Menemen Soğanlı mı Olur Soğansız mı?

Menemen soğanlı mı olur soğansız mı?

• Soğanlı

Oy: 12 40.0%
  • Soğansız

Oy: 18 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    30

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Menemen soğansız yenir tabii ki, küçüklüğümden beri öyle alıştım ben, yeni yeni icatlar çıkarmayın. :A
O zevke dayalı bir şey Menemenin orjinalı Domates biber diğer şeyleri katarsan tadı güzel yine olabilir ama soğan ve ya başka bir şey katanlar bilsinler ki o yedikleri Menemen değil :A :A :A

Soğanı zaten yemekleri kavurma dışında asla yemem :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
O zevke dayalı bir şey Menemenin orjinalı Domates biber diğer şeyleri katarsan tadı güzel yine olabilir ama soğan ve ya başka bir şey katanlar bilsinler ki o yedikleri Menemen değil :A :A :A

Soğanı zaten yemekleri kavurma dışında asla yemem :A :A :A
Menemen soğanla yenmez ama soğanı ayrıca yerim ben. :A Sarımsağın da kokusunu sevmezdim, sağlıklı diye ona da tahammül etmeye başladım. :A Haftada 1-2 yediğim oluyor. :D Restoranlarda közlüyorlar, o zaman kokmuyor pek. :D Evde yediğin zaman hem acı, hem kokusu ağır. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Menemen soğanla yenmez ama soğanı ayrıca yerim ben. :A Sarımsağın da kokusunu sevmezdim, sağlıklı diye ona da tahammül etmeye başladım. :A Haftada 1-2 yediğim oluyor. :D Restoranlarda közlüyorlar, o zaman kokmuyor pek. :D Evde yediğin zaman hem acı, hem kokusu ağır. :A
Aaa yok pişmişte olsa yemem çiğ yiyenin yanında da durmam :A :A :A Sarımsakta sevmiyorum kendi cacığımda mesala kullanmam hıyarlı yoğut iyidir :F :F :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa yok pişmişte olsa yemem çiğ yiyenin yanında da durmam :A :A :A Sarımsakta sevmiyorum kendi cacığımda mesala kullanmam hıyarlı yoğut iyidir :F :F :F
Bizimkiler sağlık için yiyor, ben de kokusunu sevmesem de alışmak durumunda kaldım :A Babam genç görüntüsünü spora ve sarımsağa borçlu, ona emin oldum ben. :D Cilde çok iyi geliyor. Bir sürü faydası var, geleceğe de yatırım yapmak lazım. :A

Sağlık için bazı tavizler verilmesi gerekirse veririz, yapacak bir şey yok. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bizimkiler sağlık için yiyor, ben de kokusunu sevmesem de alışmak durumunda kaldım :A Babam genç görüntüsünü spora ve sarımsağa borçlu, ona emin oldum ben. :D Cilde çok iyi geliyor. Bir sürü faydası var, geleceğe de yatırım yapmak lazım. :A

Sağlık için bazı tavizler verilmesi gerekirse veririz, yapacak bir şey yok. :A
Cilde sürülebilir karışık mağzemeler hazırlamışımdır bende cild için :A :A :A

Ama yemek ayrı yemem ayoll :A Biber falan öyle acı şeylerde yemem turşu biberi mesala midemi yakıyor benim nasıl öyle kraker gibi yiyorlar anlamıyorum erkeklerin midesi zaten çöp kovası olarak görüyorum ben :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Cilde sürülebilir karışık mağzemeler hazırlamışımdır bende cild için :A :A :A

Ama yemek ayrı yemem ayoll :A Biber falan öyle acı şeylerde yemem turşu biberi mesala midemi yakıyor benim nasıl öyle kraker gibi yiyorlar anlamıyorum erkeklerin midesi zaten çöp kovası olarak görüyorum ben :A :A :A
Siz anlamazsınız bizim zevklerimizi. :A Salatalık turşusu, lahana turşusu falan mükemmel olur. :A Biber de severim, pul biber mercimek çorbasına katılınca süper oluyor tavsiye ederim. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Siz anlamazsınız bizim zevklerimizi. :A Salatalık turşusu, lahana turşusu falan mükemmel olur. :A Biber de severim, pul biber mercimek çorbasına katılınca süper oluyor tavsiye ederim. :A
Aaa salatalık turşusu severim :A :A :A

Erkeklerin zevki çiğneyebildiği şeyleri yiyorlar çğnensin yeter :F :F :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Ekli dosyalar

• 20180826_120745.png
    20180826_120745.png
    809.1 KB · Hit: 306
Son düzenleme:

luisalonso

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
30
Menemen soğanlı olsa, soğanlı mı soğansız mı diye tartışılmaz zaten...