TVen Forum Magazin 6.Bölüm

Potırhed'in mesajını tam olarak doğru anladım ve buna rağmen beğendim. :A Adam geri gelmiş ne derse desin başımızın üstünde yeri olmalıydı. :A Neyse banlandı zaten hiç anlamadığım bir şekilde.
İlk başta anlamamıştın diye hatırlıyorum sanki? (b):A

Haha bu bölüm efsane olmuş.:F sunumunu çok beğendim haro. :X potterheadin yazdiği durumu anlamadim açikcası. :X Rüzgar küfr olduğunu söylediğinde bile merak edip bakmamiştim anlamina. :X

Teşekkürler beybisi. :love1: Seviliyorsun. :mouth:

@Yakamoz-Asi İtalyan mı yoksa Türk mü konuştuğun kız? :X İyi kör tahilin açılmış bak bir ara baya müzdariptin bu konudan. :F İtalyan erkekleri nasıl bu arada? :J

Etiketim neden olmadı @yakamoz-Asi

Gelmiş etiket. :D
İtalyan. :A
Aynen valla. Hayatımda pek öyle çok sevgilim olmadı ama takıldıklarım oldu. Bakalım bunun sonu nereye varacak. :A

İtalyanlar genel anlamda sevecen, esprili ve cana yakın insanlar. Bizler gibi. Erkekleri genelde kısa/orta boylu, çoğu iyi insanlar. Yemeği içmeyi, davet etmeyi bilen, şarap hk çok bilgililer.

Yakışıklı çok, sen İtalyan ister miydin önce ona karar ver. :A :A

Benim çalıştığım şirketi alan İtalyan dedenin bir iki oğlu bir kızı var. Üçü de manken gibi diyebilirim. Hele bir oğlu çok can yakıyordur.. :A

Bu çok iyiydi.Bazı yerlerde güldüm:D tema çok iyi.Ellerine sağlık:)
Atacan`a laf atanı az çok tahmin ettim:A Kılıçdaroğlu`na laf atma tarzından:D

Güzel olmuş bu haftada. 2 haftadır magazinin starı benim resmen. :bhr: Haftaya @denizz19 bir şarkı patlat kankee, hoş gerçi o sadece benim magazin programıma özeldi. :A Ama olsun, sesini duymuş oluruz, yeni fiziğini görmüş oluruz. :J:X Hoş senin bir 80 olman lazım nedense bu aralar senin fiziğine yürüyorum. :F
Baktın Çağatay dan sana yar olmaz elindeki bana kaldın işte :A bakalım ilerleyen günlerde vücudumu ortaya sunacak bir kıyafet giyerek söylerim belki :F