eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 2. Hafta

Söz
Kavak Yelleri
Suskunlar'a başarılar dilerim. :love1:

Suskunlar en başta sosyal sorumluk projesi.Aradan bir farkı var.İsteseler Murat Yıldırım`lı,Aslı Enver`li Sarp`lı bir kadroyla aşk mafya karışık bir şey çekebilirdiler ama yapmamışlar.Sevilmemesi çok garibime geliyo valla:D

Söz
Kavak Yelleri
Suskunlar'a başarılar dilerim. :love1:
@Aserat jüride değilse ekle :A
ben yokken yerimi dolduracak yeni jüriler lazım sana :D

Suskunlar en başta sosyal sorumluk projesi.Aradan bir farkı var.İsteseler Murat Yıldırım`lı,Aslı Enver`li Sarp`lı bir kadroyla aşk mafya karışık bir şey çekebilirdiler ama yapmamışlar.Sevilmemesi çok garibime geliyo valla:D
sevilmeme diye birşey yok. Sevildiki zirvede tamamladin 😉 Dur bakalim daha ilk haftadan birşey belli değil :)

Ben izlemedigim sevmediğim içerde dizisine 9 puan verdim :) sana özeldede demistim, ben sahneye bakarim dizilerin isimlerine degil :D
normali o zaten.Ben de ne Kavak Yelleri ne de Anne izlemişliğim var ama tam puanları verdim.Sahne heyecanlandırıyorsa kaliteliyse farketmez)

normali o zaten.Ben de ne Kavak Yelleri ne de Anne izlemişliğim var ama tam puanları verdim.Sahne heyecanlandırıyorsa kaliteliyse farketmez)
Benim yarismamda senin gibi jürim olsaydi keşke :D illerde 2.sezon yaparsam jüride olmani isterim tabi eğer yarısmacı olmazsan :D

arasıda kullan sonucta 1. oldu forumdada sıcağı sıcağına :A :A :A

şu arasın melek morgk sahnesi bence çok iş yapar dram zaten seviyor forum :A

Bu sahneyi düşünüyorum morg sahnesini düşünmüyorum ben çok etkilenmedim ondan :A

Morg sahnesi dediğin böyle olur :A