Nisan 2017 Ayın En Favori Üyesi: Dosi

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
tebrikler @Dosi birinciliğin kutlu olsun :)
öff sende çok oldun ama habire senimi kutluycaz:) şimdi hediye falanda istersinde boşuna beklersin dün hediye yollamıştım onlar sana 40 yıl yeter :)
bu arada konuyu açan mayıs ne kadar renksiz bir konu açmış:) yılın en pis kutlama konusuna aday göstereceğim bunu :)

ikinci olan hogatham @Çiğdem- ide şiddetle kutluyorum :)
üçüncü olan @vadikızı senide kutlarım tebrikler:)

bu arada finalde oy vermeyip çekimser kalarak bayanlar arasında ayrım ve tercih yapmanın günah olduğunun bilinciyle hareket ettiğimden dolayı yılın en centilmen erkek ödülününde bana verilmesini temenni ederim sayın pis codminler @Bully ve @mrt-06 duyun sesimi :)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
@Dosi canım tebrik ederim çok sevindim adına;)
Sultanımm:love1:hediyem olsun

@destere çok tşk ederim selim;)

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Konu niye bu kadar özensiz .ss

Tebrikler @Dosi ciğim en favori olmayı sonuna kadar hak ettin :D Bu sahneyi sana armağan ediyorum izlerken çok etkilendiğim sahnelerden :) senin de beğeneceğini biliyorum :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Forumu kızlar devralmış, ilk kez üç kızın bu oylamada bir arada olduğunu görüyorum. :eek:

Tebrikler @Dosi :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Daha ilk turdada belirtiğim gibi bundan sonra böyle bir etkinlikte bulunmak istemiyorum ve beni destekleyenler artık oy vermese daha memnun olurum :) @MayısKralı

@xemrexxx @MasacRE- ve @ozmoturk beklemediğim desteklerdi, teşekkür ederim.
@Doğu , @vadikızı , @turkuazz @denizz19 ve @Yakamoz-Asi destekleriniz şaşırtmadı, Ömer şarkıda harikaymış :) teşekür ederim :) diğer destekleyen iki kişi kendini belirtmemiş ama birinin kim olduğunu biliyorum. sizede teşekkürler :D
Başkada beklediklerim yoktu zaten. Destekler dediklerim
desteklemiş :)

@Bully tebrik ettiğin için sağol :)
@tolgab bu aralar en çok dinledigim parça sağol :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Daha ilk turdada belirtiğim gibi bundan sonra böyle bir etkinlikte bulunmak istemiyorum ve beni destekleyenler artık oy vermese daha memnun olurum :) @MayısKralı

@xemrexxx @MasacRE- ve @ozmoturk beklemediğim desteklerdi, teşekkür ederim.
@Doğu , @vadikızı , @turkuazz @denizz19 ve @Yakamoz-Asi destekleriniz şaşırtmadı, Ömer şarkıda harikaymış :) teşekür ederim :) diğer destekleyen iki kişi kendini belirtmemiş ama birinin kim olduğunu biliyorum. sizede teşekkürler :D
Başkada beklediklerim yoktu zaten. Destekler dediklerim
desteklemiş :)

@Bully tebrik ettiğin için sağol :)
@tolgab bu aralar en çok dinledigim parça sağol :D

Tekrar tebrik ederim canım benim forumda görmek seni çok güzel senin yorumun aracılığı ile birşey demek istiyorum bana söylediğin için ayrıca teşekkürler zeynebim kasım 2015 te En Favori üye seçilmişim ben bunu tamamen unuttuğum için başka bir niyetle değil unuttuğum için hiç seçilmedim diye bir kaç kez yazdım onu söylemek istedim ;)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
öncelikle benide şiidetle kutlayan @destere ye :A ve oy veren tekrar düzenleyen @MayısKralı na teşekkürler ilgileemedim kusurada bakmasın :bhr:

3 ile en çok kazanan üyeyim sanırım oyüzden daha olup olmaması önemli değil ilk olanlara hep seviniriz @Dosi ye sevindim oyüzden final gören @vadikızı da tebrikler :bhr:

ben kendime bir öz eleştiri yapmak istiyorum kazandığım 3 aydada bu ay kadar hak etmemiştim açıkca demem lazım :A çünkü ms dışında şarkı etkinliğinide bu ay yürüttüm ve tamamen forum için bir katkıda bulunmuş oldum ama katkı sağladığımı bilmekte ana yetiyor:bhr::bhr::bhr:

yokluğumda destek olan @Bully @Harunnn60 @mrt-06 @sokak sanati ve oy veren herkes önemli olan desteğiniz hepinize çok teşekkürler birşey oldumu bende sizden desteğimi esirgemem zaten biliyorsunuz:bhr::bhr::bhr:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
öncelikle benide şiidetle kutlayan @destere ye :A ve oy veren tekrar düzenleyen @MayısKralı na teşekkürler ilgileemedim kusurada bakmasın :bhr:

3 ile en çok kazanan üyeyim sanırım oyüzden daha olup olmaması önemli değil ilk olanlara hep seviniriz @Dosi ye sevindim oyüzden final gören @vadikızı da tebrikler :bhr:

ben kendime bir öz eleştiri yapmak istiyorum kazandığım 3 aydada bu ay kadar hak etmemiştim açıkca demem lazım :A çünkü ms dışında şarkı etkinliğinide bu ay yürüttüm ve tamamen forum için bir katkıda bulunmuş oldum ama katkı sağladığımı bilmekte ana yetiyor:bhr::bhr::bhr:

yokluğumda destek olan @Bully @Harunnn60 @mrt-06 @sokak sanati ve oy veren herkes önemli olan desteğiniz hepinize çok teşekkürler birşey oldumu bende sizden desteğimi esirgemem zaten biliyorsunuz:bhr::bhr::bhr:

Teşekkür ederim Çiğdem ;)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

teşekkürler,
evet forum için yarışmalar ayarlıyorsun.
Ben bu tarz etkinlikte bulunmak istemiyorum aslina ama haketme mevzusuna değinmişsin bende kendimi az öveyim bari :D
bende bunu hakettim çünkü Nisan ayı boyunca yarışma yürüttüm yardım almadan.
Senin en azından yardımcıların vardı sen hastayken sunmuslardi ve yilin sarkisinindada @Bully de daima yardimcindi zaten.
Ben hastalandiğimda yardim etme nezaketine bulunan olmamisti. Kaç kere yarısmami şiddetli baş ağrım ile sundum yarida kalmasin diye. Finali @denizz19 sunacakti ama Ms ile çakışmayan günlerde ona uymuyordu :) Finali Cumaya mecbur yaptim çünkü ertesi gün tedavim başladı. Final günü yemek yemeye bile firsatim olmamısti işten eve geç geldim diye.
Gecesindede @Bully e hediyesini ayarladiktan sonra dinlenemeden bir kaç saat sonrasinda hastaneye gittim zaten tedavi için.
Desteklenmek güzel bir duygu tabiki. Beni destekleyenler yaptıklarımı önemsemişler sağolsun.
Bir dahaki ay olursun umarım :) yarisma sunmak oy toplamak hesaplamak kolay degil biliyorum. Emek veriyorsun baya.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
teşekkürler,
evet forum için yarışmalar ayarlıyorsun.
Ben bu tarz etkinlikte bulunmak istemiyorum aslina ama haketme mevzusuna değinmişsin bende kendimi az öveyim bari :D
bende bunu hakettim çünkü Nisan ayı boyunca yarışma yürüttüm yardım almadan.
Senin en azından yardımcıların vardı sen hastayken sunmuslardi ve yilin sarkisinindada @Bully de daima yardimcindi zaten.
Ben hastalandiğimda yardim etme nezaketine bulunan olmamisti. Kaç kere yarısmami şiddetli baş ağrım ile sundum yarida kalmasin diye. Finali @denizz19 sunacakti ama Ms ile çakışmayan günlerde ona uymuyordu :) Finali Cumaya mecbur yaptim çünkü ertesi gün tedavim başladı. Final günü yemek yemeye bile firsatim olmamısti işten eve geç geldim diye.
Gecesindede @Bully e hediyesini ayarladiktan sonra dinlenemeden bir kaç saat sonrasinda hastaneye gittim zaten tedavi için.
Desteklenmek güzel bir duygu tabiki. Beni destekleyenler yaptıklarımı önemsemişler sağolsun.
Bir dahaki ay olursun umarım :) yarisma sunmak oy toplamak hesaplamak kolay degil biliyorum. Emek veriyorsun baya.
taibiki finale çıkan herkes hak etmiştir cnm :bhr:

ama ben kendimi övmedim kendime öz eleştiri yaptım bu ne demektir kendini eleştirmektir tam 3 kere akzandığım ayların üçünüde bu ay kadar hak etmedim dedim kendimin hak etmediğini söyledim çünkü şarkı etkinliği forum etkinliğidir yaırşmalar gibi değil forumada en büyük katkılar butür etkinlikelrle oluyor ben gelecek ay kazanırsam yine öz eleştiri yapıcam nisan ayı kadar hak etmedim diyecem insan kendini eleştirebilmeli öz eleştiri önemli birşey yanı bu benimle alakalı birşey sende :hosgeldin: :hosgeldin::hosgeldin:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
çünkü şarkı etkinliği forum etkinliğidir yaırşmalar gibi değil forumada en büyük katkılar butür etkinlikelrle oluyor ben gelecek ay kazanırsam yine öz eleştiri yapıcam nisan ayı kadar hak etmedim diyecem insan kendini eleştirebilmeli öz eleştiri önemli birşey yanı bu benimle alakalı birşey sende :hosgeldin: :hosgeldin::hosgeldin:
tamam sana göre şarkı etkinkikleri iyi foruma katkisi var ama bizim yarismalarin katkisi yok foruma :)
mesaj alinmistir ;)
ve teşekkurler yinede fikrin için :)