eTV Fikir Cambazı - 6.Bölüm | Yarı Final 2

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Yok bir şey olmaz. İsveç'te de türkçe konuşmasınlar canım :F
Aa olurmu, iyi isveçce konuşmaları için yada yeni bir dili iyi ögrenmek için ana dilinin iyi olması şart ve ben kreşteki cocuklarlada ilgilinedim kitap falan okumak :love1:
Herzaman bizi yönlendiren kitaplar var. Temel öğretmenlik okumuşsan branşın olmayan dersleride veriyorsun yeri geldiğinde :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,703
Puanı
1,061
@Yiğitt selam der misin bana bir de nasılsın :A

@Sherlock @Doğu yarı final 2 turundayız okuyun kardeşlerim emeğe saygı +1 rep :A

@xBUGRAx o kadar FOX izliyoruz bir kere destek vermedin bana :A

@xBUGRAx kısaca konuyu okuyup Keloğlan mı daha iyi savunmuş Bıcırık mı bunu da seçmelisin kuru kuru harika olur mu hiç zaten kısa :D

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Evet şimdi kararıma geleceğim.
Bıcırığın gezdiğimiz yerlerde dilini daha iyi öğreniriz tezine katılıyorum.
Ben almanca öğrenirken, baya kendimi tanıtıp sayfalarca yazı yazabiliyordum ama o ülkede olup konuşmadığım için zamanla unutuldu :T: şuan sadece kendimi kısa tanıtma ve bir yazı okuyunca konunun ne ile ilgili olduğunu anlıyorum sadece.
Bıcırık son cümlelerinde beni kendinden kopardı, oda gezince kitap yazılır başkaları okuyup öğrenip demeye getirdi.
Keloğlana veriyorum oyumu ve Keloğlan finale çıkarsa @Tolstoyevski ile kısa yazma derdine düşmesin :D Keloğlanda Tols tarzında biri ve ayırt edemeyiz kesin @denizz19 :A
bir cümle varki o cümlede @S.G.A.T. olduğuna kesin inandım sanki :)
ikiside uzun yazacağı için sen Salıya başlat finali :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,703
Puanı
1,061
Evet şimdi kararıma geleceğim.
Bıcırığın gezdiğimiz yerlerde dilini daha iyi öğreniriz tezine katılıyorum.
Ben almanca öğrenirken, baya kendimi tanıtıp sayfalarca yazı yazabiliyordum ama o ülkede olup konuşmadığım için zamanla unutuldu :T: şuan sadece kendimi kısa tanıtma ve bir yazı okuyunca konunun ne ile ilgili olduğunu anlıyorum sadece.
Bıcırık son cümlelerinde beni kendinden kopardı, oda gezince kitap yazılır başkaları okuyup öğrenip demeye getirdi.
Keloğlana veriyorum oyumu ve Keloğlan finale çıkarsa @Tolstoyevski ile kısa yazma derdine düşmesin :D Keloğlanda Tols tarzında biri ve ayırt edemeyiz kesin @denizz19 :A
bir cümle varki o cümlede @S.G.A.T. olduğuna kesin inandım sanki :)
ikiside uzun yazacağı için sen Salıya başlat finali :A
Bakalım yanılacak mısın :A sgatı iyi tanımış mısın :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,703
Puanı
1,061
beğenmedim bu sinsi gülüşü, yanıldım galiba :A
@Tolstoyevski ile ilgili tahminlerimde hiç yanılmadım. Onu daha iyi tanıdığım kesin :D Bu arada kendisi hiç yorum yapmamış :O kendi rakibini seçecek ve sessiz kalmamalı
Bilemiyorum ser veririm sır vermem bu konuda Tolstoy ergen ya her yarışmaya yorum yapıyor bize yapmıyor :A