Evlenemiyoruz Ey Forum!

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,810
Puanı
1,060
giphy.gif

Kaç yıldır bu forumdayım evlenen hiç görmedim.Neden evlenemiyoruz ki :( Üstümüzde bir lanet falan mı var ? İnşallah o lanet bozulur gidip foruma kurşun döktürelim :bhr:

giphy.gif

Son düzenleme:
Forum yaş ortalaması 22-23 değil mi:F (ilk üye oldugum da 18-19du şaşirmiştim:F)
Gencecik başınıza çorap örüp, o çorabı yakmayın:X Forum ortalaması 28-30 olunca bi daha konuyu aç @cookies :A

Forum yaş ortalaması 22-23 değil mi:F (ilk üye oldugum da 18-19du şaşirmiştim:F)
Gencecik başınıza çorap örüp, o çorabı yakmayın:X Forum ortalaması 28-30 olunca bi daha konuyu aç @cookies :A
Ama evlilik sezonununda artık açılması lazım kaç yıl geçti :A 2007den beri evlenen var mı acaba :D

En son @RüzgarGülü nişanlıydı evlenen biri olursa ilk o olur. :A
Evlensin bakalım cool çocuk :A
Evet şuraya sıraya dizilin uzatın kolları merak etmeyin hepinize yetecek kadar ok'um var. :A
Ok diyince aklıma kötü şeyler de geldi hani markette kasaya yakın bulunur genelde :A
İlk ben evlencem. :A
@Çiğdem-
Evlen de düğün basalım :A

Ben üye oldugum tarihten sonrasını merak ederdim, öncesindeki kişilerden banane:A
@Çiğdem- @vadikızı @OzaN @denizz19 @mrt-06 gibi örnekler evlenirler inşallah :bhr:

Uzun bir süre evlenmeyi düşünmüyorum. 30 yıl kadar falan.

Niye böyle net ve kararlı cevap verdin? Esra'ya mı cıkcan Seda'ya yoksa ıyyyyg zuhale mi:F
O programlar 5-6 yıl sonra hala olursa doktor olarak çıkmayı düşünüyorum hem kendimi tanıtıp hasta çekerim hem birini bulurum belki :F

O evlenmeye teşvik etse iyi ya, günahkar olursun günahkar. :A

5. :A
Olsun işte çocuğum olurdu şimdiye ben de evlenmek zorunda kalırdım çocuğum olduğu için :F

5 in bir katı mı :A

O programlar 5-6 yıl sonra hala olursa doktor olarak çıkmayı düşünüyorum hem kendimi tanıtıp hasta çekerim hem birini bulurum belki :F

Olsun işte çocuğum olurdu şimdiye ben de evlenmek zorunda kalırdım çocuğum olduğu için :F

5 in bir katı mı :A
Şu an 5 yaşında 30 yıl sonra evlenecekmiş. :A (EVLENEMEDİ)