ATV'nin Yeni Sezon Ekranından İlk Kareler!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,875
Puanı
1,061
298

Yeni sezona bomba gibi hazırlanan ATV'nin yeni sezon ekranından ilk kareler!

Geçen sezondan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Beni Bırakma, Sen Anlat Karadeniz ve Aşk ve Mavi dizilerini ekranlara sürecek olan ATV, yeni sezona Yıllar Sonra, Can Kırıkları ve Bir Zamanlar Çukurova dizilerini hazırlıyor. Gündüz kuşağının vazgeçilmez isimleri Müge Anlı ve Esra Erol da yeni sezonda ATV'de olacak.

Çekimleri geçtiğimiz gün tamamlanan ATV'nin yeni sezon yayın dönemi tanıtım filmi ise çok yakında yayınlanacak.

atvyenisezon1.jpg

atvyenisezon2.jpg

atvyenisezon3.jpg

Hazar Motan yok karede şaka gibi. Can Kırıkları Perşembe Bir Zamanlar Çukurova Pazartesi başlamalı. :D

Kareleri çok beğendim, ATV güzel hazırlanmış yeni sezona. Tanıtım müziği de hoş. :X

Bir Zamanlar Çukurova'yı heyecanla bekliyorum, uzun süredir bu denli heyecanla beklediğim bir iş yoktu. Olay bir iş geliyor anladığım kadarıyla. :Z

Can Kırıkları dizisi de dikkatimi çekti, onun da ilk bölümüne bakacağım. Güzel bir iş çıkacak gibi, kadrosu harika zaten.

Yıllar Sonra'nın da kadrosu iyi ama onu izlemeyeceğim, ona da bol şans. :X

Klasik atv format değişmeleri gerek yeni başlayacak olan dizilerden en çok bir zamanlar çukurovayı merak ediyorum büyük ihtimalle o dizide rolüm olacak :D