eTV Dizi Savaşları'nda 4. Sezon Sona Erdi! | Şampiyon: İçerde (turkuazz)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
d%C4%B0z%C4%B0-sava%C5%9Elari-4-sezon-png.55669

Ve Dizi Savaşları'nda 30 Mayıs'ta başlayan 4. sezon sona erdi! 10 dizi 9 hafta boyunca çetin bir mücadele verdikten sonra şampiyon belli oldu. Önce @Bully'yle, sonra da @turkuazz ile yoluna devam eden İçerde 740 puanla sezonu 1. olarak tamamladı. Öte yandan @S.G.A.T.'ın yürüttüğü Suskunlar 681 puanla 2., @mrt-06'lı Hayat Bilgisi ise 476 puanla 3. oldu.

İçerde'yi tebrik ederken 4. sezon boyunca yorum ve oylarıyla destek veren herkese teşekkür ederiz. Bir aksilik olmazsa gelecek yıl 5. sezonda görüşmek üzere. :)

Not: Finalistlerin konuk olacağı Dizi Savaşları Panorama da birkaç gün içinde sizlerle buluşacak.

Tebrikler İçerde!
98299eae-bdce-4814-a52c-ddd2e660d0d5.jpg

TOPLAM PUAN DURUMU
  1. İçerde | Bully & turkuazz | 740
  2. Suskunlar | S.G.A.T. | 681
  3. Hayat Bilgisi | mrt-06 | 476
  4. Yaprak Dökümü | sokak sanati | 353
  5. Söz | vadikızı | 276
  6. Çocuklar Duymasın | denizz19 | 265
  7. Anne | eskici | 207
  8. Kardeş Payı | mesmeso61 | 132
  9. Kavak Yelleri | batuhankaralar | 122
  10. Cennet Mahallesi | MayısKralı | 43

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tahmin edilmesi zor final değildi. @turkuazz sana tebrikler ediyorum. Sezon başında bu dizi ile yarışmak kaderinde varmış demek.:D @S.G.A.T. sana da tebrikler ama fanboyların kurbanı oldun.:( İki dizide iyi ama benim gönlün oy vermesemde Suskunlardan yana. Benim için daha efsane.:X

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Öncelikle emeğine sağlık Aserat. Çok güzel bir etkinlik oldu.
Uzatmadan bayağı zamanımı aldı. Ben açıkçası artık unutulmuştur diye beklerken Suskunlar`ı klasın, kalitenin kalıcı olduğunu bir daha görmüş oldum. Finale kadar geldik ve beklediğim gibi rakip belliydi ilk haftadan. İçerde bu kadar güncel durumdayken geçmek çok zordu zaten. Dizinin de kalitesi belli. Her hafta zirvede kalarak hakederek şampiyon oldu. Tebrikler! Turkazz ve Bully.
Son olarak kaliteyi yaşatan, oy veren herkese teşşekkürler. Suskunlar hem sosyal, hem dizi yönüyle Türk Dizi Tarihinin hayatım boyunca unutmayacağım en iyi örneklerinden biridir. Bu da aklımızda temenni kalmış oldu.

Not. Biz zaten Suskunlar`ı 2012`de Leyla İle Mecnun, KVP gibi dizileri seçerek En Favori Dizi seçmiştik. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Öncelikle emeğine sağlık Aserat. Çok güzel bir etkinlik oldu.
Uzatmadan bayağı zamanımı aldı. Ben açıkçası artık unutulmuştur diye beklerken Suskunlar`ı klasın, kalitenin kalıcı olduğunu bir daha görmüş oldum. Finale kadar geldik ve beklediğim gibi rakip belliydi ilk haftadan. İçerde bu kadar güncel durumdayken geçmek çok zordu zaten. Dizinin de kalitesi belli. Her hafta zirvede kalarak hakederek şampiyon oldu. Tebrikler! Turkazz ve Bully.
Son olarak kaliteyi yaşatan, oy veren herkese teşşekkürler. Suskunlar hem sosyal, hem dizi yönüyle Türk Dizi Tarihinin hayatım boyunca unutmayacağım en iyi örneklerinden biridir. Bu da aklımızda temenni kalmış oldu.

Not. Biz zaten Suskunlar`ı 2012`de Leyla İle Mecnun, KVP gibi dizileri seçerek En Favori Dizi seçmiştik. :D
Teşekkürler. Yukarıdaki şeyi sana da söyleyeyim Panorama'yı yayınlarım birkaç güne. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Öncelikle şunu açıklayayım bu başarı aslında forumdan ayrılmış olan @Bully arkadaşımıza aittir.ben son 3 haftada yarıştım bir anlamda Kaan'ın bana jesti oldu diziyi bana bırakmak,umarım forumda onu bir daha buluruz:)
Bu arada finalde suskunlarla yarışan @S.G.A.T. Tebrikler sanada oldukça iyi yarıştın Suskunları finale kadar taşımış oldun:)
Ayrıca İçerdeye finalde ve öbür turlarda oy kullanan tüm arkadaşlara destekleri için çok teşekkürler:)
Yarışma sunucusu @Aserat harika bir yarışma sundun emeğine sağlık bu sezonda çok keyifli oldu:)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Tahmin edilmesi zor final değildi. @turkuazz sana tebrikler ediyorum. Sezon başında bu dizi ile yarışmak kaderinde varmış demek.:D @S.G.A.T. sana da tebrikler ama fanboyların kurbanı oldun.:( İki dizide iyi ama benim gönlün oy vermesemde Suskunlardan yana. Benim için daha efsane.:X
Bari oy kullansaydın. :D 60 puan fark yedik. :D Teşekkürler. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Çok teşekkürler seninde bu diziyle yarışmamda payın çok o açıdan ayrıca teşekkürler:)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Sahne seçimlerinde yardımları için Zeynep ve @turkuazz a da teşekkürler. Özellikle Zeynep sona kadar yardım etti. Başarıda büyük bir paya sahip kendisi.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ben de iki çift bir şey söyleyeyim. Her ne kadar bazı talihsizlikler olsa da iyi bir sezondu. Finale böyle centilmen insanlar kaldığı için de mutluyum. O yüzden ikinizi de tebrik ederim. :D @turkuazz @S.G.A.T.