eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 12.Hafta Sonuçları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Türkiye'yi şampiyonluğa götüren yegane şarkı sevilmez mi? Aklım almıyor? Neden? :A
ben türkiyeden bahsetmedimki? şimdi bu şarkıyla gel bakarsın açık ara birinci olursa forum senin kafan dengindir yada türkiye standartlarını yansıtabilir:) ama ben sevmedim şarkıyı bana göre sertabın en kötü şarkılarından biri? ama benim şarkıyı sevmemem forumunda sevmeyeceğini göstermez o açıdan kullanırsan açık ara fark atmanda mümkün tabiki :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende şans olsa doğmazdım zaten :A @Maskeli Fedai elendi mi? Trollü şampiyon yapsaydık bari üzülüyor çocuk :A

@Maskeli Fedai ye baharı yaşattık ama yazı göremeyecek direk kışa çevireceğiz ortamı :)

önce şu elimizde kaçan türbüşonu halledelim sonra diğerlerine sıra gelecek zaten :)
@Maskeli Fedai 1.Oldu sana kızdığına bakma @destere de Yalına yağdırıyor tam puanları :A :A :A @Bully

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben diyeceğimi dedim sonra puanlar açıklanınca ciyaklamak yok :) @Çiğdem- de şahit sertabın eurovision şarkısına kılım :)

Eurovision şarkısı sevilmez mi? :A
Fok başkanımız da parlakçı akımına katıldı geldiğinden beridir ecünnüleri yolluyor şimdi gözü sen ve @denizz19 da :A :A :A

Yalın , Türbüşon ve Kenanı yarıya geçirmek amacında :A @bazinga @Yiğitt @Maskeli Fedai @xemrexxx @sokak sanati @serhatt @Bully

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

bulduğun resim bile yanlış bunlar fok değil bunlar su aygırımı, morsmu, deniz ayısımı ne oldukları belli değil :) fok dediğin daha narin zarif bir bedene sahipdir ve zeki canlılardır senin resimdekilerin fokla alakası yok :)
Aaa bunlarda zaten bir tuhaflık seziyordum haklısın ayoll Fok diye sana Aygır mı dem ek istiyor napıyor :eek::eek::eek:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
https://www.bbc.com/turkce/haberler-45772618

ne kadar gerçek dışı bir açıklama yapmış italyan prof bozuntusu:)
bir kere kadın fiziği olmasa erkeklerin yani sapların kimyası bozulurdu :)

muhteşem karşı açıklamalarımla bu tarz cinsiyetçi açıklamaları yerle bir etmeye devam edeceğim forumumuzdaki kızların içi rahat olsun :)
@Çiğdem- @Dosi @vadikızı @dizi kolik ne kadar takdir etsenizde beni hakkımı ödeyemezsiniz :)

kadın düşmanı @Bully @mrt-06 @xemrexxx @MEnes @MasacRE- @Maskeli Fedai @Doğu @gözlemci siz öyle hiçbişey yapmadan kös kös oturun yerinizde hainler :)

@serhatt a bişey demiyorum zaten karşı çıkamaz böyle açıklamalara sap hayranıdır kendisi :)
Profesör bozuntusunu kınıyorum yoldaşım. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
ben türkiyeden bahsetmedimki? şimdi bu şarkıyla gel bakarsın açık ara birinci olursa forum senin kafan dengindir yada türkiye standartlarını yansıtabilir:) ama ben sevmedim şarkıyı bana göre sertabın en kötü şarkılarından biri? ama benim şarkıyı sevmemem forumunda sevmeyeceğini göstermez o açıdan kullanırsan açık ara fark atmanda mümkün tabiki :)
@Çiğdem- doğru mu bu? Yoksa beni mi deniyor? :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060
https://www.bbc.com/turkce/haberler-45772618

ne kadar gerçek dışı bir açıklama yapmış italyan prof bozuntusu:)
bir kere kadın fiziği olmasa erkeklerin yani sapların kimyası bozulurdu :)

muhteşem karşı açıklamalarımla bu tarz cinsiyetçi açıklamaları yerle bir etmeye devam edeceğim forumumuzdaki kızların içi rahat olsun :)
@Çiğdem- @Dosi @vadikızı @dizi kolik ne kadar takdir etsenizde beni hakkımı ödeyemezsiniz :)

kadın düşmanı @Bully @mrt-06 @xemrexxx @MEnes @MasacRE- @Maskeli Fedai @Doğu @gözlemci siz öyle hiçbişey yapmadan kös kös oturun yerinizde hainler :)

@serhatt a bişey demiyorum zaten karşı çıkamaz böyle açıklamalara sap hayranıdır kendisi :)

:A @gözlemci kuzuma kurban ol sen be tam buldun kadın düşmanını sen bu haberede kızdım bir imzada ben atsan keşke herşeyide erkeklermi yapıyor yahu

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
:A @gözlemci kuzuma kurban ol sen be tam buldun kadın düşmanını sen bu haberede kızdım bir imzada ben atsan keşke herşeyide erkeklermi yapıyor yahu
geçen sene senin gözlemecin yani @gözlemci n kadınlar hakkında berbat şeyler söylemişti sende görmüştün mesajlarını:) ne çabuk unuttun hafızana noldu böyle vadikızı hainleri affetme :)