eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 5.Hafta

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Herkes en azından bir kere Duman'dan dinlemiştir bu şarkıyı, dinlemeyen kulaklarını kessin :A

@denizz19 Dur Yavaş'dan haber eyle sen :T:
@MasacRE- gibi 2010 da doğan ergenler Duman daha iyi diyor çıldırıyorsun neyse ki forumda 2010 doğumlu tek o var :A :A :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,586
Puanı
1,061
Başarılar, herkese. :Z

@kerem listesini bildiğimden bu hafta bomba gibi geliyor, ben de o şarkıyla zirveye oynamıştım. :Z @Yiğitt den de bir patlama bekliyoruz artık, hareketliyle gel bence (b)

@denizz19 Bu hafta Tektaş'la gelirsen, garanti ilk 3 :bhr:
Tektaş şarkısını ben de çok başarılı buluyorum ama @Çiğdem- herkesin kafasına algı yarattı fal şarkısı falan diye kesin bu yüzden düşürürler diyorum :D Kullanmakta istiyorum bilemiyorum :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gülben Ergen - Abayı Yaktım
Söz - Müzik: Şehrazat

(2002 - Universal Müzik)

Gülben Ergen'in müzik kariyerinde büyük değişimi başlatan 'Sade ve Sadece' albümünün ilk klibi 'Abayı Yaktım' ile karşınızdayız.

Söz ve müziği Şehrazat'a ait olan şarkı 2002 Kral TV Video ve Müzik Ödüllerinde 'En İyi Beste' ödülünü kazanmıştır.

Şehrazat ödülünü alırken Gülben Ergen'e teşekkür etmiştir.
Ekli dosyayı görüntüle 61357
"...ve de yorumlayan canım arkadaşım Gülben Ergen'e de teşekkür etmek istiyorum."

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu @gözlemci

Güzel seçim normal sezonda iyi gitmişti senin elinde puana oynayabilir yine :A