Forumun Edisçi Olma Günü Kutlu Olsun

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,192
Puanı
1,061

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,192
Puanı
1,061
Yeni parlağın bu mu :A Tarkan'a rakip diye şişiriyorlar ama ilk albümüyle fazla bi sükse yapamadı geçmiş olsun :A

Poz da fiyasko bu arada, hiç haz almadım :A
@serhatt Hazin dibini yaşamış rüyasında :A neyse foruma spor yaparken ki fotonu atma geçen @Billy Kane attı bizim sapıklar adamın totosunda ilgili 2 sayfa yazı yazdı :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yeni parlağın bu mu :A Tarkan'a rakip diye şişiriyorlar ama ilk albümüyle fazla bi sükse yapamadı geçmiş olsun :A

Poz da fiyasko bu arada, hiç haz almadım :A
@serhatt Hazin dibini yaşamış rüyasında :A neyse foruma spor yaparken ki fotonu atma geçen @Billy Kane attı bizim sapıklar adamın totosunda ilgili 2 sayfa yazı yazdı :A
Bu oğlanın tek tük seviyorum şarkılarını çok manasız şarkılar çıkarıyor benim gözümde iyi şarkıcı bile değil bırakın satarı falan :A Arada iyi şarkı çıakrabilen orta seviye birisi :A

Ama @xemrexxx @xBUGRAx @ozgur2113 @Billy Kane hatta @Aserat bile adamın sesiyle zaten ilgilenmiyorlar bir foto bulmuşlar adamın sadece tek bir yeri gözüküyor tövbe estaurullah terbiyem müsade etmiyor :A :A :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu oğlanın tek tük seviyorum şarkılarını çok manasız şarkılar çıkarıyor benim gözümde iyi şarkıcı bile değil bırakın satarı falan :A Arada iyi şarkı çıakrabilen orta seviye birisi :A

Ama @xemrexxx @xBUGRAx @ozgur2113 @Billy Kane hatta @Aserat bile adamın sesiyle zaten ilgilenmiyorlar bir foto bulmuşlar adamın sadece tek bir yeri gözüküyor tövbe estaurullah terbiyem müsade etmiyor :A :A :A
Senin de ilgini çekmiş bence kız :A Baksana hep Edis'in şeyinden bahsediyorsun :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,192
Puanı
1,061

Sen ne anlarsın zevksiz bunak.ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Medya bunu Megastar'a rakip diye pohpohluyor da Tarkan'ın tırnağı olamaz :A Söndü zaten balonu, albümdeki 2 şarkısı da beklenen çıkışı yapamadı :D Aynen orta seviye bir isim :D

Forum iyice yoldan çıkmış zaten anam, hep @Yiğitt'le sen başlattınız bu parlakçılık akımını :A @xemrexxx de gazı verince olanlar oluyor :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Medya bunu Megastar'a rakip diye pohpohluyor da Tarkan'ın tırnağı olamaz :A Söndü zaten balonu, albümdeki 2 şarkısı da beklenen çıkışı yapamadı :D Aynen orta seviye bir isim :D

Forum iyice yoldan çıkmış zaten anam, hep @Yiğitt'le sen başlattınız bu parlakçılık akımını :A @xemrexxx de gazı verince olanlar oluyor :A
Aaa gerçekten ortalık fena şu aralar :F @serhatt Var senden sonra baya neşesi oldu forumun @Yiğitt lede benziyorlar :A @cookies Zaten biliyorsun avatarındakı residme serhata ait :F @xBUGRAx Yoldan çıktı ondan önce @Forumdash yoldan çıktı ahh onunda yeni versionunu görücektin :A :A :A @xemrexxx

Harun başına Alamancı birisini bela etti @kerem oda yenilerden Harunla yavuklu :F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,192
Puanı
1,061

Vadicileri yok ettiğimiz gibi lgbtq tü da yok ederiz :A