Evlenemiyoruz Ey Forum!

@xBUGRAx sen de yaşlandın dimi 😱 hadi evlenmeye :Z

Şu an 5 yaşında 30 yıl sonra evlenecekmiş. :A (EVLENEMEDİ)
Evlenir belki ama çocuğu olur mu bilemem :A
5 demişken @Çiğdem- evlenseydi şimdiye 5 benimde 1 yaşında çocuğum olcaktı :F

O programlar 5-6 yıl sonra hala olursa doktor olarak çıkmayı düşünüyorum hem kendimi tanıtıp hasta çekerim hem birini bulurum belki :F

Olsun işte çocuğum olurdu şimdiye ben de evlenmek zorunda kalırdım çocuğum olduğu için :F

5 in bir katı mı :A

Helaaaağğğllllll
giphy.gif

Her şey kısmet beee. Ne diye kasalım ki kendimizi illa bir kız olsun evlenelim diye. :A 'Zamanı gelince o benim karşıma çıkacak ve beni bulacaktır' mottosuyla rahatlığımda boğularak yaşamımı devam ettirmekteyim. :A Zaten üniversite de bitti mesleğimiz de olacak yaz tatilinden sonra, artık sonrası bu gibi şeyler yani. Hayırlısı be gülüm. :A :A

Her şey kısmet beee. Ne diye kasalım ki kendimizi illa bir kız olsun evlenelim diye. :A 'Zamanı gelince o benim karşıma çıkacak ve beni bulacaktır' mottosuyla rahatlığımda boğularak yaşamımı devam ettirmekteyim. :A Zaten üniversite de bitti mesleğimiz de olacak yaz tatilinden sonra, artık sonrası bu gibi şeyler yani. Hayırlısı be gülüm. :A :A
Öyle diye diye çürüdük lo :F
Üzülme 1-2 seneye evlenerek siftah yaparım:A
Talibin var yani :A

Ünlü olmak kolay değil :X bedelini ödemeye hazırmısın? Çook yakında fav10.net'te.....

Dizi tanıtımı gibi oldu, acaba dizi mi yapsan başrolüm olurdun :F
Bedelini Kıbrısta defalarca ödüyorum ben merak etme :A

18 :A:A Ben okulumu okıcam 22 yaşına kadar sonra 5 sene hayatımı yaşıcam, 27 yaşında evlenirim öyle planladım :A:A
Ben de 19. 5 veya 6 yıl daha tıp okuycam 24-25 olcam sonra da hemşirelere yazacağım :F @DarkLeqenD

Her bedel söylenmez esprisi kaçar :F
Yok yok benim kendime güvenim tam mottomdam geri adım atmam. :A Zamanı gelince o dediğim durumun olmasını yüksek bir olabilitede görüyorum. :A Çürümeyiz evelallah daha genç ve güzeliz. :A
Genç olduğum doğru ama pek güzel değilim :F Zamanı inşallah hemen gelir :A