TVen Forum Magazin 6.Bölüm

rüzgar gülü kısmı cnm :F :F :F

@xemrexxx de şöyle bir roportaj yap napıyor çenesi niye durmuş bir kendini hatırlatsın ayoll gerçi ben biliyorumda millet bilmiyordur emresiz magazinmi olur git kapısına dayan ayoll ne bu hali anlatsın :A :A :A
tükenmişlik sendromuna girdi o bence. :A

Şimdi de emre'yi mi düşünmeye başladın. :unamused::unamused:

@OzaN blöf yaptı ama ben yedim oy toplamadım.:A Ben zaten toplamıyordum Shakira'ya oy toplanınca Ariana yenilince bari Rihanna çıksın namimiz yürüsün diyerekten öle yaptım. Shakira'ya oy toplayanlar utansın.:A
tükenmişlik sendromuna girdi o bence. :A

Şimdi de emre'yi mi düşünmeye başladın. :unamused::unamused:
hahaha harununda bir kafasını dinlemesi gerekiyor bence odada sinek uçuyor desem erkekmi diye soracak :F :F :F

Atacan hakkında yapılan itirafı doğru bulmadım, yayınlanmasını da pek doğru bulmadım. İzni var mı bilmiyorum, umarım vardır. İtirafı da sokak sanati yapmış gibi geldi bana. :)

Bölüm de güzel olmuş, eline sağlık @Harunnn60 :D

Atacan hakkında yapılan itirafı doğru bulmadım, yayınlanmasını da pek doğru bulmadım. İzni var mı bilmiyorum, umarım vardır. İtirafı da sokak sanati yapmış gibi geldi bana. :)

İzni var canım böyle diyeyim de olay bana kalmasın. :A @sokak sanati sende duy. :D

Teşekkürler.:kissingheart::kissingheart:

Kendisi ortalama demiş geçen bölüm de ona benzer bir yorum yapmıştı. :F
He tabi hemen herkes begensin istiyorsun yok ya :A ben zor beğenirim :A

Kendisi ortalama demiş geçen bölüm de ona benzer bir yorum yapmıştı. :F

Triplerinden gireceğim askerlikten çıkacağım. :A :A
Beni kameralara nasıl yansıttığında begenip beğenmeme kısmını etkiler :A seyirci beni seviyor küçük düşürme :A

İtiraflar ilgili yorumum yukarıda. Yanlış gelmiş sana yine.😉
Ben @mrt-06 ile ilgili problemleri aştığımızı düşünüyorum. En azından ben aştım. Şimdi durup dururken niye öyle itirafta bulunayım. Yanlış düşünmüşsün. Umarım bi özür dilersin.:)

İtiraflar ilgili yorumum yukarıda. Yanlış gelmiş sana yine.😉
Ben @mrt-06 ile ilgili problemleri aştığımızı düşünüyorum. En azından ben aştım. Şimdi durup dururken niye öyle itirafta bulunayım. Yanlış düşünmüşsün. Umarım bi özür dilersin.:)
Ben niye özür dileyeceğim, tahminde bulundum sadece. Bendim veya değildim der bitirirsin. :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc