eTV Hissikablelvuku: Bir Katilin Hikayesi | Bölüm 5

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Teşekkür Ederim :love1:
Belki lk karısı, belki eski sevgilisi veya platoniği olabilir. Yabancı bir kadın da olabilir, çünkü şu anda adam ondan hep bir kadın diye bahsediyor, tanısa bir kadın demez :A

Ay çen ne kadan da alıngan bi çeyşin böyle :bhr:
Okuyup eleştiri yapılmasına tamam da okumadan eleştiri yapılmasına karşıyım. :X

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,264
Puanı
1,061
Emeğine sağlık. :D

Kafam baya karışmaya başladı. Bağlantıları kurmaya çalışıyorum. Tarihler hikayede çok önemli mi yoksa sadece aradan ne kadar zaman geçtiğini göstermek için mi?

Sokak lambası, 2 başparmak ve foto makinesi..

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Emeğine sağlık. :D

Kafam baya karışmaya başladı. Bağlantıları kurmaya çalışıyorum. Tarihler hikayede çok önemli mi yoksa sadece aradan ne kadar zaman geçtiğini göstermek için mi?

Sokak lambası, 2 başparmak ve foto makinesi..
Teşekkürler :love1:
Tarihler önemsiz diyemem, hangi olayın geçmişte ne zaman olduğunu, yani kronolojik olarak ayrım yapabilmek için önemli, ama 18 Eylül 1999 tarihi çok mu önemli? Sanırım pek değil ama bir zaman tüneline dökmüş gibi oluyorum böyle daha kategorileştirilmiş, daha düzenli hissediyorum :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,264
Puanı
1,061
Teşekkürler :love1:
Tarihler önemsiz diyemem, hangi olayın geçmişte ne zaman olduğunu, yani kronolojik olarak ayrım yapabilmek için önemli, ama 18 Eylül 1999 tarihi çok mu önemli? Sanırım pek değil ama bir zaman tüneline dökmüş gibi oluyorum böyle daha kategorileştirilmiş, daha düzenli hissediyorum :A

Sen düzen kuracaksın diye biz beyni yakıyoruz. :F
Bekliyorum yeni bölümu. Arada baştan bir daha okuyayım. :D

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Sen düzen kuracaksın diye biz beyni yakıyoruz. :F
Bekliyorum yeni bölümu. Arada baştan bir daha okuyayım. :D
Zaman zaman baştan okumak gerekebilir. Çünkü geçmişi daha fazla ziyaret ettikçe daha fazla detay öğreneceğiz. O yüzden unutulmuş ayrıntılar gün yüzüne çıktığında fark edilmiş olur. Atacan da baştan sonra okuyacağını söyledi @mrt-06 :Z

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,264
Puanı
1,061
Zaman zaman baştan okumak gerekebilir. Çünkü geçmişi daha fazla ziyaret ettikçe daha fazla detay öğreneceğiz. O yüzden unutulmuş ayrıntılar gün yüzüne çıktığında fark edilmiş olur. Atacan da baştan sonra okuyacağını söyledi @mrt-06 :Z

Hikaye zorluyor kafayı. Hikayedeki adam gibi tımarhanelik oluruz. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Ömer abimi kandırmaya utanmıyor musun? Demedim abicim öyle bir şey. .ss