Ufak Tefek Cinayetler (ve Daha Büyükleri) 33. Bölüm Fragmanı | 18 Eylül Salı

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Harika olmuş. :Z Oya'ya haysiyetsiz diyen Merve'nin hala Serhan'dan boşanmaması komik. Bir de queen diyorlar bu kadına. :A

Edip de şey yoluna gittiğiyle kaldı herkes yine kendi küçük dertleriyle birbirine eziyet etmeye devam. :A Yalnız Merve ve Kerim'in önceden tanıştığını bilmiyordum orası sürpriz oldu. :D
Oya'nın bebeği doğmuş,neden hepsi bir olup Oya'yı saf dışı bırakmışlar yine,çok saçma.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Mükemmel. Salı günlerin kaliteli dizisi geliyor nihayet :Z
Çatlasın @kerem :Z
Kadın başlayana kadar kitlemizi artırırız. Bu sene Kadın'ın reytingde düşeceğini düşünüyorum.
4 reytingden 12-13 reytinge çıkıp Kadın'ı nasıl geçeceksiniz acaba, çok merak ediyorum. :A

Kadın 9 Ekim Salı günü bomba gibi gelecek. Zirvenin asıl sahibi tekrar eski yerini alacak yani. :Z O zaman da siz çatlarsınız. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
4 reytingden 12-13 reytinge çıkıp Kadın'ı nasıl geçeceksiniz acaba, çok merak ediyorum. :A

Kadın 9 Ekim Salı günü bomba gibi gelecek. Zirvenin asıl sahibi tekrar eski yerini alacak yani. :Z O zaman da siz çatlarsınız. :A
Canım herşey rakam değil. Kalite kendini 10 metre ötedende belirtiyor.
Ben sizi geçeriz demedim, bizim reytingler yükselecek, sizinkiler düşecek dedim. Siz reytinginizi üstüne koya koya yükseltirseniz etiketlersin beni :A
Fragmanlarımız bile bomba. Birden fazla konu var dizimizde ve unutmaki sende seve seve bayıla bayıla izliyordun ve izlemeyede devam edersin ama sizin Kadın hem çakma senaryo hemde tek bir konu üstünden ilerliyor ;)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

2 Ekim de değil demek. Zirvedeki yerimizi sağlamlaştırmak için 3 hafta yeter de artar bile. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Canım herşey rakam değil. Kalite kendini 10 metre ötedende belirtiyor.
Ben sizi geçeriz demedim, bizim reytingler yükselecek, sizinkiler düşecek dedim. Siz reytinginizi üstüne koya koya yükseltirseniz etiketlersin beni :A
Fragmanlarımız bile bomba. Birden fazla konu var dizimizde ve unutmaki sende seve seve bayıla bayıla izliyordun ve izlemeyede devam edersin ama sizin Kadın hem çakma senaryo hemde tek bir konu üstünden ilerliyor ;)
Kalite diyorsunda afişi gördün mü acaba? :A Fotoşok afişi olan bir dizi gerçekten çok kaliteli midir?

Kadın, uyarlama bie dizi olabilir ama orjinali 16 bölümlüktü. Bu dizi 32 bölüm yayınlandı ve yayınlanmaya devam edecek. Artık herhangi bir senaryoya bağlı olmadan özgün olarak Salı akşamlarının zirvesinde yer almaya da devam edecek. Sen @Aserat, @serhatt Ekim'de çatlamaya hazır mısınız?:A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Kalite diyorsunda afişi gördün mü acaba? :A Fotoşok afişi olan bir dizi gerçekten çok kaliteli midir?

Kadın, uyarlama bie dizi olabilir ama orjinali 16 bölümlüktü. Bu dizi 32 bölüm yayınlandı ve yayınlanmaya devam edecek. Artık herhangi bir senaryoya bağlı olmadan özgün olarak Salı akşamlarının zirvesinde yer almaya da devam edecek. Sen @Aserat, @serhatt Ekim'de çatlamaya hazır mısınız?:A
Zaten 16 bölümlük bir diziyi 32 bölüm çekerek dizi kendini yeterince rezil etti. Utc nin fragmanına bakarsan yeni konular çıktı. Kadında ise hala 32 haftadır baba arıyorlar. Çok yazııık :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Canım Aserat sana cevabı vermişti :A
Birebir çakma :A
ay sen Merve'yi avatar yapmış birisin. Çırpınma :A
kadin-dizwoman.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Zaten 16 bölümlük bir diziyi 32 bölüm çekerek dizi kendini yeterince rezil etti. Utc nin fragmanına bakarsan yeni konular çıktı. Kadında ise hala 32 haftadır baba arıyorlar. Çok yazııık :D
UTC'nin konusu yok ki, 32 bölüm maktulle oyalattılar. Bi 32 bölüm daha katili bulurlar anca. :D

Ki orjinal Big Little Lies 7 bölüm sürmüştü. 7 bölüm boyunca hem maktulu hem katili buldular. UTC 32 bölümde sadece maktulu göstererek kendini rezil etmiş oldu bence. :D Kadın en azından kendi senaryosuyla devam etti. :Z @Dosi

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
UTC'nin konusu yok ki, 32 bölüm maktulle oyalattılar. Bi 32 bölüm daha katili bulurlar anca. :D

Ki orjinal Big Little Lies 7 bölüm sürmüştü. 7 bölüm boyunca hem maktulu hem katili buldular. UTC 32 bölümde sadece maktulu göstererek kendini rezil etmiş oldu bence. :D Kadın en azından kendi senaryosuyla devam etti. :Z @Dosi
Ohoo sen daha utc nin başlı başına uyarlama değilde özgün bir dizi olduğunu bilmiyorsun. Bunu internete yaz çıkar bll nin yazarı ve hatta utc nin senaristi bile açıklamışkej hala uyarlama demenin pek bir esprisi kalmadı. :) ve kadın dizis
Nin twitter yorumlarına bakarsak çoğu kişi dizinin uzattığını düşünüyor. Yanİ eğer bu kendi seneryosunu çizdiği hali ise durum düşündüğümden daha vahim :D dahası da var utc yi herkes bazen sinirlense de bazen üzülse de sonunda tatmin olarak sesonu bitirdi. Bu bir baba aramaktan daha iyidir heralde 2 seson boyunca :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Gizmen senin oyununa gelip diss verip duruyor sana:T:
Yeter git konudan ve bu lafların üstüne izlemesin artık herhalde :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
@Gizmen senin oyununa gelip diss verip duruyor sana:T:
Yeter git konudan ve bu lafların üstüne izlemesin artık herhalde :A
Aynen. Tarihte en çok nefret edilenler en akılda kalınanlardır derler. En çok diss in bende olması lazım :D eskiden neden diss atıyorlar ki derdim yeni anladım :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yalnız bizim bir diss alma yarışmamız var. Kerem bir yandanda buyüzden laf atıyor diss alabilmek için :D Kendiside bizimle UTC'yi izleyip dururdu ama tabi Kadın'dan daha kaliteli olduğu için çekemediği içinde yükleniyor dizimize :D @kerem
Aynen. Tarihte en çok nefret edilenler en akılda kalınanlardır derler. En çok diss in bende olması lazım :D eskiden neden diss atıyorlar ki derdim yeni anladım :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
UTC Hayranısın güzelim :Z Dediklerini kaale almıyorum buyüzden :A Yukarda editlemiştim ama alıntı yapmışsın hemen. Oku alıntımı :A
İlk 13 bölüm olsa UTC'yi seçerdim. Merve'nin bende yeri hala çok ayrı ama diziden umutlu değilim maalesef. @Harunnn60 zorlamasaydı sezon finaline kadar izlemeyecektim. Sıkmıştı o ara. Heleki 25. bölüm. Ben hayatımda UTC'nin 25. bölümü kadar boş bir bölüm görmedim. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Ohoo sen daha utc nin başlı başına uyarlama değilde özgün bir dizi olduğunu bilmiyorsun. Bunu internete yaz çıkar bll nin yazarı ve hatta utc nin senaristi bile açıklamışkej hala uyarlama demenin pek bir esprisi kalmadı. :) ve kadın dizis
Nin twitter yorumlarına bakarsak çoğu kişi dizinin uzattığını düşünüyor. Yanİ eğer bu kendi seneryosunu çizdiği hali ise durum düşündüğümden daha vahim :D dahası da var utc yi herkes bazen sinirlense de bazen üzülse de sonunda tatmin olarak sesonu bitirdi. Bu bir baba aramaktan daha iyidir heralde 2 seson boyunca :D
O zaman UTC için aynısını söylüyorsan Kadın için de aynısı geçerlidir.

Mantıksal olarak bir babayı aramam bir katili aramaktan iyidir. :A