Evlenemiyoruz Ey Forum!

Ben de 19. 5 veya 6 yıl daha tıp okuycam 24-25 olcam sonra da hemşirelere yazacağım :F @DarkLeqenD

Her bedel söylenmez esprisi kaçar :F

Genç olduğum doğru ama pek güzel değilim :F Zamanı inşallah hemen gelir :A
Acını paylaşiyoruz, dik dur, senin gibi güçlü nesillere ihityacımız var. Benim kahramanım sensin :praying: ( :A )

Ben de 19. 5 veya 6 yıl daha tıp okuycam 24-25 olcam sonra da hemşirelere yazacağım :F @DarkLeqenD

Her bedel söylenmez esprisi kaçar :F

Genç olduğum doğru ama pek güzel değilim :F Zamanı inşallah hemen gelir :A
Olsun senin de iç güzellğin yüksek düzeyde olur o zaman. :A Herkesin bir beğeneni çıkar elbet seni bu halinle de sevenler çıkacaktır elbet, yani inşallah. :A

oooooooooooo çok bilgece bir laf bu. :A
Eee tıp okumaya çalışıyorum olsun bir şeyler :A (O değilde ne iğrenç bi bölümdür lo @berkann kesin eminmisin tıp okumak istediğinden ? Bir arkadaşım tıpı 1 de terk etti şimdi mühendisliğe geçecekti ona göre karar ver :( )

Ben direkt yuva kurmak istiyorum o yüzden çabuk evleneceğimden eminim. :F Yok oraları sadece izliyorum çıkmam. :F
Ben de birini bulsam evlenmeye çalışırım ama evlenince ne kadar süre evli kalırız bilemem :F

Eee tıp okumaya çalışıyorum olsun bir şeyler :A (O değilde ne iğrenç bi bölümdür lo @berkann kesin eminmisin tıp okumak istediğinden ? Bir arkadaşım tıpı 1 de terk etti şimdi mühendisliğe geçecekti ona göre karar ver :( )

Ben de birini bulsam evlenmeye çalışırım ama evlenince ne kadar süre evli kalırız bilemem :F
Hukuk = PDR = Psikoloji = :bhr: :love1:

Sen okulu bitir hava kaparlar. :D

O bölümleri okumayı ben de isterdim ama babam ilerde işsiz kalmamdan korkup iş garantisi olan bölüme verdi :) Aslında bölüm havalı en azından hastanede veya biyerde ben tıp okuyorum diyince kendimi iyi hissediyorum ama okuması işkence 😱

Amin :Z
Bence yazdığım bölümlerin havalılık derecesi tıpdan daha çok. :A Bence yani. :D

Bence yazdığım bölümlerin havalılık derecesi tıpdan daha çok. :A Bence yani. :D
Psikolojiyi geçtim ama hukuk her ünide var lo.Kıbrısta 21 tane üniversite varmış ve hepsinde var gibi hukuk mesela :) Ben savcı olmak isterdim mesela ama işsiz kalma ihtimalim de vardı öyle hırslı biri değilim çünkü :(

Rekabet ortamı çok fazla hukukta @DarkLeqenD yapamayacağımı düşünerek yazmadım tercihlerime :(

Psikolojiyi geçtim ama hukuk her ünide var lo.Kıbrısta 21 tane üniversite varmış ve hepsinde var gibi hukuk mesela :) Ben savcı olmak isterdim mesela ama işsiz kalma ihtimalim de vardı öyle hırslı biri değilim çünkü :(

Rekabet ortamı çok fazla hukukta @DarkLeqenD yapamayacağımı düşünerek yazmadım tercihlerime :(
Havası yeter be yemişim işsiz kalmasını. :D