Yıldızlar Yarışıyor 7.Sezon | 1.Hafta

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
bari en iyi sahnelerini seçme ne sahneleri ziyan olmasın ne de Başkası ilk haftadan güme gitmesin:A

-15 alacaklar elenme riskleri olduğundan iyi sahne seçiyorum :A

Abla Şebnem Gürsoy efsanesinden başlamışsın, başarılar :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ilk haftadan zirvedeki sahneyi kullandın.O sahnenin hangi hafta olursa olsun bir türk dizi sahnesine geçilmesi imkansız. Bu kadar iddialıyım:D
ilk haftaya etkili bir açılış yapmak istedim sahne sıkıntısı çekmem sanırım sülüman ve cevdet den bile bir sürü sahne çıakrtırım başka önemli dizileride oldu binbir gece aliye vsyle :F

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,469
Puanı
1,061
ilk haftaya etkili bir açılış yapmak istedim sahne sıkıntısı çekmem sanırım sülüman ve cevdet den bile bir sürü sahne çıakrtırım başka önemli dizileride oldu binbir gece aliye vsyle :F
İlk Aşk filmine bir bak güzel bir sahne var orada da.Binbir Gece"den siyah gece konusunu al çık derim:D Her türlü favori Halit usta.Eğer bununla da böyle bir sezonda şampiyon olamazsan benden çekeceğin var haberin olsun:D:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Binbir Gece falanda var dicektim yazmışsın:F
henüz sahne listesi olusturmaya baslamadım çok acele etmezsinde yol haritası çizeriz inş :A

İlk Aşk filmine bir bak güzel bir sahne var orada da.Binbir Gece"den siyah gece konusunu al çık derim:D Her türlü favori Halit usta.Eğer bununla da böyle bir sezonda şampiyon olamazsan benden çekeceğin var haberin olsun:D:A
son yarıştığım sezon şampiyon oldum çetin tekindor ile ozaman içerde de yoktu karadayı sahneleriyle olmuştum hemde all star olursa daha güçlü olucam yarışırsam tabi :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,469
Puanı
1,061
henüz sahne listesi olusturmaya baslamadım çok acele etmezsinde yol haritası çizeriz inş :A

son yarıştığım sezon şampiyon oldum çetin tekindor ile ozaman içerde de yoktu karadayı sahneleriyle olmuştum hemde all star olursa daha güçlü olucam yarışırsam tabi :A
Youtube`a gir Çetin Tekindor yaz ilk 10 sahneyi al zaten yarı finale çıkarsın:A