eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 2. Hafta

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
aa yanlıs anlama küçük ortak olarak karısıyorum yoksa yarışmacı değilim banane ayoll
:A :A :A
Ben de genel olarak konuşuyorum zaten ama sezon başladıktan sonra yapılan itirazlarla uğraşmak istemiyorum. Duruma bakar gereken önlemi alırız ama şimdi gerek yok. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bence yol yakınken vazgeç ayoll @Bully bu kuralı doğru biliyormu bilse kabul etmezdi ben tanıyorum onu bu konularda :A :A :A
Biliyorum tabii ki, Kuzey Güney'le de bu sistemle şampiyon olmuştum :D

Niye kabul etmeyeyim, bana yarayan bir durum :A

Aserat da farklılık katıp tüm sezondaki emekleri baz almak istemiş, bence mantıksız bir sistem değil :D

Zaten iddialı seçem yapan 2 sistemde de açık ara yapar yani finale kaldığı sürece :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Her yarışma aynı şeyi yapıyor Dizi Savaşları'nın bu konuda biraz daha farklı olmasını istiyorum. Ona bakarsan dediğin sistem olsa da pek bir şey değişmez. :)

Niye değişmesin. Finalde daha iyi bir sahne kullanıp final puanı avantajını yok edebilir geride kalan bir yarışmacı ama diğer durumda arada 100 puan fark olacak en. Mecburen pes edip finalin heyecanını bitirecek.:) Doğru olan bu çünkü bu sistemi yapiyor her yarışma.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Biliyorum tabii ki, Kuzey Güney'le de bu sistemle şampiyon olmuştum :D

Niye kabul etmeyeyim, bana yarayan bir durum :A

Aserat da farklılık katıp tüm sezondaki emekleri baz almak istemiş, bence mantıksız bir sistem değil :D

Zaten iddialı seçem yapan 2 sistemde de açık ara yapar yani finale kaldığı sürece :D
Ben de genel olarak konuşuyorum zaten ama sezon başladıktan sonra yapılan itirazlarla uğraşmak istemiyorum. Duruma bakar gereken önlemi alırız ama şimdi gerek yok. :)
aa bilmiyorum 1.sezon vadi ile yarıştık hala yarım kaldı sezon geçen sezonda yarışmacı değildim normal final puanlı gidiyor sanıyorum ozaman 1. belli ayoll içerde :Z:Z:Z

@sokak sanati @mrt-06 kendilerini yormasınlar :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
aa bilmiyorum 1.sezon vadi ile yarıştık hala yarım kaldı sezon geçen sezonda yarışmacı değildim normal final puanlı gidiyor sanıyorum ozaman 1. belli ayoll içerde :Z:Z:Z

@sokak sanati @mrt-06 kendilerini yormasınlar :A

Bu sistem de yorulsamda işe yaramaz. 1. İle 2. Minimum 150 puan fark edecek. İmkansız bi final heyecansız bi final. Final olmasının anlamı okumayan bi final olacak.:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
formumda önyargılı jüri istemiyorum bro:raisedhands:
hhahah aa napalım efsaneler yukarıda çocuklar duymasın hayat bilgisi var kavak yelleri var içerde var onların üstüne geçmek sevmediğim dziiyle zor suskunlarıda hiç sevmem ama ondan daha çok nefret ettiğim 2 dizi daha var anne kardeş payı oyüzden 1 almazsın :A