Demi Rose Resimleri

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Bu resme bittim, eridim. :bhr: Bu nedir, sen nesin. Biz nasıl aynı yaştayız

BmznUfwIgAEa39O.jpg:large

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Vücudu çok yağlı görünüyor. Az squat yapmalı yüzüde çok tilki gibi.

2/10

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Foruma kazandırdığım güzel. :oops: İşte böyle arada açarım ama sağlam kız bulurum bana çeşitli iftiralar attınız tek tek utanın, hepinizi lanetliyorum. :A @MasacRE- @XanTier @S.G.A.T. @Doğu @Maskeli Fedai

@Çiğdem- ablacım bu benim nikahlım sayılır kıskanılacak bir durum yok. :A

Of bir de o var değil mi, benle de yaşıt bu kız. Bir buna bak bir de bizim ünidekilere peeh :T: Ha böyle kız olsa bize bakmaz gerçi ama biz ona bakardık en azından :A
Bu resme bittim, eridim. :bhr: Bu nedir, sen nesin. Biz nasıl aynı yaştayız

BmznUfwIgAEa39O.jpg:large
@mrt-06 Bu konuları yasaklamıştı @S.G.A.T. a :A
Yarın favori karalar bağlar, siyah rengine geri döner :Z:Z:Z @XanTier

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Foruma kazandırdığım güzel. :oops: İşte böyle arada açarım ama sağlam kız bulurum bana çeşitli iftiralar attınız tek tek utanın, hepinizi lanetliyorum. :A @MasacRE- @XanTier @S.G.A.T. @Doğu @Maskeli Fedai

Toplumdan tepki alınca ani bir U dönüşü yaptın ve ablaları önümüze getirmeye başladın :A Ha iyi oldu orası ayrı ama senden hala inceden inceden rahatsızım :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Abla erik gibi :A

Yalnız şüphelerim devam ediyor hala tam güvenemiyorum sana :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yakın gelecekte, böyle hatunların birebir aynısından organik robotlar üretilecek. Yani etli butlu bildiğin insandan hiçbir farkı yok beden olarak. Ve akıllı teknoloji ürünü olacağı için de yapay ve duygusal zekayla da birleşirse efsanevi bir şey haline gelecekler. Konuşma, karşılık verme, öpüşme ve daha neler neler karşılıklı olarak yapabilecek insanlar. İşte o zaman insanlar en büyük arzularını tatmin edebilecek. Burunları kaf dağında bulunan nice kadın eriyip gidecek ilgisizlikten. Onlar için erkek robot yapılsa dahi, asla eskisi gibi erkekler peşlerinde koşmayacağı için bugünkü gibi olmayacak hiçbir şey. Güzel günler göreceğiz. :)