TVen Yürüyen Ölüler 8. Bölüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kanaldaş hani bu bölüm ben gelecektim. :(
Ben 15. bölüme kadar yazmıştım ama bilgisayarım bozulunca hepsi silindi yeniden yazmaya başladım gidişat değişti yani. Seni Vali bölümlerine aldım. :D

Okudum bile :A Şimdi 2.bölüme geçeyim :Z
Harikasın. :Z

valla ben senaryomda Çiğdemin başını belaya sokuyorum sürekli
Emre mi. :F

Ben 15. bölüme kadar yazmıştım ama bilgisayarım bozulunca hepsi silindi yeniden yazmaya başladım gidişat değişti yani. Seni Vali bölümlerine aldım. :D

Bende stok gidiyorum kanaldaş dizimin 4 bölümü hazır keşke ilk 2 bölümüne okusan:A

Emre mi. :F

Bende stok gidiyorum kanaldaş dizimin 4 bölümü hazır keşke ilk 2 bölümüne okusan:A

Aaa niye TWD'de de böyle bir karakter yok muydu sonradan makineye döndü adeta. :F

Bu arada genel yorumun nedir bölüme. :A
@vadikızı bu sefer akıllılık edip tersini yapabilir bilmiyorum.:A
Yani evcil hayvanı gibi olmus dizideki karakter manyak umutun :A :A :A

genel olarak güzeldi yine özellikle @pompy @ozgur2113 ve @Yiğitt in sohbet olan dede geliyor kısımları içipte konusuyorlar gibi ayoll hepsinin kafası gidik :F :F :F

Yani evcil hayvanı gibi olmus dizideki karakter manyak umutun :A :A :A

genel olarak güzeldi yine özellikle @pompy @ozgur2113 ve @Yiğitt in sohbet olan dede geliyor kısımları içipte konusuyorlar gibi ayoll hepsinin kafası gidik :F :F :F
Böyle ezilen karakterler sonradan feci açılıyor ama. :A

Senin rolün düştü farkındayım ama bunu sorun etmeyeceğini biliyorum, Vali bölümlerinde ağırlıklı olacaksın. :D

Böyle ezilen karakterler sonradan feci açılıyor ama. :A

Senin rolün düştü farkındayım ama bunu sorun etmeyeceğini biliyorum, Vali bölümlerinde ağırlıklı olacaksın. :D
orası hiç önemli değil cnm ben sana destek için okuyorum öncelik amacım o
:Z:Z:Z

:DYok niye kızayım ablam çok eğleniyorum ben hem demiştin senaristin işine karışmıcam diye @sokak sanati umut ile iyi bir ikili oldukta ayrılıyoruz galiba
Bir bölümde biraz kızmıştın da o yüzden dedim, iyi o zaman. :D

ben senaryoya karışanlara kıl oluyorum cnm o bakımdan ne yaparsan desteklerim ben senarist sensin :A :A :A
Zaten herkesin dediğine göre yazsam dizinin anlamı kalmaz. :F