eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 1. Hafta

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@sokak sanati sahneni izledim kanka güzelmis :A

havucu sevmemde meltem ve sarmısak kafalı tipsiz kızı var:) onun için sonunculuktan kurtulur senin dizi :)

necla ve ferhundeye laf yok ama leyla eşek sayılır :)

anne ye son ikide yer verirsen saçlarını yolarım hogatha :)
Sahnemi izledin mi :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
gözüme çarptı rezalet bişey:) biz zeynep turna sahnesi bekliyoruz hadi o olmadı şuleyle geleydin cengiz yuvarlağının dramını niye paylaştınki ? :)
demekki en kaliteli malzemeyi bile kötününn eline verirsen rezil edermiş :)
Hepsine sira gelir sen rahat ol ilk hafta Cengiz'le baslayayim dedim sahne güzel sonucta :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
aslında yüzü güzel değil onun yoksa at gibi yani hakkını yemeyelim :)

balık baştan kokar başlangıcı yanlış yapmışsın :) neyse ilerleyen günlerin gelecek vaadettiğinin bilinciyle hareket ederek sonunculuğa atmayız :)
Sonunculuga atma zaten sahne güzel sen duygusalligini düsün Cengiz'e takilma :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
:D Ben sana neyi beğendircem acaba yaa güzel dizidir söz
forum bile seni sevmiyor tam sana cevap veriyordum forum gitti :) bence sen şimdiden dizini değiştir başka bişeyle gel :)

Aynen öyle cok begeniyorum onun oyunculugunu bana da baya bir sahne cikar ondan :A
bir iki güzel sözde zeynep için sarfetsen boncularınmı dökülür :) içinde zeynep övgüsü geçmeyen anne sahnesi istemiyoruz :)

Kerem'in üstüne kola dökülüyor, Rüya üstünü çıkarıp yıkamaya götürüyor. Kerem üstü çıplakken kim gelir dersiniz? Ürperi baskın yapıyor!
İşte ilk haftaki Hayat Bilgisi sahnem, keyifli seyirler efendim. :D

@MasacRE- @turkuazz @xemrexxx @Yiğitt @batuhankaralar @Bully @denizz19 @MayısKralı @mesmeso61 @mrt-06 @sokak sanati @S.G.A.T. @vadikızı @Çiğdem- @destere @Dosi @FaJi

berbat :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,710
Puanı
1,060
forum bile seni sevmiyor tam sana cevap veriyordum forum gitti :) bence sen şimdiden dizini değiştir başka bişeyle gel :)

bir iki güzel sözde zeynep için sarfetsen boncularınmı dökülür :) içinde zeynep övgüsü geçmeyen anne sahnesi istemiyoruz :)

:Doda benim şansıma işte destere

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kerem'in üstüne kola dökülüyor, Rüya üstünü çıkarıp yıkamaya götürüyor. Kerem üstü çıplakken kim gelir dersiniz? Ürperi baskın yapıyor!
İşte ilk haftaki Hayat Bilgisi sahnem, keyifli seyirler efendim. :D

@MasacRE- @turkuazz @xemrexxx @Yiğitt @batuhankaralar @Bully @denizz19 @MayısKralı @mesmeso61 @mrt-06 @sokak sanati @S.G.A.T. @vadikızı @Çiğdem- @destere @Dosi @FaJi

Ürperi var ruhi var @destere @xemrexxx sever :A :A :A

@xemrexxx

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Zeynep'in güzelligi dillere destan olmus zaten ben ne söylesem az gelir o yüzden söylemiyorum :A