'En İyi Ben Seçerim' Şampiyonu: Bully

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
konsept dizi reklam ve sinemala agirlikliydi. En iyi Jenerik Fragman kamuspotu, Kemal Sunal Filmleri, çizgi film, animasyon ve yerli yabanci dizi jerikleri olarak belirli bir saate herkes ayni anda secimini yapti :) benim yarismamda 3 haftada 1 eleme yapildi ve 3 haftanin toplamindaki puanlar final puanlarini ve elenenebi belirledi. Finalistimde 3 kişiydi.
Son haftalarda gizli konsept secimi yaptim jüriler bilmedi kim ne ile yaristi.
Hani cok kisi diyorya @Bully isminden dolayi aliyor, benimkinde o ihtimali sifırladik. Hic oy kullanmamis juriler kim neyle yarisiyor bilmeden oyladi :D ama sonuç yine Bully :A
@ozgur2113 işte konsept aciklamasi böyle :A ödülde Bully'nin kapak resminde :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Güzel formatmış fikrine sağlık :D
Yarışmacı olursun inşallah :D sahne kapma kısmı stresli ve bir haftalik performansa göre değilde 3 haftanin toplamindaki puanlara göre elenme oluyor :) her hafta farkli konspet oldugu için kimse avantajli olmuyor :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
MusicSurvivor bittiği gibi başlıyordu sanırım ama @Çiğdem- ara verecek gibi duruyor. :A
hahah aa yok yarışmalarımız 1 yıldır bittikden sonra hep 2 ay gibi bir ara veriyoruz bu işin sırrı acele etmemekten geçiyor ayoll birde aynı anda 2 şarkı yarışması olmaması kararını verdik atacan o şarkı benimi sunucak onun bitmesini beklicez yine zaten son normal sezonumuz olucak sonrada bir 2.all star ile veda sezonu yapacaz bir devirin kapanmasına az kaldı 2015 den beridir forumun tutkun olduğu birşey sonra bir boşluğa düşecez zaten :F