eTV Sözcük Oyunu - 1. Bölüm | Yeni Yarışma | denizz19 vs mrt-06

sorular güzel hazırlanmış emeğine sağlık @Aserat :bhr: ama batuhana dediğim gibi bence yaırşmacılara aynı soruyu ilet hem sana daha kolay olur hem bakalım aynı soruyu hangisi biliyor hangisi bilemiyor :A :A :A

@denizz19 da güzel yarışmış geçmiş olsun :(

@mrt-06 kutluyorum tebrikler cnm :Z

bakalım sıra bana gelince çok rezil olmam inş :A :A :A

sorular güzel hazırlanmış emeğine sağlık @Aserat :bhr: ama batuhana dediğim gibi bence yaırşmacılara aynı soruyu ilet hem sana daha kolay olur hem bakalım aynı soruyu hangisi biliyor hangisi bilemiyor :A :A :A

@denizz19 da güzel yarışmış geçmiş olsun :(

@mrt-06 kutluyorum tebrikler cnm :Z

bakalım sıra bana gelince çok rezil olmam inş :A :A :A
Orijinaline sadık kaldım büyük ölçüde sürekli aynı sorular olsa biraz sıkıcı olurdu böylesi daha ilginç. Yorum için de teşekkürler beğendiğine sevindim. :D

Orijinaline sadık kaldım büyük ölçüde sürekli aynı sorular olsa biraz sıkıcı olurdu böylesi daha ilginç. Yorum için de teşekkürler beğendiğine sevindim. :D
cevaplarını okuyunca bende bilirdim diyorum ama cevabı verilmeden bilmek önemli tabi onuda sıramız gelince anlayacaz :F

Eline sağlık @Aserat
Ben hiçbir zaman katılamam heralde, türkçe bilsem de bulamazdım çoğusunu. :D
@mrt-06 canım tebrikler. :D

Ellerine sağlık @Aserat güzel olmuş cidden ama sanki Deniz'in soruları daha zor gibi geldi bana :A Umarım @xBUGRAx'in soruları da benden kolay olmamıştır :A

Tebrik ederim canım :bhr: İyi yarışmışsın :Z @mrt-06

Seni de tebrik ederim kot kafa :A Güzel bir yarış olmuş :D @denizz19

Ellerine sağlık @Aserat güzel olmuş cidden ama sanki Deniz'in soruları daha zor gibi geldi bana :A Umarım @xBUGRAx'in soruları da benden kolay olmamıştır :A

Bence zordu. :A Bir soru çıldırttı hatta. :F

Dediğim gibi eşit ayarlamaya çalışıyorum ama bazı noktalarda yarışmacının performansı daha önemli. Belki kazanamayanlarla ikinci şans bölümleri yapabiliriz belli olmaz. :A

Bence zordu. :A Bir soru çıldırttı hatta. :F
Harbiden o soruda kötü takıldın ama ne olacağı belli olmaz. :A

Güzel yarışma olmuş, ikisi de iyi yarışmış bence, ben 3000 zor alırdım. :D
Zor sorular bence :A