TVen Gelinim Forumda 2.Bölüm

İsmini yazıp şıkları işaretleyeceksin başka bir şey yok. :A
İlk soruyu düşünmeme bile gerek yok bismillah ozaman cevapladıktan sonra o konudan yazarım cnm şuan senin için hiç bir bildirime konuya bakmıyorum o konuyuda sonra kurcalarım önce şunu cevaplıyım :A

Aaa bunlar zaten bildimiz şeyler tık tık 8.soruya geldim tabi doğru gidiyordur inş doğrumu yanlısmı onu demiyor tık tık iaşretliyip geçip gidiyorum 8 e geldim :F
Hahah saftirik diyor aslında eğer yeşil yanıyorsa doğrudur. :F Bakacam şimdi kaç yanlış yaptın. :A

Hahah saftirik diyor aslında eğer yeşil yanıyorsa doğrudur. :F Bakacam şimdi kaç yanlış yaptın. :A
Vlla ona dikkat etmedim düşündüğüm soru olmadı renginede bakmadım keşke bastan deseydin :F

Son sorudayım OO karadeniz yaylaları diyor sen mi ekledin seçeneğe :F

Yok ben eklemedim ama onu deme bence. :A :F
Aaa şuan son soru diye galiba buraya kadar tık tık geldik ama burada ilk defa düşünüyorum Karadeniz yaylası demezsin ben burdan krutulmaya çalısıyorum :F

Türkiyede kısaca yapmazsın sen havalı yer düşünüyorsundur ama sıcağıda aşırıs evmiyorsun hawai değil İtalya ve Paris en güzel iki fotoda onlara ait birini işaretlicem ama ne olacak yanı bitince :A

Korkmuştum ama çok iyi geçmiş pasta etabı. :Z Teşekkürler @Aserat @cookies :A Kaynanam Murat Övüç'ten hanımlık, kadınlık dersi alsın. :A @mrt-06 Bey. :A

@dreamy evindeki yapma çiçeği pastasına dikerek kaynanasına tüyo vermiş!!
Senin kaynanan zaten konuşunca susturamıyoruz reytingler düşüyor. :F

Murat abim her şeyin en iyisini bilir. :A Şu bana attığın dua ile kendinden geçtiği videoya hala gülüyorum. :F

Aaa şuan son soru diye galiba buraya kadar tık tık geldik ama burada ilk defa düşünüyorum Karadeniz yaylası demezsin ben burdan krutulmaya çalısıyorum :F

Türkiyede kısaca yapmazsın sen havalı yer düşünüyorsundur ama sıcağıda aşırıs evmiyorsun hawai değil İtalya ve Paris en güzel iki fotoda onlara ait birini işaretlicem ama ne olacak yanı bitince :A
Paris olabilir belki. :A