Betül Lily Resimleri

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
hayır yani ben kıza sarkıntılık edeceğim vakit bile usturuplu yaklaşıyorum kızı ürkütmeden:) sen bodoslama dalmışsın sapıklığın bile bir yolu yordamı var cahil şey :)
Ben de küçültme eki kullanmışım meme değil de Memiş diyerek ne kadar masumane olduğumu göstermişim :A İstesem ayva da derdim :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
gördüm zaten yumurta gibi bir oğlan var avatarında :)
@S.G.A.T. nerde askerlik yapıyor azerbaycandamı türkiyedemi? o kısmı tam çözemedim :) azerbaycandaysa onlarda askerlik sanırım 8 yıl sürüyordu :) kurtulduk @S.G.A.T. dan :)
Azerbaycan'da yapıyor, evet onların uzunmuş 2 yıla yakındı galiba :A Yalnız niye kurtulduk diyorsun @S.G.A.T. da yok şimdi kim açacak bu konuları bize :T:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Çiğdem- sen bana mı sapık diyordun :))

Aaa senin hakkına girmişiz cnm @Bully :A :A :A @MasacRE-

Bütün forum çıplak oğlan fotoğraflarıyla dolup taştıktan sonra insan patlıyor en sonunda artık @Bully e hak veriyorum ben :A
Güzele bakmak sevaptır ama sapık da değilim. :A

Öyle olsam açık seçik kız resimleri paylaşırdım. :A

Aynen @MasacRE- şu parlak forumunda ağız tadıyla karşı cinsi övdürtmüyorlar, çekip gideceğim sonunda o olacak. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Azerbaycan'da yapıyor, evet onların uzunmuş 2 yıla yakındı galiba :A Yalnız niye kurtulduk diyorsun @S.G.A.T. da yok şimdi kim açacak bu konuları bize :T:
ne bilim bir an forum seyrekleşsinde rahat nefes alayım diye bir hisse kapıldım :) @S.G.A.T. la aslında iyi anlaşıyoruz ama sonuçta bir bayan üye değil yani gitsede olur :)
birde ermenistan sınırına düşüyormuş seyreyle gümbürtüyü :)