Ufak Tefek Cinayetler (ve Daha Büyükleri) 33. Bölüm Fragmanı | 18 Eylül Salı

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sarmaşık sakinleri sorguda! Edip'i kim öldürdü? Gözaltına alınan isim kim?

Ekranların fenomen dizisi Ufak Tefek Cinayetler'de yeni sezon heyecanı başlıyor! İlk bölüm 18 Eylül Salı 20.00'de Star'da!

Son düzenleme:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Efsane geri dönüyor. İlk bölüm günün tek dizis şolarak 1. Olacağımız garanti. Önümüzde ki maçlara akacağız :) zirveden tabi ki

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu sene mecburi nedenlerden dolayı sadece Jet Sosyete'yi takip etmeyi düşünüyordum ama dayanamayıp UTC'ye de devam edeceğim sanırım. Ölesiye merak ediyorum. :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Fragman kapağı Merve olmuş. Dayanamayıp izledim. Merve yine harika ama gerisi fos. Oyunculuklarda bi sekteye uğramış sanki. Pek bi tatil havasından çıkamamış gibi duruyorlar.:)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Şuan diziyi bir sezon boyunca boşuna izlemişim gibi hissediyorum. Ekipteki en zayıf halka olan Edip'in öleceğini çoğu insan tahmin ediyordu zaten ki öyle de oldu. Şimdi de koca sezon cinayeti kim işledi öğrenmek için mi bekleyeceğiz? Muhtemelen sezon sonuna kadar sakız gibi uzayacak "katil kim?" mevzusu.

İlk bölümlere şans veririm ama sonrası zor gözüküyor. Eğer tüm sezon katilin kim olduğu aranacaksa dizinin işi reyting açısından da zorlaşır zaten. Ocak ayında güzel bir finalle bitmeli dizi bence, Meriç Acemi'nin bir önceki dizisi Kiralık Aşk'ta olduğu gibi. Gereksiz yere uzatmanın anlamı yok.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Şuan diziyi bir sezon boyunca boşuna izlemişim gibi hissediyorum. Ekipteki en zayıf halka olan Edip'in öleceğini çoğu insan tahmin ediyordu zaten ki öyle de oldu. Şimdi de koca sezon cinayeti kim işledi öğrenmek için mi bekleyeceğiz? Muhtemelen sezon sonuna kadar sakız gibi uzayacak "katil kim?" mevzusu.

İlk bölümlere şans veririm ama sonrası zor gözüküyor. Eğer tüm sezon katilin kim olduğu aranacaksa dizinin işi reyting açısından da zorlaşır zaten. Ocak ayında güzel bir finalle bitmeli dizi bence, Meriç Acemi'nin bir önceki dizisi Kiralık Aşk'ta olduğu gibi. Gereksiz yere uzatmanın anlamı yok.
En azından öyle veya böyle Edip öldü ki başrol karakterlerden biriydi. Azıcık Çukur'a laf at sen. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
En azından öyle veya böyle Edip öldü ki başrol karakterlerden biriydi. Azıcık Çukur'a laf at sen. :A

Edip tam olarak baş rol sayılmazdı. Merve, Oya, Pelin, Arzu dörtlüsünden biri ölmeliydi ki izleyici gerçekten şaşırsın. Ama onlar gidip en zayıf halka olan Edip'i öldürdüler. Çukur'da kim öldü kim kaldı belli değil. Katliam yaptılar sezon finalinde mis gibi. Ayrıca UTC cinayet konusunda büyük bir beklenti yarattı. Bunlar önemli şeyler. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360

Uzatmayacaklar konuları. Bu açıklandı.birçok yeni konu işlenecekmiş ve bu ilk bölümde katil kim açıklanacakmış. Magazün küpürğnde yazıyordu meriçin röpörtaj verdiği

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Uzatmayacaklar konuları. Bu açıklandı.birçok yeni konu işlenecekmiş ve bu ilk bölümde katil kim açıklanacakmış. Magazün küpürğnde yazıyordu meriçin röpörtaj verdiği

İlk bölümlere şans vereceğimi söyledim zaten, dediğin gibi bir senaryosu olursa dizinin ikinci sezon. Devam ederim zaten.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bütün sezonu katili aramakla geçirmeyi düşünmüyorlardır inşallah.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
II.Fragman geldi.

Harika olmuş. :Z Oya'ya haysiyetsiz diyen Merve'nin hala Serhan'dan boşanmaması komik. Bir de queen diyorlar bu kadına. :A

Edip de şey yoluna gittiğiyle kaldı herkes yine kendi küçük dertleriyle birbirine eziyet etmeye devam. :A Yalnız Merve ve Kerim'in önceden tanıştığını bilmiyordum orası sürpriz oldu. :D