MusicSurvivor 6.Sezon Şampiyonu / Erkin Koray Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Tebrik ederim, emeklerinin karşılığını aldın ve hak ederek şampiyon oldun. :) @Tolstoyevski

Sanada tebrikler, finale kadar gelebilmek çok büyük bir başarı. :) @MasacRE-

Emeklerine sağlık. :) @Çiğdem-

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu forumda ilk defa kalitenin başarı sağladığını ve finale çıktığını gördüm. Artık gözüm açık gitmez bundan eminim. :A Klişeleşen yarışma anlayışı son bulmuştur, klişe lobisinin artık eski gücünde olmadığı burada kanıtlanmıştır. :A

Kazanan ve üstada her daim saygısını sunan ve bizim de üstadı anmamızı, hatırlamamızı sağlayan @Tolstoyevski'ye teşekkürü borç bilirim. Tebrikler dostum hak edilmiş bir başarı. :)

Gelelim buralara kadar gelip bizi şaşırtan ve gururlandıran sıvacı yoldaşımıza. Utku kardeşime helal olsun. Klişe lobisini Ezel vari akıl oyunlarıyla yıkıp sistemli gelip finale kadar ulaştı. :A Bu da büyük bir başarıdır. Gözümde ikiniz de şampiyonsunuz. :A @MasacRE-

Çiko sana da emeklerin için teşekkür etmek gerek. Bu sezon kahve ortamını pek kuramadık bizim ekiple ya da olduysa da ben gelemedim malum şartlardan dolayı ama olsun sen yine de iyi iş çıkarmışsındır. :A @Çiğdem-

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beklenen oldu. Tebrikler @Tolstoyevski haketti Erkin Baba. Farktan iyi olmuş. Muhteşem.:Z

Bu sezonun sürpriz finalisti oldun @MasacRE- Ciddi emek harcadın. Bence akıllarda kalacak bu emeğin eline sağlık seninde.:D

@Çiğdem- ve @Harunnn60 ile yöneticiliği çok iyi becerdik. Özellikle sunucumuz @Çiğdem- 'in emeğine sağlık. Yine keyifli sezon yaşattı bize.:D

Onun dışında başkanlığımı ve muhteşem oylarımı, adaletimi kutlamak isteyen varsa kutlayabilir @DarkLeqenD @EFE UYSAL @mrt-06 @Bully @ozmoturk @FaJi :A

@Çiğdem- in Aşkı Memnu ve Danla Biliç iş birliğiyle yapmış olduğu entrika dolu oyun içinde oyun dönen ve acunvari finaline dair sessiz bir tepki sürdürüyordum halbuki. :A

Ama kabul edelim, güzel bir final oldu. Bir ara umudumu kaybeder gibi oldum hatta. :A

Final haftası hariç yarışma boyunca verdiği emek ve çabadan dolayı @Çiğdem-e teşekkür ediyorum ve MS 7.sezonun son haftasına kadar bu şampiyonluk kemerini koruyacağıma söz veriyorum ayrıca 7.Sezonda da @Bully bizden korksun artık onun dönemini @MasacRE- ile el ele vererek kapattık. :A

Ayrıca @sokak sanati sana da özel olarak teşekkür ettim ya ilk sayfada niye pis nankör diyorsun. :A
Bu forumda ilk defa kalitenin başarı sağladığını ve finale çıktığını gördüm. Artık gözüm açık gitmez bundan eminim. :A Klişeleşen yarışma anlayışı son bulmuştur, klişe lobisinin artık eski gücünde olmadığı burada kanıtlanmıştır. :A

Kazanan ve üstada her daim saygısını sunan ve bizim de üstadı anmamızı, hatırlamamızı sağlayan @Tolstoyevski'ye teşekkürü borç bilirim. Tebrikler dostum hak edilmiş bir başarı. :)

Gelelim buralara kadar gelip bizi şaşırtan ve gururlandıran sıvacı yoldaşımıza. Utku kardeşime helal olsun. Klişe lobisini Ezel vari akıl oyunlarıyla yıkıp sistemli gelip finale kadar ulaştı. :A Bu da büyük bir başarıdır. Gözümde ikiniz de şampiyonsunuz. :A @MasacRE-

Çiko sana da emeklerin için teşekkür etmek gerek. Bu sezon kahve ortamını pek kuramadık bizim ekiple ya da olduysa da ben gelemedim malum şartlardan dolayı ama olsun sen yine de iyi iş çıkarmışsındır. :A @Çiğdem-
Çok teşekkürler sayın başkanım @sokak sanati :bhr: dün dediğim gibi gerek saha içi gerek saha dısında hep destekçim oldunuz @Harunnn60 başkan ile tabi baskan olmasanızda fark etmezdi dost olarak hep yanımdasınız :bhr::bhr::bhr:

@Tolstoyevski hahha aa evet balkon konusmanda özelden yazında biraz eline yüzüne bulaştırmıs oalbilirsin kendini övmüş gibi :F ama niyetini bliyorum tabikide :bhr: zorlu ilk 5 sıralamanda bende yardımcı olmus aslında şuankı basarına sevindim baya erkin ile yakıştınız ortak anlamında :A rahat zaferinide kalp kırızı gecirdip öyle açıkladım ama oda benim takdiğim heyecansız finalde yararımız olmaz malum ksuura bakma :A ms etiketide her şampiyona nasip olmadı güle güle kullan :bhr::bhr::bhr:

@MEnes aa evet sen biraz etkisiz kaldın diğerlerinden yine faydalandık dişi acun olarak bus ezonuda toparladım :Z ama hiç önemli değil ara sıra oy vermeye çalışman bile yetti memnun kalmama işinde gücünde sana allah kolaylık versin :bhr::bhr::bhr:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
All star miydi bu sezon :A
yok normal sezon senin fettahın yapamadığını feridun yaptı final ile :A :A :A

kısaca özet geçeyim sana @destere ye inat herifler sezonu oldu :F

Elenen Yarışmacılar
1.Hafta @DarLeqenD - Calvin Harris
2.Hafta @Billy Kane - Ayşe Hatun Önal ( Çekildi )
3.Hafta @efe UYSA L- Emre Kaya
4.Hafta @MayısKralı - Betül Demir
5.Hafta @ozmoturk - Gökçe
6.Hafta @dreamy - Gökhan Tepe
7.Hafta @mesmeso61 - Kazım Koyuncu
8.Hafta @Mr.At - Aşık Veysel
9.Hafta @batuhankaralar - Mehmet Erdem
10.Hafta @vadikızı - Murat Dalkılıç
11.Hafta @OzaN - Mirkelam
12.Hafta @denizz19 - Ferhat Göçer
Çeyrek Final @turkuazz - Rafet El Roman
Çeyrek Final @mrt-06 - Zeki Müren
yARI FİNAL @Bully Emre Altuğ

Finalist @MasacRE- Feridun Düzağaç

Şampiyon @Tolstoyevski Erkin Koray

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
yok normal sezon senin fettahın yapamadığını feridun yaptı final ile :A :A :A

kısaca özet geçeyim sana @destere ye inat herifler sezonu oldu :F

Elenen Yarışmacılar
1.Hafta @DarLeqenD - Calvin Harris
2.Hafta @Billy Kane - Ayşe Hatun Önal ( Çekildi )
3.Hafta @efe UYSA L- Emre Kaya
4.Hafta @MayısKralı - Betül Demir
5.Hafta @ozmoturk - Gökçe
6.Hafta @dreamy - Gökhan Tepe
7.Hafta @mesmeso61 - Kazım Koyuncu
8.Hafta @Mr.At - Aşık Veysel
9.Hafta @batuhankaralar - Mehmet Erdem
10.Hafta @vadikızı - Murat Dalkılıç
11.Hafta @OzaN - Mirkelam
12.Hafta @denizz19 - Ferhat Göçer
Çeyrek Final @turkuazz - Rafet El Roman
Çeyrek Final @mrt-06 - Zeki Müren
yARI FİNAL @Bully Emre Altuğ

Finalist @MasacRE- Feridun Düzağaç

Şampiyon @Tolstoyevski Erkin Koray
Güzel bir sezon olmus gibi ama daha farkli bir final ve farkli bir sampiyon da cikabilirmis :A Erkin Koray da iyidir tabi tebrikler @Tolstoyevski konusmaya baslamissindir umarim :A :A

az kaldı sezon finaline bağlantılı gidecek @eskici
hahha aa afferim pompy hemen yakasına yapışmışsın ayoll bırakma hemen okut :A :A :A
Durun bakalim zamanla okuruz her seyin bir zamani var :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Güzel bir sezon olmus gibi ama daha farkli bir final ve farkli bir sampiyon da cikabilirmis :A Erkin Koray da iyidir tabi tebrikler @Tolstoyevski konusmaya baslamissindir umarim :A :A

hahha aa evet gerçekten güzel dengeli bir sezon oldu ağustos gibi son bir 7.sezon yapıp sonra all star ile kapatacaz artık kepenkleri :A :A :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

8 bölüm bağlantılı gidecek bağlantılı gidecek oyüzden dedim sezon finalinde şok olucaksınız büyük şok @eskici