'Deha'da Sürpriz Başrol Değişikliği! | Show TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,399
Puanı
1,061
aras-bulut-iynemli-nin-deha-daki-partneri-devrim-17561921-9981-amp.jpg

Show TV'nin yeni dizisi Deha'da başrol değişikliği!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrolünde Aras Bulut İynemli'nin yer alacağı dizinin kadın baş karakteri "Esme" için Devrim Özkan'la el sıkışılsa da son gelişmeye göre rolün yeni sahibi Ahsen Eroğlu oldu. Son dakika değişikliğin sebebi merak konusu olurken Özkan'ın gelecek bölümlerde farklı bir rolle diziye dahil olması planlanıyor.

Onur Saylak, Taner Ölmez, Zuhal Gencer Erkaya, Umutcan Ütebay, Eylül Ersöz ve Çağan Efe Ak'ın yer aldığı kadrosuna Emel Göksu, Oğulcan Arman Uslu, Taner Rumeli, Cenk Kangöz, Çağrı Atakan, Abdurrahman Yunusoğlu'nu da dahil eden yapımın kilit karakterlerinden "İskender" için ise son olarak 'Yargı'da rol alan Uğur Polat'la imza aşamasına geçildi.

Deha, yakında Show TV'de!

62206cca4453952984372917.jpg

aras-bulut-iynemli-nin-deha-daki-partneri-devrim-17561921-9981-amp.jpg

Show TV'nin yeni dizisi Deha'da başrol değişikliği!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrolünde Aras Bulut İynemli'nin yer alacağı dizinin kadın baş karakteri "Esme" için Devrim Özkan'la el sıkışılsa da son gelişmeye göre rolün yeni sahibi Ahsen Eroğlu oldu. Son dakika değişikliğin sebebi merak konusu olurken Özkan'ın gelecek bölümlerde farklı bir rolle diziye dahil olması planlanıyor.

Onur Saylak, Taner Ölmez, Zuhal Gencer Erkaya, Umutcan Ütebay, Eylül Ersöz ve Çağan Efe Ak'ın yer aldığı kadrosuna Emel Göksu, Oğulcan Arman Uslu, Taner Rumeli, Cenk Kangöz, Çağrı Atakan, Abdurrahman Yunusoğlu'nu da dahil eden yapımın kilit karakterlerinden "İskender" için ise son olarak 'Yargı'da rol alan Uğur Polat'la imza aşamasına geçildi.

Deha, yakında Show TV'de!

62206cca4453952984372917.jpg
ahsen eroğlunu bir an farah zeynepe benzettim .

• Aynen
Reactions: ☪️HolyDemon666
Uğur Polat umarım olur oyunculuğunu çok iyi
Ahsen Eroğlu menejerimi ara, kuzgun da sevmişmiştim
Taner Rumeli güzell
Çağrı Atakan eyvahlar olsun ekmek parası gelmiş :A

bu yakında hemen gelse

------

ahsen eroğlunu bir an farah zeynepe benzettim .
keşkee ben daha çok Damla Sönmez isterdim çok yakışmışlardı

• Beğendim
Reactions: tekin
Taner Rumeli güzell

bu yakında hemen gelse

------

Sanki Ahsen olmamış gibi ama yine de şans vereceğim internetten ilk bölüme. Duruma göre sürekli internetten takip ederim. :D @Angelica

• Beğendim
Reactions: ☪️HolyDemon666
Finali kaçınılmaz olacak. Ay Yapımın ikinci yapışı bu. Devrim Özkana sabır versin Allah ne diyeyim başka

Taner Rumeli güzell

bu yakında hemen gelse

------

olabilirdi damlayla aras çukurdada birlikteydi .

bakalım ahsen nasıl olacak ? tabi değişmezse tekrardan, kadroyu bir türlü oturtamadılar (b)