TV8 Seda Sayan'la Yemekteyiz - Program Yorumları

Ramazanda olur mu ki nasıl yiyecekler. :A

Zuhal veya Seda evet ya da Fatih Ürek. Aslında Kuşum Aydın ShowTürk'te yapıyordu altın günü programı o da olabilirdi. :A Gerçi Seda'yı sildim ben...

Çok gıcık oluyorum Onur'a belki @DarkLegenD bilir Ekşi'deki bir yoruma çok kızmıştı tehdit etmiişti adam eleştiriye gelemiyor. :A

Noldu ki. :A Şu an boşlukta zaten yine DNA testine başlamış magazini bırakıp formatsız kaldı. :A

Zuhal veya Seda evet ya da Fatih Ürek. Aslında Kuşum Aydın ShowTürk'te yapıyordu altın günü programı o da olabilirdi. :A Gerçi Seda'yı sildim ben...

Çok gıcık oluyorum Onur'a belki @DarkLegenD bilir Ekşi'deki bir yoruma çok kızmıştı tehdit etmiişti adam eleştiriye gelemiyor. :A
Bu haftaya baktın mı :A Kadın kendi tabaklarını getirmiş başkasının tabağından yiyemiyormuş. :F bir yaşlı morukta şey dedi seyyar tuvalet filanda siz kurarsınız kesin dedi. :F :F
Uzun haftadır bakmıyorum yine dönebilirim inş :A

Bu program canlı yayınlanmıyor kı ayoll 1 programda 1 haftayı götürüyor yanı Ramazana stok haftalar hazırlasınlar Akşamları yayınlasınlar pat 1 de İftar açarkan izleyelim yada yemekten sonra :A :A :A

Yanlış anlaşılma olmasın, ben orogramı düzenli olarak izlemiyorum. Sadece bir kez denk geldim. Ekşi'yi takip ediyorum tabii.

Etiket yapamaz hale gelmişsin, durumun üzücü. Bunaklık var galiba ahahaha.

Uzun haftadır bakmıyorum yine dönebilirim inş :A

Bu program canlı yayınlanmıyor kı ayoll 1 programda 1 haftayı götürüyor yanı Ramazana stok haftalar hazırlasınlar Akşamları yayınlasınlar pat 1 de İftar açarkan izleyelim yada yemekten sonra :A :A :A
Bu yarışmaya beni sen alıştırdın sonra sen bıraktın izlemeyi. :A Bir garipsin :A

Sana köpek demek istemedim tatlış bir hayvana benzettim yine beğendiremedik. 😱 Evet aklını alırım....
Vallahi benzetsen bozulmazdım. Böylesine karizmatik bir tür varken, demek istememen hakaret resmen.

lEIXvM.jpg

Vallahi benzetsen bozulmazdım. Böylesine karizmatik bir tür varken, demek istememen hakaret resmen.

lEIXvM.jpg
Birde şimdi köpek yazsam sana şikayet ederdin yoktan yere ceza almıyım diye kedi yazmıştım aslında. :A Tamam ama bundan sonra sana hep köpek diyeceğim kırmam seni...