NOW Adı Zehra - Dizi Yorumları

şimdi iyicene düşündüm o adam babası evet .

abisi biliyordu bencesessiz kaldı hep .. hande şiddet görürken falan..

evet abi biliyor hemde çok iyi biliyor hem şiddet görmüş hemde maalesef tecavüze uğramış hande

Bölümü tamamladım, öncelikle gözü açık bir şekilde olan zehirlenmiş abi ne hikmetse kendine geldi sonra 😱
Dizide yanlış müzikler kullanılıyor ve çekim kaliteside olumsuz etkiliyor.
@vadikızı tanıtımda kızın demiş demekki bende kızım diye algıladım.
Babası değil.
Mine'ye gelince o galiba Hande'nin kızı.
Dizi kafa yoran bir dizi olduğu için oranlarının böyle olması doğal :)
Çok fazla bir artış beklemiyorum. Derbiden dolayıda etkilendi baya.

Dün herkes o adam babası mi değil mi diye cok kafa yormuş şimdilik babası gibi . Çok sırlı super dizi bu dizimizde :bhr:

Bölümü tamamladım, öncelikle gözü açık bir şekilde olan zehirlenmiş abi ne hikmetse kendine geldi sonra 😱
Babası değil.

Kızın mı demiş bende kızım diye anladım valla bir daha izlerim o sahneyi
handenin kızımı onu nerden anladın gı serkanın eşinin adını unuttum pek
annesi gibide davranmıyordu kıza

evet abi biliyor hemde çok iyi biliyor hem şiddet görmüş hemde maalesef tecavüze uğramış hande
Babası değil.

Bu hafta 4.50 şart inşallah olacak hatta 5 bile gelebilir bence artık! :Z:bhr: fazilet hem geçen hafta tam 1 rating düşmüştü bu hafta daha da düşerse ve o kitle bize gelirse bomba olur yorumlarda gelecez artık Adı: Zehra'ya diyorlardı görecez :D

Son düzenleme:
Bu hafta 4.50 şart inşallah olacak hatta 5 bile gelebilir bence artık! :Z:bhr: fazilet hem geçen hafta tam 1 rating düşmüştü bu hafta daha da düşerse ve o kitle bize gelirse bomba olur yorumlarda gelecez artık Adı: Zehra'ya diyorlardı görecez :D
Geçen hafta maçtan dolayı düşüşler vardı. Çok yükseleceğini sanmıyorum ama 4 küsür olduğu sürece sıkıntı yok bence

Yine çok iyi bölüm sonra netten izle madem kaçırdın :( Yarın 4.50 5 arası gelecek artık inşallah ! Değer görecek! Gülizar da final bahtiyar da final.. bugün..

haftaya daha şanslıyız inşallah.:innocent:
Bu gece yada yarın sabah izleyip yorum yaparım :D

@vadikızı @Dosi son sahneler çok iyiydi çok !! :T :fearscream:

DZFJSedW4AEZQDl.jpg:large

#AdıZehra Verdiginiz sosyal mesaj harikaydı
1f44d.png
1f44f.png
1f44f.png
1f44f.png
1f44f.png
Kadın olmak mi bizim suçumuz ? Erkek yapınca Aslan Kadın yapınca namus bu mudur ?

#AdıZehra Verdiginiz sosyal mesaj harikaydı
1f44d.png
1f44f.png
1f44f.png
1f44f.png
1f44f.png
Kadın olmak mi bizim suçumuz ? Erkek yapınca Aslan Kadın yapınca namus bu mudur ?

Çok iyiydi tek kelimeyle MUHTEŞEM!

haftaya daha bombe desem size ohoh :D
İzledim. Çok güzel bir bölüm olmuş. Seninde yazdığın gibi harika bir sosyal mesaj verilmiş. Zehranın abisine anlattıkları çok doğru!
Haftayaki fragmanda harika.
Dizi hak ettiği reytingleri alamıyor. Yazık.
O kızın Hande'nin kızı olduğunu tahmin etmiştik ve bence abisi kazayla öldürdü Hande'yi. Fragmandaki sahne onu gösteriyor.
Yeni kız Hande sanmıştık ama gerçekleri bildikleri için öldürülen hizmetçilerin kızı Hayal'miş. Demek polisde vicdanını rahatlatmak için oğluyla evlendirmiş.
Hande'ye sadıran kişide Genco'nun babası olabilir.