:F iptal edicem diziyi şu adam yuzunden:A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ayyy hayırrr ayy hayırrr lütfen bacım olamaz yaaa ama hayır yaaaa :T ağlıcam sinirden şuan.
Şu adamın nesini sevdin:F Git kırık kanatlar mı ne vardı onu izle o zaman:F iptal edicem diziyi şu adam yuzunden:A
Bora bayağı tehlikeli, 5. bölümle birlikte Kuzgun & Bora kapışması başlıyor. :Z
son zamanlarda kendin gibi kötü insanları sevmeye başladın çarpışmada veli; çukurda mahsun burada bu adam ?A galiba sonunda kendin gibi içi pis insanlara göz diktin :A
90lı yıllardan beridir kötü adam seviyorum zaten Tilki Ekrem :F :F :F @xemrexxx

Aaa 4.bölüm ile ilk 3 bölüm arasında çok ciddi bir fark var @Forumdash bu hafta gelecek reytingi bekle ve gör nereye bitiryorsun ayoll ilk 3 bölümden daha fazla süreyle izledim 4.bölümü inanılmaz bir bölüm farkı vardı çünkü diziyi bırakıyordum :A :A :A

@Yiğitt Kuzgun önce şu topuz saçlı yumuşak adamı dövsün gıcık oldum ona :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
90lı yıllardan beridir kötü adam seviyorum zaten Tilki Ekrem :F:F:F @xemrexxx

Aaa 4.bölüm ile ilk 3 bölüm arasında çok ciddi bir fark var @Forumdash bu hafta gelecek reytingi bekle ve gör nereye bitiryorsun ayoll ilk 3 bölümden daha fazla süreyle izledim 4.bölümü inanılmaz bir bölüm farkı vardı çünkü diziyi bırakıyordum ?A:A

@Yiğitt Kuzgun önce şu topuz saçlı yumuşak adamı dövsün gıcık oldum ona ?A:A
Geç bulup çabuk kaybetme diye az biraz daha izle bari :F Çok şevkli anlatıyorsun :F

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Geç bulup çabuk kaybetme diye az biraz daha izle bari :F Çok şevkli anlatıyorsun :F
Bitmez artık dahada artacak :A :A :A

Barışı dövüşlerde izlemek güzel ama diziyi ben hiçbir zaman başrol için izlemedim bir ikinci adam olacak bu yoktu dizide :A Ertuğrl seneye yok Burak gelince kaçacaktık zaten oyüzden iyi oldu :A :A :A @Yiğitt @xemrexxx @serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,163
Puanı
1,060

Tam senlik :A

• Harika