Spor Mesut Özil

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Bence doğru seçim yaptı kariyeri açısından Türkiye'de böyle yetenekli oyuncuları hemen şimartıyorlar...örnek: Arda Turan

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Bana göre de çok doğru bir seçim yaptı. Türkiye'de harcanmak yerine Real Madrid'de kariyerinin zirvesine çıkıyor yavaş yavaş şu an.

Olaya dar bir pencereden bakma bence, Alman milli forması giyiyor, diye onu suçlayamazsın böyle. Almanya'da doğmuş ve oranın altyapısıyla yetişmiş, orada kalmak istemesi çok normal :)

Türkiye milli takımını tercih etse sevinirdik ama kararına saygı duyuyorum.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
sevmiyorum kendisini gerçekten bu yorumu yazarken kötü söz ihlalini geçmememek için kendimi zor tuttuğum ALMAN şahıs ve nasıl olurda bize gol atar bu ya

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Bana göre de çok doğru bir seçim yaptı. Türkiye'de harcanmak yerine Real Madrid'de kariyerinin zirvesine çıkıyor yavaş yavaş şu an.

Olaya dar bir pencereden bakma bence, Alman milli forması giyiyor, diye onu suçlayamazsın böyle. Almanya'da doğmuş ve oranın altyapısıyla yetişmiş, orada kalmak istemesi çok normal :)

Türkiye milli takımını tercih etse sevinirdik ama kararına saygı duyuyorum.
nuriyle hamit o kadar harcandı ki türkiye'de,of of of.Almanya 5. lig takımlarında sürünüyorlar şimdi.

mesut'a gelince...evladım olsa eldivenle severdim bunu da

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
türk futbol sever olarak kendisiyle gurur duyuyorum türkiye değil almanyayı seçerek çok doğru bir karar vermiştir...
kendisi bir röportajda ben aslında türküm ama bu bir oyun onun için almanyayı seçtim demiştir

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
nuriyle hamit o kadar harcandı ki türkiye'de,of of of.Almanya 5. lig takımlarında sürünüyorlar şimdi.

Yanlış anlamışsın Spor Toto Süper Lig'deki bir takımda oynamaması normal. Türkiye milli takımını tercih etmesini isterdik ama etmedi işte.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

nuriyle hamit mesut gibi başarılı olursa mesuttan daha büyük bir iş çıkarırlar ama zannetmiyorum

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
onlar mesut'u üçe katlar beşe böler be.şu özünüzü küçük görmekten aşağılık kompleksinden vazgeçin.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
ama kabul etmek lazım biz dünya kupalarına zor katılırken almanya 4 senede 1 dünya kupalarında...

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
onlar mesut'u üçe katlar beşe böler be.şu özünüzü küçük görmekten aşağılık kompleksinden vazgeçin.

Dediğimi anlamamak için uğraşıyorsun galiba Spor Toto Süper Lig'de oynaması saçma olur, dedim. Türkiye milli takımında oynasa iyi olurdu ama oynamadı işte yapacak bir şey de yok. Kariyerinde başarılar, dilerim ben ona.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Mesut bu noktalara Alman milli takımına gösterdiği performansla geldi. Demek ki doğru karar vermiş. Türk milli takımında olsaydı da elbette bir yerlere gelirdi ama bu kadar hızlı olmazdı. Mesut, yarı Alman bir oyuncu. Tüm hayatını orada geçirmiş ve bir Türk'ten çok bir Alman gibi.

Kabul etmek gerek şu an dünyanın en iyi oyuncularından biri. Kişisel tercihi de beni ilgilendirmiyor...

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259

Dediğimi anlamamak için uğraşıyorsun galiba Spor Toto Süper Lig'de oynaması saçma olur, dedim. Türkiye milli takımında oynasa iyi olurdu ama oynamadı işte yapacak bir şey de yok. Kariyerinde başarılar, dilerim ben ona.
o mesajı xdragxx'in mesajının altına yazdım sen niye alınıyon ben onunla konuşuyorum şu anda?

@31: olm belki de biz bu mantık yüzünden katılamıyoruz la dünya kupalarına?belkii de başarısızlığa alıştığımızdan ve aşağılık kompleksimizden?Oğlum bak tarihinizi unutup başka başka milletlere özenip durmayın akıllı olun.

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
o mesajı xdragxx'in mesajının altına yazdım sen niye alınıyon ben onunla konuşuyorum şu anda?

@31: olm belki de biz bu mantık yüzünden katılamıyoruz la dünya kupalarına?belkii de başarısızlığa alıştığımızdan ve aşağılık kompleksimizden?Oğlum bak tarihinizi unutup başka başka milletlere özenip durmayın akıllı olun.

Çoğul ifadeler kullandığın için benim de alınmam çok normal... Ayrıca beni muhattap almıyorsun galiba ama benim fikrime göre Mesut Almanya'da yetişti ve orada kalmak istemesi çok normal.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
işte bizden önce takım birbirine güvenecek
küçümsenecek bir kadromuz yok real madridden iki oyuncu arda gökhan volkan semih sabri servet gibi profosyenel oyuncularımız da var

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
@35 bak canım arkadaşım,la oğlum bi bak.orada türkiye'ye laf eden eleman sen olmadığın için o laf seni kapsamıyor,yok alındığına göre galiba söz konusu kompleks sende de var.şu her harekette art niyet araman muhatap alınmadığını düşünmen artık gerçekten çok sıkıcı olmaya başladı.

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
@35 bak canım arkadaşım,la oğlum bi bak.orada türkiye'ye laf eden eleman sen olmadığın için o laf seni kapsamıyor,yok alındığına göre galiba söz konusu kompleks sende de var.şu her harekette art niyet araman muhatap alınmadığını düşünmen artık gerçekten çok sıkıcı olmaya başladı.

Yanlış anlamamı istemiyorsan @xdragxx ifadesini ekleyebilirdin. Tamam alındım veya alınmadım işte fikrimi söyledim...

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
adamın mesajının altına yazıyorum,illa @x @y diye eklemek zorunda mıyım?bu gelenek yayılmadan nasıl iletişim sağlanıyordu acaba forumlarda