NOW Kadın - Dizi Yorumları

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Ceyda da çok abarttı adam bilmiyordu ki öldüğünü kim olsa öyle düşünürdü

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Dizi bu aralar resmen sadece fragmanlardan ibaret olmaya başladı. Mesela bugünkü bölüm. 2 saat boyunca beğendiğim tek sahne Bahar'ın Yeliz'in öldüğünü öğrendiği sahneydi. :( Artık tempoyu biraz artırması gerekiyor. Sarp dizideki en gereksiz karakter diyebilirim. Onun olduğu sahneler çok sıkıcı ve bomboş. Ben Bahar'ın, Ceyda'nın, Arif'in o mahalledeki yaşantılarını özledim. :(

Özge Özpirinçci'nin oyunculuğunu da ayakta alkışlıyorum. Bu nasıl içten ağlamaktır be.

@Harunnn60 @Forumdash @denizz19 @sokak sanati @ozgur2113 @xBUGRAx

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Dizi bu aralar resmen sadece fragmanlardan ibaret olmaya başladı. Mesela bugünkü bölüm. 2 saat boyunca beğendiğim tek sahne Bahar'ın Yeliz'in öldüğünü öğrendiği sahneydi. :( Artık tempoyu biraz artırması gerekiyor. Sarp dizideki en gereksiz karakter diyebilirim. Onun olduğu sahneler çok sıkıcı ve bomboş. Ben Bahar'ın, Ceyda'nın, Arif'in o mahalledeki yaşantılarını özledim. :(

Özge Özpirinçci'nin oyunculuğunu da ayakta alkışlıyorum. Bu nasıl içten ağlamaktır be.

Çocukları buldu mu. :A

• İlginç
Reactions: kerem

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

İzlemiyorum artık.
Şirin yok yaa nerde o kız.:F

• Güldürdün
Reactions: kerem and Harunnn60

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Karşılaşma olunca ilgimi kaybetti :D Birde Şirin'i görmüyorum fragmanlarda o yüzden bakasım gelmiyor :F
Bahar Sarp'ı görünce heyecan kaçtı ama ne bileyim o kadat bölüm izledikten sonra bırakasım gelmiyor. Zaten Haziran'da final yapacak, o zamana kadar bulurlar iyi bir senaryo. :D Yeliz'in ölümü skandaldı tabii, o ayrı. :A

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Kesinikle çok boş sahneler var. Gerid dönüşü hiç iyi olmadı. Neden Şirin sahneleri az???? Çocuk dizisi izler gibi Doruk'un yumuş yumuş sahnelerini izliyoruz:A

• Harika

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Kesinikle çok boş sahneler var. Gerid dönüşü hiç iyi olmadı. Neden Şirin sahneleri az???? Çocuk dizisi izler gibi Doruk'un yumuş yumuş sahnelerini izliyoruz:A
Senarist konu bulamadığı için + Şirin rolünü yeterince kullandığı için sıkıştı bence. :X Reytingleri etkileyeceğini sanmıyorum ama Haziran'a kadar ne izleyeceğiz onu da merak etmiyor değilim. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Senarist konu bulamadığı için + Şirin rolünü yeterince kullandığı için sıkıştı bence. :X Reytingleri etkileyeceğini sanmıyorum ama Haziran'a kadar ne izleyeceğiz onu da merak etmiyor değilim. :A
Valla senaryo kötü de olsa yeni diziye başlamam salı akşamları:X Yine de seyrettiyor.Sezonu kapattırır:A

• Beğendim

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Bence en iyi sahneleri Dorukun ki. Aliyle Ali efsane :F

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Artık nasıl uzatacaklarını şaşirdilar:( Türk dizilerinde uzun bakışmaların ve ağızdan laf almaların cıvıgı çıkmıştı skeçlerde. Şimdi bi türlü sonu gelmeyen cevaplar var. Bi iddia isteğini amma uzattılar bölüm sonu açıklarlar:T: @xBUGRAx @kerem

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Artık nasıl uzatacaklarını şaşirdilar:( Türk dizilerinde uzun bakışmaların ve ağızdan laf almaların cıvıgı çıkmıştı skeçlerde. Şimdi bi türlü sonu gelmeyen cevaplar var. Bi iddia isteğini amma uzattılar bölüm sonu açıklarlar:T: @xBUGRAx @kerem
Bu hale geleceğini tahmin ediyordum artık dizideki bazı sahneler o kafar çok sırıtıyor ki sırf 2 saati doldurma amaçlı sahneler olduğu çok belli. 55 bölümün hatrına devam ediyorum işte, Çukur'da da yaptığım gibi. :X

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu hale geleceğini tahmin ediyordum artık dizideki bazı sahneler o kafar çok sırıtıyor ki sırf 2 saati doldurma amaçlı sahneler olduğu çok belli. 55 bölümün hatrına devam ediyorum işte, Çukur'da da yaptığım gibi. :X
Kadından rahatsız değilim. Ama Çukur rahatsız edici :A İşte pztye gelen ilk dizide bırakcam:X Ki bu da Binnur Kaya hatrına onun dizisi olur muhtemelen:A