Yeni Yılın İlk Favori Üyeleri (Ocak 2019)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
"Çaylak Üye" rütbesine sahip 4 üye favori üyeliğe yükselmiştir. Yorumlarıyla yönetimin ilgisini çeken ve favori üyelik kazanan dört ismi tebrik ediyoruz. Bu üyeler:

@anniegrant
@luisalonso
@Emre Ozansoy
@haluk792

NOT1: İlk 1 ay mesajlarınız ve açacağınız konular inceleme altında olup favori üyeliğe uymayan içeriklerde uyarısız eski rütbeye düşürülecektir.
NOT2: Favori üyelikle ilgili her türlü soruyu bana özelden sorabilirsiniz.​

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bir ben birde dostum @Doğu kaldı herhalde çaylak üye olarak [emoji3][emoji3]

Favori üye olan arkadaşları tebrik ederim. Başarılarınız daim olsun inşallah.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
"Çaylak Üye" rütbesine sahip 4 üye favori üyeliğe yükselmiştir. Yorumlarıyla yönetimin ilgisini çeken ve favori üyelik kazanan dört ismi tebrik ediyoruz. Bu üyeler:

@anniegrant
@luisalonso
@Emre Ozansoy
@haluk792

NOT1: İlk 1 ay mesajlarınız ve açacağınız konular inceleme altında olup favori üyeliğe uymayan içeriklerde uyarısız eski rütbeye düşürülecektir.
NOT2: Favori üyelikle ilgili her türlü soruyu bana özelden sorabilirsiniz.​

Çok teşekkürler. :kissingheart:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İlk 3 üyeye tebrikler ama Haluk kesinlikle ama kesinlikle hak etmiyor maalesef. Zaten bir seferde 3 kişi yeterdi niye bu kadar çok kişi seçildi onu da anlayamadım.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Beni favori üye yapan adam madam değildir kardeşim bu kadar söylüyorum :A (Ahmet Çakar sesiyle :A)
Favori üyeliği sevmem, favori üyeleri sevmem, Allah affetsin. :A :A

Benim için de tehlike çanları çalmaya başladı. :A Bi' an önce @FF Yönetim 'in kim olduğunu ortaya çıkartıp yerine @Maskeli Fedai 'yi geçirmem lazım. :A Yüksek yerlerde adamlarımız bulunursa forumda daha rahat takılırız. :A Gerçi kendisi bu aralar entel-dantel olmakla uğraştığı için bu muazzam teklifimi kabûl etmeyebilir. :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bizi çekemiyorlar [emoji3] sende yavaş yavaş şükür namazına başla malum ceza konusunda bize yaklaşıyorsun [emoji3]
Bir üst mesajımda planımı anlattım, namaz kılmamıza gerek kalmadan bu işten sıyrılacağız. :A Gerçi bu planı kendi başım sıkışınca düşündüm ama neyse, amaç hepimizi kurtarmak. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Favori üyeliği sevmem, favori üyeleri sevmem, Allah affetsin. :A :A

Benim için de tehlike çanları çalmaya başladı. :A Bi' an önce @FF Yönetim 'in kim olduğunu ortaya çıkartıp yerine @Maskeli Fedai 'yi geçirmem lazım. :A Yüksek yerlerde adamlarımız bulunursa forumda daha rahat takılırız. :A Gerçi kendisi bu aralar entel-dantel olmakla uğraştığı için bu muazzam teklifimi kabûl etmeyebilir. :A
Kabul etmiyorum bu teklifi :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Kabul etmiyorum bu teklifi :A
Seni "Nietzsche'nin kalemindeki o sanatı herkes anlayamaz." demek veya "The Godfather gelmiş geçmiş en iyi başyapıttır, aksini iddaa eden köylüdür." demek kurtarmayacak. :A Seni, benim teklifim kurtaracak. :A Bırak bu entelektüel ayaklarını, özüne dön. :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bir üst mesajımda planımı anlattım, namaz kılmamıza gerek kalmadan bu işten sıyrılacağız. :A Gerçi bu planı kendi başım sıkışınca düşündüm ama neyse, amaç hepimizi kurtarmak. :A

Sende yavaş yavaş pişiyorsun [emoji3] "Hamdım, piştim, yandım” sözünü karşılama safhasına gelmek üzeresin inşallah.