eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 12.Hafta Sonuçları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yalnız senin yarışmadan haberin yok kaç hafta olmus naptımızı bilmiyorsun sonuclarda zaten bir kaçıp duruyorsun tam güveniyorum sonra beni ele emsajı veriyorsun ayoll :A :A :A

Senle napacağımıza çeyrekte karar verecem alamancı :A :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Yalnız senin yarışmadan haberin yok kaç hafta olmus naptımızı bilmiyorsun sonuclarda zaten bir kaçıp duruyorsun tam güveniyorum sonra beni ele emsajı veriyorsun ayoll :A :A :A

Senle napacağımıza çeyrekte karar verecem alamancı :A :A :A
İlk sezonum, hem daha ay sonu forumda yeni yeni 1. yılım doluyor. Biraz mütevazı ol sende. Ne acımasız bir sunucusun dişi Acun. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk sezonum, hem daha ay sonu forumda yeni yeni 1. yılım doluyor. Biraz mütevazı ol sende. Ne acımasız bir sunucusun dişi Acun. :A
Aaa zaten seni elemeyi düşünüyordum şimdi tekrar gözüme battın :A :A :A

Çeyrekte şutla onayıda vermiştin ilk sene için yeter ayoll :A :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Aaa zaten seni elemeyi düşünüyordum şimdi tekrar gözüme battın :A :A :A

Çeyrekte şutla onayıda vermiştin ilk sene için yeter ayoll :A :A :A
Neyse, bugün elenirim stresiyle çok yoruldum. Gidip bol bol dinleyim şimdi. Ben uyumaya kaçar, sana iyi geceler tatlı rüyalar diliyorum canım. :Z Yarın çok güzel bir gün geçirirsin umarım. :bhr:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Neyse, bugün elenirim stresiyle çok yoruldum. Gidip bol bol dinleyim şimdi. Ben uyumaya kaçar, sana iyi geceler tatlı rüyalar diliyorum canım. :Z Yarın çok güzel bir gün geçirirsin umarım. :bhr:
Aaa unutturmaya çalısıyorsun alamancı ama olsun bakalım :A :A :A

Cicili bicili rüyalar cnm senin iyi gün geçirmen daha önemli malum benim enerjim düşmez:Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
https://www.bbc.com/turkce/haberler-45772618

ne kadar gerçek dışı bir açıklama yapmış italyan prof bozuntusu:)
bir kere kadın fiziği olmasa erkeklerin yani sapların kimyası bozulurdu :)

muhteşem karşı açıklamalarımla bu tarz cinsiyetçi açıklamaları yerle bir etmeye devam edeceğim forumumuzdaki kızların içi rahat olsun :)
@Çiğdem- @Dosi @vadikızı @dizi kolik ne kadar takdir etsenizde beni hakkımı ödeyemezsiniz :)

kadın düşmanı @Bully @mrt-06 @xemrexxx @MEnes @MasacRE- @Maskeli Fedai @Doğu @gözlemci siz öyle hiçbişey yapmadan kös kös oturun yerinizde hainler :)

@serhatt a bişey demiyorum zaten karşı çıkamaz böyle açıklamalara sap hayranıdır kendisi :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,981
Puanı
1,060
https://www.bbc.com/turkce/haberler-45772618

ne kadar gerçek dışı bir açıklama yapmış italyan prof bozuntusu:)
bir kere kadın fiziği olmasa erkeklerin yani sapların kimyası bozulurdu :)

muhteşem karşı açıklamalarımla bu tarz cinsiyetçi açıklamaları yerle bir etmeye devam edeceğim forumumuzdaki kızların içi rahat olsun :)
@Çiğdem- @Dosi @vadikızı @dizi kolik ne kadar takdir etsenizde beni hakkımı ödeyemezsiniz :)

kadın düşmanı @Bully @mrt-06 @xemrexxx @MEnes @MasacRE- @Maskeli Fedai @Doğu @gözlemci siz öyle hiçbişey yapmadan kös kös oturun yerinizde hainler :)

@serhatt a bişey demiyorum zaten karşı çıkamaz böyle açıklamalara sap hayranıdır kendisi :)
Sap sana benzer soğan cücüğü :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sap sana benzer soğan cücüğü :A
dikkat ettiysen açıklamamda seni kınamadım dedim o ne yapsın zaten saplara karşı gelemez bünyesi saplardan yana :) kendi doğasına karşı çıkamaz istesede dedim :)
seni savundum ama sanada iyilik yaramıyor kertenkele :) lafı yine neresinden anlamışsındır kimbilir :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen yeni geldin için bilmiyorsun @ozmoturk un huyu bu bilinmeyen şarkıları çıkarmak tekleyip duruyordu en sonunda çekirge gibi ama bizzat uyarıp tavsiyede bulundum sunucuyu dinlemezsen 1 dinlemezsin 2 dinlemezsin üçüncüde :A :A :A @xemrexxx @Bully @Yiğitt @serhatt @kerem @Maskeli Fedai @xBUGRAx @dreamy

zaten @ozmoturk minik karğayı elemek için elinden geleni yaptı? elenmeden bugüne kadar kaldıysa sezenin marifeti:) kadın hem jüriye hem ozmoya karşı mücadele veriyordu anca buraya kadar gelebildi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059