NOW Kadın - Dizi Yorumları

Allah aşkına Sarp'in ne heycanı var da bölüm sonu orda bitiyor? Nisa, Bahar'a saldıracaği zaman bitmeliydi. :T: Sarp'in kesin ikizi var. Geldiği yer ne saray apartmanına benziyor ne de Enver Terzi'nin kapısına :A

Gözleri devirdiği an dedim geleceğin Şirin kızı :A

Evet Alp'in gittiği yer farklı geldi bana da. :D

Allah aşkına Sarp'in ne heycanı var da bölüm sonu orda bitiyor? Nisa, Bahar'a saldıracaği zaman bitmeliydi. :T: Sarp'in kesin ikizi var. Geldiği yer ne saray apartmanına benziyor ne de Enver Terzi'nin kapısına :A

İnanmıyorum. Kadın uzun bi aradan sonra TT olmuş :Z Yarın kaç alır acaba @xBUGRAx @kerem @gözlemci

Her hafta oluyor ben de etiketi TT. (b)

Kadın Instagram hesabı anket koymuş Alp kimi görmeye gidiyor? Bahar / Annesi. :A

Adı Zehra'yı iyi tanıttık bugün bakacak mısın ilk bölüme? :bhr: :A
Zeynep için ilk bölüme bakmayı planlıyorum. Zaten cmts günü ama NTC medya işi olduğu için takip etmem heralde:A Zaten cmtsye Masum Değiliz gelirse ona bakarım muhtemelen. Erkek UTC'si :F

Bu benzetmeyi yapınca aklama KADIN'ın erkek versiyonu aynı dramı erkek olarak yapsalar nolurdu acaba :F

Haftaya çoşuyoruz ahahaha :Z @xBUGRAx @kerem @gözlemci

Son düzenleme:
Zeynep için ilk bölüme bakmayı planlıyorum. Zaten cmts günü ama NTC medya işi olduğu için takip etmem heralde:A Zaten cmtsye Masum Değiliz gelirse ona bakarım muhtemelen. Erkek UTC'si :F

Bu benzetmeyi yapınca aklama KADIN'ın erkek versiyonu aynı dramı erkek olarak yapsalar nolurdu acaba :F

Haftaya çoşuyoruz ahahaha :Z @xBUGRAx @kerem @gözlemci

Şirin şizosunun kabusu değildir umarım. :A Ya da Hatice bıçağı Şirin'e verip beni öldür der. :A

İnanmıyorum. Kadın uzun bi aradan sonra TT olmuş :Z Yarın kaç alır acaba @xBUGRAx @kerem @gözlemci
Yarın tüm elemimi kederimi akıtacam merak etme :A :A Sevindim TT ye girmesine demek ki Ab nin artacağına dair sinyaller :F

Şirin şizosunun kabusu değildir umarım. :A Ya da Hatice bıçağı Şirin'e verip beni öldür der. :A
Ben de kabustur diye düşünüyorum. Hele Şirin Sarpı gördüyse :A Senin dediğin anket üzeinden düşünürsek, Hatice tüm gerçeği öğreniyor mu acep :A Sarpın ölümüne Şirinin sebep oldugunu bilmiyordu Hatce bacım :A