eTV Parlak Takımı - 1. Bölüm | Yeni Program

Sizce ilk bölümdeki isimlerden hangisi daha parlak?

• Nick Bateman

Oy: 4 21.1%
  • Ekin Mert Daymaz

Oy: 4 21.1%
  • Deniz Tural

Oy: 11 57.9%

• Kullanılan toplam oy
    19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,602
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,511
Puanı
1,060
Herkese güzel yorumları İçin teşekkür ederiz :bhr: @mrt-06 @vadikızı @XanTier @denizz19 @Dosi ve şuan hatırlamadığım herkes :A

Aşırı aşırı eğlendik yaparken, gerçekten bence bunun bütün forumca bile yapılması gerekiyor. Tam Barış’ı beklerken Deniz’in gelmesi keşke bi kamera olsaydı da çekseydi o şokumu resmen kahkahalarla güldüm :F
Deniz kötü olduğu İçin değil tabiki ama şok oldum :A
Öncelikle @Aserat a çok teşekkür ediyorum bana bu teklifi yaptığı için, gerçekten hiç bu kadar eğlenmemiştim forumda. Ve tabiki biricik parlak avcılarım @Yiğitt ve @Çiğdem- siz muhteşem birer detaysınız :bhr:
Ay MS den elendim eleneli böyle uzun mesajlar yazıyorum hiç benlik değil :A
Ayrıca dis atanlara da :ppp:

Bebişim ne demek eğlenceli bir programdı kahkahalarla okudum:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,214
Puanı
1,060
Herkese güzel yorumları İçin teşekkür ederiz :bhr: @mrt-06 @vadikızı @XanTier @denizz19 @Dosi ve şuan hatırlamadığım herkes :A

Aşırı aşırı eğlendik yaparken, gerçekten bence bunun bütün forumca bile yapılması gerekiyor. Tam Barış’ı beklerken Deniz’in gelmesi keşke bi kamera olsaydı da çekseydi o şokumu resmen kahkahalarla güldüm :F
Deniz kötü olduğu İçin değil tabiki ama şok oldum :A
Öncelikle @Aserat a çok teşekkür ediyorum bana bu teklifi yaptığı için, gerçekten hiç bu kadar eğlenmemiştim forumda. Ve tabiki biricik parlak avcılarım @Yiğitt ve @Çiğdem- siz muhteşem birer detaysınız :bhr:
Ay MS den elendim eleneli böyle uzun mesajlar yazıyorum hiç benlik değil :A
Ayrıca dis atanlara da :ppp:
Daha programı okumadım ama resimlere baktım ve halk Denizi seçiyor. Sende en yüksek puan vererek birazcık zevkli olduğunu gösterdin :A
Bu arada sen dis demişken, benim mesaja senden gelen ilk tepki dis idi :A ondan sonra atmadın henüz :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İlgimi çekmedi format. Parlaklarla işim yok onların yorumlanmasıyla hiç işim olmaz gibi. Şu aşamada okumayı pek düşünmüyorum. :A