Evlenemiyoruz Ey Forum!

@Çiğdem- 'den bekliyorum ilk evlilik haberini onun dışında forumda ki arkadaşları aşağı yukarı tanıdığım için evlenecek yok bence.:A

Eee tıp okumaya çalışıyorum olsun bir şeyler :A (O değilde ne iğrenç bi bölümdür lo @berkann kesin eminmisin tıp okumak istediğinden ? Bir arkadaşım tıpı 1 de terk etti şimdi mühendisliğe geçecekti ona göre karar ver :( )

Ben de birini bulsam evlenmeye çalışırım ama evlenince ne kadar süre evli kalırız bilemem :F

Emin değilim. :D Ama eğitiminden dolayı değil. Eğitim bir şekilde halledilir yani zor olsa da.

Forumun yaş ortalaması yeni yeni artıyor bence. Çoğunluk hala üniversitede ya da yeni mezun olmuş kişiler. Bu yüzden evlenen çıkmaması normal gibi. :D

Bu konuda sen, @Çiğdem- ve @Yakamoz-Asi yarışacaksınız gibi, bakalım kazanan kim olacak :A
Peki sen ? :A
Emin değilim. :D Ama eğitiminden dolayı değil. Eğitim bir şekilde halledilir yani zor olsa da.

Forumun yaş ortalaması yeni yeni artıyor bence. Çoğunluk hala üniversitede ya da yeni mezun olmuş kişiler. Bu yüzden evlenen çıkmaması normal gibi. :D
Olsun universitede evlilik iyidir zinde tutar :A
@Çiğdem- 'den bekliyorum ilk evlilik haberini onun dışında forumda ki arkadaşları aşağı yukarı tanıdığım için evlenecek yok bence.:A
Sen ne zaman evleniyosun :A
2018 yazına ilk sürpriz belki benden gelir, o olmazsa 2019 yazı kesin gibi. :A

Forumda ilk evlenen ben olacağım öyle hissediyorum @Çiğdem- @mrt-06 @Bully :A Son evlenen de @DarkLeqenD olur, kim ne yapsın bu arkadaşı? :A
Kaç talibin var :A
Hayırlısı be gülüm. :A
Senden de bekleriz belki :A

Konudaki ilk gifte @destere vs @Çiğdem- varken 2.sinde @vadikızı ve @xemrexxx var bence :A

Son düzenleme:
İlk ben evlencem. :A
@Çiğdem-

Çiğdem evlenseydi şimdiye torun sahibi olurdu. :A Resmen küfür ettim. :A

Ben direkt yuva kurmak istiyorum o yüzden çabuk evleneceğimden eminim. :F Yok oraları sadece izliyorum çıkmam. :F

2018 yazına ilk sürpriz belki benden gelir, o olmazsa 2019 yazı kesin gibi. :A

Forumda ilk evlenen ben olacağım öyle hissediyorum @Çiğdem- @mrt-06 @Bully :A Son evlenen de @DarkLeqenD olur, kim ne yapsın bu arkadaşı? :A

Bu konuda sen, @Çiğdem- ve @Yakamoz-Asi yarışacaksınız gibi, bakalım kazanan kim olacak :A
hahah aa banada öyle geliyor geçte olsa ilk ben evlenecem gibi duruyor gelin olmuş gidiyorsun şarkısını söylersiniz artık ogün geldiğinde :F :F :F

ya ne adamsın yine güldürdün:D
üstümüze tankla gelseler yine de gitmez o lanet:D
Insallah gider neden gitmesin ya :(
Ben zaten evlenmeye inanılmaz meraklıydım. :A
Merakli degilmisin :A Evlenmeye olmasa da başka şeylere merakin vardir :bhr:
hhaha şarkıyı dertli dertli @destere söylerse ozaman keyiflenirsin ama cnm :F :F :F @sokak sanati
Ben üzülürüz kız.sa
Bu Harun sana yaziyor bence Çiko :A

Daha çok gencim, hayatımı karartmaya niyetim yok :A
Hayatinin baharini yaşatacak bir kadın bulursan peki :

Benim en az 10 senem falan var :A
10 sene sonra kaç oluyordun :A Sana Yagmur Tanrisevsini alalim 10 sene sonra kartlasmis olur talibi malibi olmaz piyasadan da silinir :A

Insallah gider neden gitmesin ya :(

Merakli degilmisin :A Evlenmeye olmasa da başka şeylere merakin vardir :bhr:

Bu Harun sana yaziyor bence Çiko :A

Hayatinin baharini yaşatacak bir kadın bulursan peki :

10 sene sonra kaç oluyordun :A Sana Yagmur Tanrisevsini alalim 10 sene sonra kartlasmis olur talibi malibi olmaz piyasadan da silinir :A

10 sene sonrada gideri olur :F 27 oluyorum sanırım :D