29 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları

Şunu şuraya bırakıyorum, bu zamanlar Çukur yoktu. :A @Çiğdem-

Aaa onu görmemişim haklısınız ama ozaman ikiside çizgi roman afişi ve ön izleme konusunda iki dizide İçerdeyi taklit ediyor diyelim konuyu kapatalım ozaman :A :A :A
Bu tarz şeyler taklit sayılmaz dizi bu fragman da verir ön izlemede ama ben dizinin işleyişinden bahsediyorum Söz'ün İçerde ve Çukurla alakası yok ama Çukurun İçerdeyle alakası çok var :A :A

Bu tarz şeyler taklit sayılmaz dizi bu fragman da verir ön izlemede ama ben dizinin işleyişinden bahsediyorum Söz'ün İçerde ve Çukurla alakası yok ama Çukurun İçerdeyle alakası çok var :A :A
Hadi ön izleme olabilir onu geçelim ama İçerde gibi çizgi roman afişi son sahneye uyarlamak bildiğin taklit ayoll :F @Sherlock

Bölüm sonlarında :A :A :A

1.Bölümden hemen fark etmiş foto atıp ifşa etmiştim foruma geçen yıl :F
Bölüm sonralarında yapılanın İçerde'yle pek alakası yok ki sadece ekranın rengini biraz değiştiriyorlar o kadar yani İçerde kadar detaylı bir şey yapmıyorlar :A

Hem Çukur İçerdenin 2.serzonu gibi havasında başladı onlar esinlenebilir istediği kadar , çoğu oyuncusuda aynı :A
Esinlenme olması için çok benzerini yapmaları gerek, ama İçerde'nin bölüm sonlarıyla uzaktan yakından alakası yok. :A

Ben Çukur'u izliyorum zaten. :A
İşte bunlar Çukurun çakma olduğunu gösteriyor :A ayrıca bak adam diziyi izlediği halde bunları kabul ediyor ama sen etmiyorsun kabullen artık şunu :A :A