Star Kuzgun - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aras-bulut-iynemli_1632084.jpg

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3. BÖLÜM

Harika bir bölümdü, dizi bu bölümle birlikte açıldı vallahi. Kuzgun ve Dila sahnelerini bayağı beğeniyorum, eskilerden konuşmaları güzeldi.

Kesik'in öldürülmesine üzüldüm ama öleceği en baştan belliydi, Kesik'in ölümünden sonra Barış Arduç'un oyunculuğu ayakta alkışlanır. Adam yaşadı o anı...

Ali'ye ayar oluyorum, onun yüzünden Kesik öldü. Tabi orada da komplo kurdular o ayrı da o adamı otobüsten alıp götürmeseydi olmayacaktı bunlar...

Kuzgun ve Meryem'in karşılaştığı sahne güzeldi, aynı şekilde Kumru ile sahnesi de güzeldi. Kumru'yu bayağı beğeniyorum, çok tatlı kız. Kartal ile tanışmadılar, diğer bölüme tanışır onlar da. Tabi kötü hava hakim ama olsun.

Son sahne şok oldu tabi, Şerif'i öldürdü Kuzgun. Bu hamleyle Rıfat'ın gözüne girer, güveni de kazanmış olur. :A

Tabi başımıza Bora belası çıkıyor...

• Harika
Reactions: Forumdash

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4. BÖLÜM

Harika bölümdü yine, Kuzgun'un doğum günü ve yaşananlar damga vurdu tabi. Kuzgun ve Dila'nın Adalar'a gitmesi, oradaki hediye faslı, Dila'nın Kuzgun'a aşkını ilan etmesi, Kuzgun'un Dila'ya aşık olmadığını ve birlikte olamayacaklarını belirtmesi, Kuzgun'un Dila'yı boğazlaması güzel sahnelerdi. :D

Kuzgun'un Şeref'i öldürmesini Ali öğrendi, hiç olmadık isme söyledin be Rıfat... Ali de videoyu alıp Bora'ya söyledi, Bora & Kuzgun kapışması başlıyor.

Kartal ve Kuzgun'un karşılaşması güzeldi, Kartal daha samimi geldi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,016
Puanı
1,061
4. BÖLÜM

Harika bölümdü yine, Kuzgun'un doğum günü ve yaşananlar damga vurdu tabi. Kuzgun ve Dila'nın Adalar'a gitmesi, oradaki hediye faslı, Dila'nın Kuzgun'a aşkını ilan etmesi, Kuzgun'un Dila'ya aşık olmadığını ve birlikte olamayacaklarını belirtmesi, Kuzgun'un Dila'yı boğazlaması güzel sahnelerdi.:D

Kuzgun'un Şeref'i öldürmesini Ali öğrendi, hiç olmadık isme söyledin be Rıfat... Ali de videoyu alıp Bora'ya söyledi, Bora & Kuzgun kapışması başlıyor.

Kartal ve Kuzgun'un karşılaşması güzeldi, Kartal daha samimi geldi.
Güzel sahne anlayışını tekrar gözden geçirmen lazım.ss

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,016
Puanı
1,061
Bilerek değil tabi ki. :A Kuzgun tatlış tatlış uyuyordu, Dila da battaniyeyi üstüne örterken Kuzgun'umu korkuttu o da saldırdı. :bhr:
Ne güzel iyilik yapmak istemiş gördüğü muameleye bak. :( En iyisi Ay Yapım'daki görevime geri döneyim de şu senaristleri bir dehleyeyim. :A @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kimse bir şey çektiremez ben çeki düzen verirsem. Kara Sevda'yı yazmaya benzemez bir daha aynı şey olursa kapının önüne koydururum. :A
Kara Sevda da çok kaliteli işti, bak hüzünlendim yine. :( Senaristlerim aynı, yine efsane iş çıkartacağız :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,016
Puanı
1,061
Kara Sevda da çok kaliteli işti, bak hüzünlendim yine. :( Senaristlerim aynı, yine efsane iş çıkartacağız :A
Burcu'ya bir şey daha olursa görürüz çıkarırlar mı. :A Neyse reytingler yükselsin diye yapmışlardır deyip bu seferlik mazur görüyorum. Vurgun'dan da kurtulacakları için bir daha öyle ucuz numaralara girmezler herhalde. :A

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Burcu'ya bir şey daha olursa görürüz çıkarırlar mı. :A Neyse reytingler yükselsin diye yapmışlardır deyip bu seferlik mazur görüyorum. Vurgun'dan da kurtulacakları için bir daha öyle ucuz numaralara girmezler herhalde. :A
Öyle ucuz numaraları sosyete rakibimiz yapar ancak. Reyting uğruna ucuzdan aynı konukları durup durup almak ona mahsus. :A

• Olmamış
Reactions: Aserat