Yıldızlar Yarışıyor 7.Sezon | 1.Hafta

Sen Dizi Savaşları'na kullandıktan sonra ben de Yıldızlar'a kullanırım. Oy göndermediğin için elenmiştin borçlusun. :A

Ben senin tüm etkinliklerine katılmama rağmen, sen benim etkinliğime katılmadın sen kullan ilk :A

Ben attım ya üstte.

Nerde göremedim ben neyse oy yollayan olmamıştı sorun yok :X

@Dosi @pompy @mrt-06 @denizz19 @sokak sanati @eskici @*YıldırıM* @Bully@S.G.A.T. @mesmeso61 @MasacRE- @FaJi @turkuazz @MayısKralı @xemrexxx @Harunnn60 @Billy Kane @Yiğitt @Çiğdem- @vadikızı @Tzira @Aserat @Yakamoz-Asi

Oy kullanan yok daha ama izleyeniniz vardır belki diye söylüyorum. Serkan Keskin'in sahnesinde benden kaynaklı değişiklik yaşandı, bilginize. :X

@S.G.A.T.

Sen benimkine katılmama rağmen oy göndermedin bu yüzden ilk sen kullan. :A

İlk sen :A

Son düzenleme:
Nerde göremedim ben neyse oy yollayan olmamıştı sorun yok :X

@Dosi @pompy @mrt-06 @denizz19 @sokak sanati @eskici @*YıldırıM* @Bully@S.G.A.T. @mesmeso61 @MasacRE- @FaJi @turkuazz @MayısKralı @xemrexxx @Harunnn60 @Billy Kane @Yiğitt @Çiğdem- @vadikızı @Tzira @Aserat @Yakamoz-Asi

Oy kullanan yok daha ama izleyeniniz vardır belki diye söylüyorum. Serkan Keskin'in sahnesinde benden kaynaklı değişiklik yaşandı, bilginize. :X

@S.G.A.T.

İlk sen :A
Benim internet yok şu anda telefonla idare ediyorum

Ben seçtim sahneyi Burçinde iyi bence :A :A :A Şey ben şu karadeniz dizisinde şiveyi ayarlayamadım :A
Ceza alacak ozaman eskici burcin ağlaması dısında yokki tuncel ile yarışan birisi kullanır bu sahneyi sözleri ramiz dayı söylüyor burcin bakıyor ayyaş gibi :A :A :A

şiveye takılma karadenizde öyle şive yapan yok zaten :F

iyide ramiz dayı ile ben yarışmıştım finalde görmüştük bu manyak @eskici yarışmacımı çalmış resmen ayoll sahnede ramiz dayı dışında birşey yok çünkü :A :A :A @Bully @mrt-06 @sokak sanati
Benim seçimim sana büyük sürpriz olacak ablacım. :A

Oylarımı verdim. Yorum isteyen beğensin.:A @mrt-06 @eskici @*YıldırıM* @vadikızı @Bully @S.G.A.T. @turkuazz @mesmeso61 @denizz19 Akşam 00'da yorumum gelecek.:A
Özellikle Çiğdem ile senin yorumunu merak ediyordum zaten. :A Bekliyorum. :D

Ceza alacak ozaman eskici burcin ağlaması dısında yokki tuncel ile yarışan birisi kullanır bu sahneyi sözleri ramiz dayı söylüyor burcin bakıyor ayyaş gibi :A :A :A

şiveye takılma karadenizde öyle şive yapan yok zaten :F

Konuşması biraz değişik bu dizide Burçin'in evet -15 cezayı yedi oyda kullanmazsa toplam -25 puan cezası var :A

Şive kullanmayayım o zaman :F