TVen Gelinim Forumda 7.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
8320inciy5869713.png

Mrt Ürek: Ayyyy ayyyy ayyyyy efendim gelinler şahane kaynanaların hepsi bomba... Gelinim Forumda eleme heyecanıyla devam ediyor anam. :Z (Gelinler müzik eşliğinde stüdyoya gelir)

HeavyTotalAmericanquarterhorse-size_restricted.gif

---- İzleme odası ----
mrt-06:
Gelinim Forumdaaaa gelinim forumdaaaa mesajı tadında elemi konuda gelinim forumda :Zayoll canlı yayından önce güzel bir bölüm olacak bakalım kim birinci olacak kim sonuncu. :A
vadikızı: Gelinime güveniyorum mrt bey yine herkesi büyüleyecek hiç şüphem yok. :oops:
akasya-dura%C4%9F%C4%B1-%C5%9Faziment_725143_m.jpg

sokak sanati: Anca orasını burasını açıp milleti "büyülüyor"sun ananın dediği gibi kızım @dreamy. :A
dreamy: Hahaha senin gelininden öğrendim hafif meşrefliği canım kaynana. :)
gelinim-mutfakta-da-tansiyonu-yukselten-suclama-10963526_8395_o.jpg

---- Gelinler Odası ----
mrt-06:
Şimdi bu bölümün konsept sorusu: "Kaynanız eşinizin yanında eşinizin eski sevgilisine övgüler düzüyor.. Ona ne söylerdiniz?" bakalım gelinlerimiz neler demişler?
CEVAP1: Kocacım hoşuna gitti heralde hiç sesin çıkmıyor bakıyorum! Ay kız kaynana sana gelince, bizi boşamak için yeni taktik mi buldun kendine. Bak sana ne dicem.. Taştan atla kaynana, keten katla kaynana, oğlun beni boşamaz, yat da geber kaynana.. hahayttt.
CEVAP2: Neden böyle yapıyorsunuz? Eski sevgili ile görüşme olayını bile sevmediğimi bildiğiniz halde yanımda övüyorsunuz. Diğer şeyler neyse ama bunu kaldıramam.
CEVAP3: Geçmişe mazi derler. Oğlun beni seçti o tren çoktan kaçtı unut artık.
CEVAP4: Eğer şu an oğlunun yanında ben varsam kazanan bellidir annecim.
---- Kaynanalar puanlamak için sırayla stüdyoya gelir ----
sokak sanati:

Cevap 1 Çiğdem değil hahhayytt demez o kadar çingene değil benim gelin. O yüzden 1 PUAN
Cevap 4 Çiğdem bana hiç annecim demedi. Pis gelin kesin o değil.:A 1 Puan
Cevap 3'de onluk değil. Kaçtı o tren falan. Demez oda 1 puan.
Cevap 2'de çok resmi olmuş ama en yakın o cümle gibi. 5 puan :A
Aserat:
Cevap 1: Gelinim son birkaç haftadır cevap kısmında beni elaleme rezil etmekten başka bir şey yapmadı ama aradan sonra dersini almış olduğunu ve bana layık bir gelin olmaya uğraşacağını umuyorum. O yüzden görünürde en Buğra'lık cevap bu diyerek 5veriyorum.
clear.png

Cevap 2: Çiğdem-'lik bir cevap gibi geldi. Buğra olsa bu kadar mıy mıy konuşmazdı diye düşünüyorum. O yüzden puanım 1.
clear.png

Cevap 3: Yine bu cevabı da dreamy vermiş gibi duruyor. Cevap 2'yle aynı nedenlerden dolayı 1.
clear.png

Cevap 4: 2 ve 3 kadar mıy mıy değil ama bilemedim.. Ama büyük oynayarak buna da 1veriyorum.
clear.png

vadikızı:
:AZor bir soru soruymuş ay ben gelinimi çok seviyorum çokta iyi anlaşıyoruz eski sevgili övülürmü bitmiş gitmiş nise
cevap 1 ay gelinim cadı gelin değildir bana geber demez o yüzden puanım 1:A
cevap 2 hımm :Agelin kızım naiftir kesin bunu demiştir puanım 5
cevap 3 :Aböyle keskin cevapta vermez ona öyle yaw 1
cevap 4 :Aanam gı ne sert gelinmiş bunuda demez benim gelin 1 :A
xemrexxx:
cevap 1 e 5 point diyorum o şirretten fde anca bu beklenir aMA BEni yıkamaz o totosu kaslı aşüfte şey
cevap 4 e 3 point benimle aşık atmaya kalkar ilkini yapamazsa ağzının payını veririm oturur neticede bu konularda benim ka iyi değil vasfiye teyze 1 ben 2 yani
cevap 3 e 2 point diyorum ben gelin olsam bunu derdim kendime güvenim tam neticede ama bili bili de tam güven yok o yüzden bu cevabı 3. sırada :A
cevap 2 de 1 point yani biz hayatta öyle uzlaşarak tartışmasız kapayamayız bu konuyu :A
---- Gelinler Odası ----
mrt-06: Bakalım kaynanalarımız neler yapmış gelinini bulabilmiş mi? Hemen puanlamaların ve karşılığındaki cevapları ekranlarınıza getiriyoruz. :Z

363incif8066474.png

Billy Kane: Ahhaah annecim daha ilk bölümden puanları topladık. :Z
xBUGRAx: Umarım bana da 5 vermişsindir yoksa....
xemrexxx: Allah'ım ne güzel puanlama kaliteli bir 5 ve sokak kadınından kalitesiz 1. :A

513incim6103206.png

dreamy: Ben bu puanlamalara inanmıyorum Çiğdem mesaj yazarken ipucu veriyor yoksa bu safın bulmasının imkanı yok..
sokak sanati: Bana bak sürtük ağzını topla ağzın her yerde açık olabilir özellikle geceleri ama bu programda ben izin vermeden AÇAMAZSIN !
vadikızı: Sen benim gelinime ne demek istiyorsun?
dreamy: Bir dakika bir dakika sen programın sahibi misin be içi geçmiş karı. Sen kimsin daha dün peşimden dolanıyordun benle kavga et de popüler olayım diye. :F - Reklam -
//// TVEN'DE SEZON FİNALLERİ

PAZARTESİ: GELİNİM FORUMDA
ÇARŞAMBA: BENİ NE KADAR TANIYORSUN
CUMA: İTİRAF EDİYORUZ YAZ VEDA

4623incig4489288.png

dreamy: Ahhahaha ne mal karı. :A
xBUGRAx: Sen kimsin benim anneme mal diyorsun lan. Bana 1 verdiyse ben kızabilirim ona sen kimsin de annemi eleştiriyorsun!
dreamy: 70 milyonun sesi olarak eleştiriyorum. :)
xBUGRAx: Keseceksin o sesini... Yoksa ben senin dilini keserim bana burada havalananlar ertesi hafta elendi anam.
dreamy: Görecez kim elenecek. :)
6571incil5630570.png

xBUGRAx: :):)
dreamy: Sağlık olsun gül yüzlü annecim. :bhr:
vadikızı: Canım kızım özür dilerim ya...
xBUGRAx: Öhhhh kusasım geldi......
sokak sanati: DİKKAT DİKKAT SAHTELİK ALARMI.
----
mrt-06:
Bakalım toplam puanlar nasıl oldu? Ekranlarınıza getiriyoruz efenim. :Z Bir sonraki bölümde sezon finali eleme heyecanında görüşmek dileğiyle bakalım canlı yayında konuda neler yaşanacak puanlamalar nasıl olacak merakla bekliyoruz anam. :A

TOPLAM PUANLAR:
Çiğdem-: 12 PUAN
Billy Kane: 12 PUAN

dreamy: 6 PUAN
xBUGRAx: 5 PUAN
GELİNİM FORUMDA / SEZON FİNALİ
PAZARTESİ - 20.00 *Canlı Yayın

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı