90. Oscar Ödülleri Sahiplerini Buldu!

nicole kidmanın eşi lağım farelerine benziyormuş nerden bulmuş o tipsizi :)
Hiç sorma ya bir kadındaki asalete bak, bir de yanındakine bak :T:

Bu şu an ekrana gelen Allison Janney teyze favori gösteriliyormuş yardımcı kadın olarak. I, Tonya'yı bir tek @Forumdash izledi, ne diyorsun forumdash iyi miydi o kadar :A

Hiç sorma ya bir kadındaki asalete bak, bir de yanındakine bak :T:

Bu şu an ekrana gelen Allison Janney teyze favori gösteriliyormuş yardımcı kadın olarak. I, Tonya'yı bir tek @Forumdash izledi, ne diyorsun forumdash iyi miydi o kadar :A
alison teyzeyi mom dizisinden tanırım ödülde ismi varsa haketmiştir kesinlikle
kadın kırmızılar içinde gençleşmiş sanki :)

Kulaklık var kulağımda onların sadece sesini dinliyorum bildirimlere bakarkan iyi gidiyor
:Z:Z:Z
ecünnüleri övüyorlar kulağını tıkaman normal :)

dikkat etmekle anlaşılıyormuki :)
böyle bakınca güzel duruyor hem seside çatlak değil kadının :)
Az dikkatli olun diyorum az için şunu :A @MasacRE- :A
O ilgimi çekmemişti zaten o kadar düşmedik :A Hande Doğandemir iyi ama :bhr: Bir de artık kırmızı halıya teşrif etse millet çok güzel olacak :A
Gözüm tutmamıştı zaten :A :A :A

Bu arada aday filmlerden en yüksek the billboards outside ebbing missouri buna vermişiz @destere ben 7 sen 8 yanı bu film kazansın diğerlerine düşük gitmişiz hep :F @MasacRE- de Gemici filmini tutar :A

Aaa Hande de mi var :A Çıkarsa resim atın sabah bakarım. :A
Orada sunucu zaten devamlı ekranda :A

ceylan ceylan diye sayıklıyordun demin şimdi nolduda handeye meytlettin :))
Yalaan! Ben öyle bir şey demedim :A

Gözüm tutmamıştı zaten :A :A :A

Bu arada aday filmlerden en yüksek the billboards outside ebbing missouri buna vermişiz @destere ben 7 sen 8 yanı bu film kazansın diğerlerine düşük gitmişiz hep :F @MasacRE- de Gemici filmini tutar :A
Yok ben de 3 Billboards'u tutuyorum diğerinin şansı yok zaten :A Dunkirk'ün yönetmenine ödül gelsin istiyorum Christopher Nolan'a :A