Netflix Dark - 1.Sezon Yorumları

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Ben gözüme inanıyorum :F 1.65 zaten ben varım utanmasan benle aynı boya kısaltacan kendini ufalda cebime gir :A :A :A
Tam da senin boyunu soracaktım. Gayet de doğru yani. Aramızda 6 cm işte niye hayaline sığdıramıyosun? :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Aaa bilemiyorum vlla biz dev gibi hayal ettik seni , nerdeyse benle aynı boy çıkacan :eek: @mrt-06 yarın açıklık getirir bu duruma o seni yakından görmüş metrobüste :A :A :A
O oturduğu yerden baktığı için büyük görmüştür. Yoksa görmezdi eminim buna :A:A

Ben yatıyorum saat 4 olmuş, 4 saat sonra uyanmam gerekiyor benim :eek:
İyi geceler :bhr::bhr:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Güzel dizi ya sürekli bir gizem var dizide ister istemez izlettiriyor :A Hangi diziye benziyor muhabbeti yapmışsınız bence en çok benzediği dizi Lost. Bu abidik gubidik gizemli işlerin atası Lost'tur :A @Forumdash @destere

Benim yeni tahmine ne diyorsunuz bir şey uydurdum ama tutar mı bilinmez :A

Noah ile Bartosz aynı kişi olabilir mi?
Dur foto da atayım senin için sende isimler yoktur şimdi :A

Anaa görsellerde arama yaptım başkaları da bu tahmini yapmış :A Tabi o kadar insan var izleyen bir benim aklıma gelmemiş olması normaldir :A

maxresdefault.jpg
finaldeki tahminin muhteşem :)
aklıma gelmemişti bak dediğin olabilir gelecekten gelen parkalı jonas ise noah ta bartoşdur oğlanın burnunun dibinde ayrılmıyordu :) yalnız noah ile bartoş konuşmalarında bişeyler eksik sanki? bartoş veledi hiç soru sormyor sen neyin nesisin necisin falan diye öyle kuzu kuzu dinliyor :)

Şu Finalde ortaya çıkan malum şeyi destere sadece tahmin edememiş . Ben bile etmiştim :F

Aaa bu arada @destere bu konuyu aç derken bana @mrt-06 tek izlicekse açma demişti yani sinek avlayacak diye düşünmüştük burayı :F Ama MasacRE ben destere , Forumdash bitirdik . @gözlemci @Doğu da başlamışlardı onlarda izliyor :F Dizi baya tuttu forumda , benim açmamda uğurlu gelmiş olabilir tabi :A :A :A
sanırım son bir yıl içinde forumda stranger things le birlikte en fazla seyirci toplayan dizi oldu dark :) ama hakediyor ilgiyi :)

Benziyorlar da olabilir :F @destere @Forumdash dizi gizemiyle birlikte bitti yani Jonas dışında dizide ne olduğu belli değil :F Birde
Dizide 2 farklı insan türü var birinin gençliği diğerinin büyüklüğü hep böyle oluşmuş oyuncular :F Kim kimin büyüğü , küçüğü onu çözüyoruz :F

bu teknoloji buralara uğrarsa her limanda değilde her zaman diliminde bir sevgili yapardım kendime :)
düşünsene gitmişim mısıra kleopatrayı kovalıyorum :) hayali bile harika her kuşağada üç beş çocuk bırakırdık miras :))

Evet ben de kafasına kaktım :A Olsun biz de önce spn ile başlamiştik şimdi lucifer izliyoruz. Önce Flashla başladık şimdi dark izliyoruz. @destere önce Lucifer izler sonra SPN önce Dark izler sonra Flash :A
Konusu Flash ı andırıyor oyüzden @mrt-06 a başla dedim :A @destere şimdi neler kaçırdığını görsün Flashı zamanında izlemedi :A
anlaşılamama yönünden bu sene izlediğimiz vede hiç bir fok anlamadığımız Legion a benziyor :) aslında bunda yine anladığımız yerler anlamadığımız yerlerden daha çok legionda ise hemen hemen hiçbişey anlamadım ama rachell keller(sydney) yetiyor izlemek için :)
bad4becf3c1eae31c769ad272cc71b8c.gif

@MasacRE- taşları yerine oturtamayacağız sanırım çünkü herkesin diziden kaptığı taş farklı boyda :) üstüste bunları dizmek imkansız :)

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
aklıma gelmemişti bak dediğin olabilir gelecekten gelen parkalı jonas ise noah ta bartoşdur oğlanın burnunun dibinde ayrılmıyordu :) yalnız noah ile bartoş konuşmalarında bişeyler eksik sanki? bartoş veledi hiç soru sormyor sen neyin nesisin necisin falan diye öyle kuzu kuzu dinliyor :)

sanırım son bir yıl içinde forumda stranger things le birlikte en fazla seyirci toplayan dizi oldu dark :) ama hakediyor ilgiyi :)

bu teknoloji buralara uğrarsa her limanda değilde her zaman diliminde bir sevgili yapardım kendime :)
düşünsene gitmişim mısıra kleopatrayı kovalıyorum :) hayali bile harika her kuşağada üç beş çocuk bırakırdık miras :))

anlaşılamama yönünden bu sene izlediğimiz vede hiç bir fok anlamadığımız Legion a benziyor :) aslında bunda yine anladığımız yerler anlamadığımız yerlerden daha çok legionda ise hemen hemen hiçbişey anlamadım ama rachell keller(sydney) yetiyor izlemek için :)

@MasacRE- taşları yerine oturtamayacağız sanırım çünkü herkesin diziden kaptığı taş farklı boyda :) üstüste bunları dizmek imkansız :)
İlk Erik'e uyuşturucu temin eden adam olarak tanıtmıştı kendini galiba. Daha önce de buluşmuşlardı, arada onu ikna edecek şeyler söylemiş olabilir bize gösterilmeyen. O yüzden kuzu kuzu dinliyordur belki :D

Legion'da da durum o kadar felaket değildi aslında ya. Adamın sınırsız güçleri var onu kullanmasını öğretmeye çalışıyorlar işte. Ama onun da sonunda işler karışmıştı galiba :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İlk Erik'e uyuşturucu temin eden adam olarak tanıtmıştı kendini galiba. Daha önce de buluşmuşlardı, arada onu ikna edecek şeyler söylemiş olabilir bize gösterilmeyen. O yüzden kuzu kuzu dinliyordur belki :D

Legion'da da durum o kadar felaket değildi aslında ya. Adamın sınırsız güçleri var onu kullanmasını öğretmeye çalışıyorlar işte. Ama onun da sonunda işler karışmıştı galiba :A
ben olayın altyapısına yabancıyım legion da:)
altyapı derken eskiden o tarz konulara aşinasınız sanırım? benim tek bildiğim altyapı sydney in altyapısıydı :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ben olayın altyapısına yabancıyım legion da:)
altyapı derken eskiden o tarz konulara aşinasınız sanırım? benim tek bildiğim altyapı sydney in altyapısıydı :)
Syd'in altyapısı sağlamdı tabi :A Hatta birkaç sahnede yakından inceleme fırsatımız olmuştu. Şimdi onları buraya atardım ama malum sansürcü bir adminimiz var o yüzden atmayayım :A

Dizinin altyapısına gelirsek, onun altyapısı çizgi romanlardadır. Onlar bizde de yok. Ama dizide iyi kötü anlaşılıyordu ya o kadar da kötü değildi durum :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Syd'in altyapısı sağlamdı tabi :A Hatta birkaç sahnede yakından inceleme fırsatımız olmuştu. Şimdi onları buraya atardım ama malum sansürcü bir adminimiz var o yüzden atmayayım :A

Dizinin altyapısına gelirsek, onun altyapısı çizgi romanlardadır. Onlar bizde de yok. Ama dizide iyi kötü anlaşılıyordu ya o kadar da kötü değildi durum :D
Legion Halkın Polisi gibiydi yani sadece öylece izliyordum okadar :A :A :A @pompy

Adamı son sahnede küçüçük topun içine şıkıştırıp uzaylılar kaçırmıştı senaristi pompy :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Güzel dizi ya sürekli bir gizem var dizide ister istemez izlettiriyor :A Hangi diziye benziyor muhabbeti yapmışsınız bence en çok benzediği dizi Lost. Bu abidik gubidik gizemli işlerin atası Lost'tur :A @Forumdash @destere

Benim yeni tahmine ne diyorsunuz bir şey uydurdum ama tutar mı bilinmez :A

Noah ile Bartosz aynı kişi olabilir mi?
Dur foto da atayım senin için sende isimler yoktur şimdi :A

Anaa görsellerde arama yaptım başkaları da bu tahmini yapmış :A Tabi o kadar insan var izleyen bir benim aklıma gelmemiş olması normaldir :A

maxresdefault.jpg

Olabilir:X
Hatta olur :X Cast sistemi güzel çaliştiği için de tahmin edilebilir. Benziyorlar. @destere nin dediği gibi kuzu kuzu dinlemesi kendisini yeniden yetiştiriyordur. Malum Jonas kendisini yok etmekten nasıl kurtardı. Nasıl Jonas uyurken eve girdi ve harita bıraktıysa bu da kendini yetiştiriyor. Benim aklıma yattı valla:X

Legion ne zaman başlıyor:F Şöyle özet bölüm yayınlansa unuttum ben :F @destere @Çiğdem-

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Olabilir:X
Hatta olur :X Cast sistemi güzel çaliştiği için de tahmin edilebilir. Benziyorlar. @destere nin dediği gibi kuzu kuzu dinlemesi kendisini yeniden yetiştiriyordur. Malum Jonas kendisini yok etmekten nasıl kurtardı. Nasıl Jonas uyurken eve girdi ve harita bıraktıysa bu da kendini yetiştiriyor. Benim aklıma yattı valla:X

Legion ne zaman başlıyor:F Şöyle özet bölüm yayınlansa unuttum ben :F @destere @Çiğdem-
@Çiğdem- sana özetlesin ilk sezonu :A