MusicSurvivor All Star Şampiyonu I Rihanna (sokak sanati)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@xBUGRAx bu konuyu incele:A 3 sezon sonunda bizim forumun Acun'u @GunesinOglu All Star yaptı ve 3 sezonun en başarılı en iyi sesi Rihanna oldu. Beni tebrik etmek istersen olabilir.:A @mrt-06 'da @denizz19 'da nal topladı yani Sıla ve Sezen Aksu falan. @EFE UYSAL sende baya önce elenmistin.:A @vadikızı 'nın Rihanna antiliğine rağmen 1.olduk.:A @Harunnn60 'un Katy'de kötü gitmişti. All Star şampiyonu zirvenin sahibi Rihanna oldu.:A @ozgur2113 sen varmıydın:A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
@xBUGRAx bu konuyu incele:A 3 sezon sonunda bizim forumun Acun'u @GunesinOglu All Star yaptı ve 3 sezonun en başarılı en iyi sesi Rihanna oldu. Beni tebrik etmek istersen olabilir.:A @mrt-06 'da @denizz19 'da nal topladı yani Sıla ve Sezen Aksu falan. @EFE UYSAL sende baya önce elenmistin.:A @vadikızı 'nın Rihanna antiliğine rağmen 1.olduk.:A @Harunnn60 'un Katy'de kötü gitmişti. All Star şampiyonu zirvenin sahibi Rihanna oldu.:A @ozgur2113 sen varmıydın:A

Tebrik ederim Sıla ile kalmış bir de. :A Benden iyi sahip çıkmışsın valla. :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Uzunmuş ben aynı hırsla sürdürmezdim sanırım. :A

Ben Sıla'yı ezdikçe mutlu oluyordum çok hırslı gitti yarışma.:A ilk 10 hafta süründük sadece 4. Hafta S&M ile 5. Hafta Only Girl ile zirve aldım 8 final puanı ile 10 hafta geçirdik hatta 12 hafta sonra 13.haftadan bi başladım Rude Boy, Where Have Your Been, Dont Stop the Music, We Found Love, Love the Way You Lie, Cant Remember to for get You ve finalde Diamonds'ı döşemeye. Karşımda rakip kalmadı.:A Work ve son Calvin şarkısı olsa her halde farklı yenerdim:A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ben Sıla'yı ezdikçe mutlu oluyordum çok hırslı gitti yarışma.:A ilk 10 hafta süründük sadece 4. Hafta S&M ile 5. Hafta Only Girl ile zirve aldım 8 final puanı ile 10 hafta geçirdik hatta 12 hafta sonra 13.haftadan bi başladım Rude Boy, Where Have Your Been, Dont Stop the Music, We Found Love, Love the Way You Lie, Cant Remember to for get You ve finalde Diamonds'ı döşemeye. Karşımda rakip kalmadı.:A Work ve son Calvin şarkısı olsa her halde farklı yenerdim:A

S&M şaşırttı. :A Hard'ı da kullanabilirdin. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
S&M şaşırttı. :A Hard'ı da kullanabilirdin. :D

Aynen Hard olabilirdi ama şu Pour it up dansı ile daha çok ilgi görür dedim onu kullandım. Aslında Victoria Secret dansının olduğu şarkı çok iyi Phress bilmem ne şarkısı onu kullansam ilgi görürdü.:( Tek pişmanlığım o.:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bunu görmemişim cevap vereyim ben 17.haftada gitmiştim yarışma 20.haftada bitmişti :A Hatırlarsan o zamanlar sen elinden gelenin en iyisini yaptın sen demiştin. :A B12'de düşüş var gibi. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bunu görmemişim cevap vereyim ben 17.haftada gitmiştim yarışma 20.haftada bitmişti :A Hatırlarsan o zamanlar sen elinden gelenin en iyisini yaptın sen demiştin. :A B12'de düşüş var gibi. :A

Semi motive amaçlı demişimdir yoksa Sıla Yalın gibi isimleri geçerdim.:A B12 ne:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şarkı tükenmişti sanırım 17.haftadan sonra şarkı kalmamıştı hatta siz neden şampiyonlk yolunu baştan düşünmedin demiştiniz. :F

Hafıza ile alakalı. :A

Hatırladım ilk başlarda klipdiz saçma sapan şarkılarla gelmiştin. Yazık olmuştu. Senin yüzünden o memelere:A