12-18 Mart 2018 Haftanın En Çok Mesaj Yazanları

Dizileri bırak gitsin her diziyi izlemeye gerek yok:A :A
Bi başladımı yarım bırakamıyorum ama bazılarını youtubeden hızlı atlamayla izleyip 2 saatlik diziyi 30-40 dakikada izliyorum :A :F
survivor hergün çekilmez be :A

Bi başladımı yarım bırakamıyorum ama bazılarını youtubeden hızlı atlamayla izleyip 2 saatlik diziyi 30-40 dakikada izliyorum :A :F
survivor hergün çekilmez be :A
Her gün değil 5 gün bir gün izlemezsin olur sana 4 gün :A

Her gün değil 5 gün bir gün izlemezsin olur sana 4 gün :A
Az önceki cevabına verdiğim alıntı buradaki konuşmaya ait sandım :F:F iki ayrı yerde aynı mevzuda dönüyor sohbet :F
burayı sonlandıralım :F

Survivor'a Berna geliyor izleyebilirsin artık :A
@kerem alışırsa çıkamaz forumdan :A bence ondan korkuyor :A
2011-2015 arasındaki tüm sezonları heyecanla izledim. Sonra Almanya'ya gelince televizyon izleyecek vaktim hiç yoktu. İzlemeyince kendimi daha iyi hissettim ve ne kadar boş bir program olduğunu fark ettim. :A

Ama Berna geldiği için 1 bölümcük bakabilirim. Ne zaman gelecek o? :A

Ben izlediğim dizilere çok az yorum yazıyorum.
Bir Kırgınlar vardı oda bitti :D
Açtığım konular ve Survivorda aktif oluyorum genelde. Merak etme ben hep sabit mesaj yazmam :A 1 haftam diğerini tutmuyor :F
Benimde sabit mesajlarım olmuyor genelde. Ve Çukur, UTC, Kadın ve Fazilet'e de çok yorum yapmam. 8. Gün nasıldı bu arada? :A

2011-2015 arasındaki tüm sezonları heyecanla izledim. Sonra Almanya'ya gelince televizyon izleyecek vaktim hiç yoktu. İzlemeyince kendimi daha iyi hissettim ve ne kadar boş bir program olduğunu fark ettim. :A

Bilmem, perşembe varsa program, ogün belirir. Ben genelde sadece oyunları izliyorum :A

Benimde sabit mesajlarım olmuyor genelde. Ve Çukur, UTC, Kadın ve Fazilet'e de çok yorum yapmam. 8. Gün nasıldı bu arada? :A
Dün aktif izleyip canlı canlı yorumlar yaptım sahnelerde.
Dizinin sayfasında da az önce genel bir yorum yapıp etiketledim seni :A

Gelince haber veririm ben sana izlemeye başlarsın :A

Forum İstatistikleri

Konular
171,724
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94