Fav10 Haftanın Trendleri | 14 Ekim - 20 Ekim 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
111,497
Puanı
1,060

Haftanın En Çok Görüntülenen Konuları​

Haftanın En Çok Mesaj Yazılan Konuları​

Haftanın En Çok Reaksiyon Puanı Alan Mesajları​

Cehalet Mutluluktur gayet iyi gitmiṣ tebrikler @RüzgarGülü :A

Reaksiyon sıralaması sadece 3 kiṣiden ibaret. Aslında bu listeler niye bu kadar kısa? @Dosi @bazinga yani her listede ilk 50 sıralansa öyle bir ayar yapsanız olmuyor mu? Mesaj sayısı, reaksiyon, hit, konu sayısı, yani mesela mesaj sayısı niye 30 üye ile sınırlı? :D

Reaksiyon sıralaması sadece 3 kiṣiden ibaret. Aslında bu listeler niye bu kadar kısa? @Dosi @bazinga yani her listede ilk 50 sıralansa öyle bir ayar yapsanız olmuyor mu? Mesaj sayısı, reaksiyon, hit, konu sayısı, yani mesela mesaj sayısı niye 30 üye ile sınırlı? :D
Sistemsel bir şey olsa gerek.
Yıllıkta 50 üyeyi gösteriyor.
Reaksiyona gelince, 7 olmadığı sürece bu listeye girilmiyor. Bir çok hafta 0 liste olmuşluğuda oldu. @bazinga o kısma etki edebilir mi bilmiyorum ama orada en azından en az 4 veya 5 reaksiyon ayarlansa o kısımda da çok üye yer alacaktır.
Ayrıca forumda öneri bölümümüz var. Orda konu açarak sesinizi daha iyi duyurabilirsiniz
------

Bu arada tebrikler @RüzgarGülü :Z

Reaksiyonda da listeye girdim bu çok güzel oldu.

Cehalet konusu beni mutlu etti. Cehalet Mutluluktur :F

Listeye girenleri tebrik ederim :D
------

Musmutlu oldu teşekürler. Hep beraber :D
Sistemsel bir şey olsa gerek.
Yıllıkta 50 üyeyi gösteriyor.
Reaksiyona gelince, 7 olmadığı sürece bu listeye girilmiyor. Bir çok hafta 0 liste olmuşluğuda oldu. @bazinga o kısma etki edebilir mi bilmiyorum ama orada en azından en az 4 veya 5 reaksiyon ayarlansa o kısımda da çok üye yer alacaktır.
Ayrıca forumda öneri bölümümüz var. Orda konu açarak sesinizi daha iyi duyurabilirsiniz
------

Bu arada tebrikler @RüzgarGülü :Z
Teşekürler. Hep böyle olsun liste beni başlara yaz :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,745
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94