TVen Forum Magazin 6.Bölüm

Ben niye özür dileyeceğim, tahminde bulundum sadece. Bendim veya değildim der bitirirsin. :D

İtham sonuçta. Netice de itiraf vaya ağır. O kadar ağır yorumları ben kavgada söyledim.:F Yanlış ithamda bulundum kusura bakma desen yeterdi demesende olur. Seni tolere edecek anlayış var bende.:)

Boş magazin olmuş bu haftaki ama montaj harika:F
Gizli İtirafcı olan Flash tv'deki "Gerçek Kesit"ten hayalet değil mi? :F

Güzel olmuş bu haftada. 2 haftadır magazinin starı benim resmen. :bhr: Haftaya @denizz19 bir şarkı patlat kankee, hoş gerçi o sadece benim magazin programıma özeldi. :A Ama olsun, sesini duymuş oluruz, yeni fiziğini görmüş oluruz. :J:X Hoş senin bir 80 olman lazım nedense bu aralar senin fiziğine yürüyorum. :F

Güzel olmuş bu haftada. 2 haftadır magazinin starı benim resmen. :bhr: Haftaya @denizz19 bir şarkı patlat kankee, hoş gerçi o sadece benim magazin programıma özeldi. :A Ama olsun, sesini duymuş oluruz, yeni fiziğini görmüş oluruz. :J:X Hoş senin bir 80 olman lazım nedense bu aralar senin fiziğine yürüyorum. :F
İşte diğer kraliçe geldi. :bhr::Z

Dizikolik ile yapılan sohbet iyiydi,Yakamoz Âsinin bazı esprili yanıtlarıda iyi olmuş,sokak sanati ile ozan arasındaki konuya dair yorumlarda iyidi(Rihanna sia Ariana konuları) iyi sohbet konuları olmuş emeğine sağlık @Harunnn60:)

Çok güzel bir bölüm olmuş, çok beğendim. :D Hele fotolar harika :F Güzel gündem var, ellerine sağlık @Harunnn60 artık beni de alırsın bir ara :A

Çok güzel bir bölüm olmuş, çok beğendim. :D Hele fotolar harika :F Güzel gündem var, ellerine sağlık @Harunnn60 artık beni de alırsın bir ara :A
Teşekkürler kanka. :D :kissingheart:

Aklımdasın merak etme. :A Sedef'den gireceğim sonra Allah ne verdiyse yani. :F

forumdada 15 temmuz yaşanmasın yada 4.murat vakası olabilir aslında bunu işliyebilirim yeni sezonda
forumda polsiye vaka sokak sanati sızdı herkesin içine
Beğendin mi reyis bölümü. :)

Potırhed'in mesajını tam olarak doğru anladım ve buna rağmen beğendim. :A Adam geri gelmiş ne derse desin başımızın üstünde yeri olmalıydı. :A Neyse banlandı zaten hiç anlamadığım bir şekilde.

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc