Fav10 Sorgu Odası - Hafta 58 - Sorgudaki İsim: Doğu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
@berkann konuya gel üstte ki mesaj tam senlik pampa.:A
Sevmeyebilirler ya. zorla sevdiremeyiz ya kendimizi. :D İşim olmaz demiş iyi bir şey bu da.

Yaşın 21 22 gibi sanırım. Alkol tüketmeye o kadar erken yaşta neden başladın? Ve neden terk ettin?

Seks yaptın mı? :A -bu fazla özele kaçarsa cevap vermeyebilirsin-

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Sevmeyebilirler ya. zorla sevdiremeyiz ya kendimizi. :D İşim olmaz demiş iyi bir şey bu da.

Yaşın 21 22 gibi sanırım. Alkol tüketmeye o kadar erken yaşta neden başladın? Ve neden terk ettin?

Seks yaptın mı? :A -bu fazla özele kaçarsa cevap vermeyebilirsin-
Hazır burdayken birebir cevaplayayım :A Alkolü vefasız ve zalım yar yüzünden tükettim kendimle beraber tükendik işte :A Sonrasında ise çark ettim ve bıraktım bir daha elimi sürmedim :A

Yapmadım :)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,346
Puanı
561
Demek senide kızım diye trollemişim hahahah ben unuttum açıkçası :X

Doğu Eşrefoglu karakteri benim neden aklıma gelmiyor ya. Konu diziler olunca yaratıcılık 0 bende :)

Okul iş güç ne alemde peki ? Evlilik ne zaman?

Evliliğe kısmet deme ben senin kafandaki plandan bahsediyorum:eek:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Orta''Doğu'' :)
http://www.cografyaegitimi.biz/ortadoguda-yer-alan-ulkeler-t9827.0.html sıvacılar arasında cahal istemiyoruz :A

Sıranı bekle biz de insanız :A
valla bu kadar cahilliğe pes :)
ortadoğu avrupalılara göre isimlendirilmiş sen batılıların oraya ne dediğini boşver yani mekke medine türkiyenin neresine düşüyor onu dikkate almak lazım yani güneye düşer :)
tabi istanbuldaysan hafif güney doğuya sapmışda diyebilirsin ama türkiyenin tam güneyi? haritayı aç bak :)
bu arada ben ne sormuştum sana unuttum harbiden ben ne sormuştumda sen sırayla cevaplayacaksın :) karambolden soru kayboldu aklımda yok şimdi :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
valla bu kadar cahilliğe pes :)
ortadoğu avrupalılara göre isimlendirilmiş sen batılıların oraya ne dediğini boşver yani mekke medine türkiyenin neresine düşüyor onu dikkate almak lazım yani güneye düşer :)
tabi istanbuldaysan hafif güney doğuya sapmışda diyebilirsin ama türkiyenin tam güneyi? haritayı aç bak :)
bu arada ben ne sormuştum sana unuttum harbiden ben ne sormuştumda sen sırayla cevaplayacaksın :) karambolden soru kayboldu aklımda yok şimdi :)
Yahu Coğrafya'da Ortadoğu diye tanımlanıyor Türkiye'den bakarsan başka tabi :A O zaman Amerikalı adamlar da Çin'e Yakın Batı'da mı diyor bu mantıkla? :F

Senin sorun gözüküyordu yukarda galiba cevaplayacağım merak etme :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bülent Ersoy kadın olunca sence neden adını değiştirmedi?

Adından memnun musun? Efemiydi ismin hee ondan memnun musun?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bir insan neden çikolata sevmez. :eek: Şeker hastalığın yoktur inşallah. :(

İlerde oğlun eşcinsel olduğunu söylüyor nasıl karşılardın?

@denizz19'un şarkılarını beğeniyor musun sence ışık var mı? :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,993
Puanı
1,060
@Doğu mümkünse cevaplarini sabaha karsi yap :A işe giderken yolda vakit iyi geciyor okurken :F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
PART III :) İyi Okumalar :) :)

SORU;
Favori katogori türün nedir? :A

Ve klişe olarak, bhnd :A

CEVAP; O smileyı kullandığına göre tahmin ettiğim bağlamda sordun? :A Teenage kategorisi :A Gençlerin önünü açmak lazım :A :A

Bu klişeyi senden beklemezdim :A Senin hakkındaki düşüncelerim gün içinde bile değişiyor. Yeri geliyor seni bir kaşık suda boğmak istiyorum :A :A Bazen de siyasi görüşümüzün haricinde çok ortak noktamız olduğu için ''ulan gerçek hayatta tanısam samimi arkadaşım olur muydu ki?'' diyorum kendi kendime. Zaten sana bahsettiğim gibi reel hayatta en yakın arkadaşım seni ''solda'' sıfır bırakır. O derece radikal hatta Marksist-Leninist bir görüşte. Zıtların uyumu diyor, tartışa tartışa geçinip gidiyoruz. Seninle de o ayarda bir ilişkimi olduğunu düşünüyorum. Tartışmaktan keyif aldığım bir üyesin. Zaman zaman beni sinirlendirsen de konuştuğumuz konuların -forumdaki diğer fuzuli tartışmaların yanında özellikle :A- faydalı olduğuna ve kafa açtığımıza inanıyorum. Umarım hararet dozu artmadan bu böyle devam eder :) Fakat 2019'a kadar yaşarsak veya forumda kalırsak ikimizden birinin süresiz ban yiyeceğini düşünüyorum :A :A

SORU;
Merkür Venüs'e atlamış diyorlar ne diyorsun? :D

CEVAP; Hayırlısı ne diyeyim :X

SORU;
5 yıldır evlisin ve eşinin lezbiyen olduğunu öğreniyorsun tepkin ne olurdu? :A

@Tolstoyevski ve @BesaleT ile reel ortamda tartışsan buradakiyle bir farklılık olur muydu? Reelde derdimi daha iyi anlatırım diyor musun? :A

CEVAP; En yakın nöbetçi mahkemeye başvururdum galiba :A

İkisini de reelde tanımak isterdim. Dediğim gibi farklı görüşten insanlardan bir çok tanıdık, akrabaya sahibim. Onlara nasıl ifade özgürlüğü aşığı bir insan olduğumu ispatlamak isterdim :A Özellikle ifade ettiken sonra :A :A

SORU;
konuğun berbatmış :) @Doğu ya ne soralım herşeyini biliyoruz zaten 1.60 boyunda 1.50 eninde kendi halinde bir sıvacı arkadaşımız :)
dur bugüne kadar herkesin konuklara sorduğu ama benim sormadığım kısaltma sorusunu sorayım :)
@Doğu
S.Y.N.A.S.D.E :)

CEVAP; Sorunu inan anlayamadım? :) Kısaltmayı aç, açılamayack bir şeyse özelden aç :A :A Ama kısaltmayı aç başka bir şeyi açma kalpten giderim mazallah :A

SORU;
Hayattaki en sevdiğin 3 şey?

CEVAP; Ailem, Dürüstlük, Çay :A

SORU;
@Doğu kardeşim sana sanatsal bir soru sorayım bari. :A
Sana bir ütopya vaad ediliyor ve tüm kararlar sana bırakılıyor, nasıl bir yer olması gerektiğini sen seçiyorsun. Nasıl bir yer hayal ederdin, o yaşam alanını ve topluluğunu nasıl isterdin? :A

CEVAP; Güzel soru. Öncelikle klişeye girmediğin için çok teşekkür ederim sıvacı kardeşim :) Şimdi bu sorunda kilit nokta ''ütopya'' kelimesidir. Günümüz dünyasında şayet söz sahibi olsaydım mevcut dünya hükümdarlarından daha diktatör bir yönetici olurdum. Kesin yani kendimi biliyorum çünkü :A Fakat dediğin popülasyonu ütopik bağlamda ele alıp tasaralama şansı bana verilse; insanların birbirlerine saygılı olduğu, hoşgörünün hüküm sürdüğü, her türlü olağan üstü koşulda diğer insanların selameti için koşulsuz şartsız ölüme yürüyecek bireylerin var olduğu bir ütopya dizayn ederdim. Sporun, bilimin, ilimin, edebiyatın, sanatın, sinemanın konuşulduğu, insanların ideoljleri yüzünden birbirleriyle düşman olmadığı bir yer. Şu an neden böyle olmuyor diye soracak olursan etki-tepki dünyasında olduğumuz için derim. Bir kesim diğer bir kesimi ''sen islamcısın, laikçisin, kemalistsin, şeratçısın, ortadoğulusun, batılısın'' diğerek ötekileştiriyor. Dolayısıyla bu savların tarafları kati surette bir araya gelemiyor. Bu düşüncelerden yoksun bir topluluğu inşa etmek isterdim. Fakat günümüzde bu mümkün görünmüyor. Keza kendim de bu döngünün bir parçasıyım :A

SORU;

CEVAP; Adam gibi adamsın, forumda ilk konuştuğum kişisin :) Bir ara bize biraz soğuk davranıyordun ama sanıyorum özel hayatındaki sıkıntılardan ötürüydü? İnşallah dostluğumuz uzun yıllar devam eder :) Reel hayatta tanımak istediğim üyelerden birisisin :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,993
Puanı
1,060
PART III :) İyi Okumalar :) :)

SORU;

CEVAP;
O smileyı kullandığına göre tahmin ettiğim bağlamda sordun? :A Teenage kategorisi :A Gençlerin önünü açmak lazım :A :A

Bu klişeyi senden beklemezdim :A Senin hakkındaki düşüncelerim gün içinde bile değişiyor. Yeri geliyor seni bir kaşık suda boğmak istiyorum :A :A Bazen de siyasi görüşümüzün haricinde çok ortak noktamız olduğu için ''ulan gerçek hayatta tanısam samimi arkadaşım olur muydu ki?'' diyorum kendi kendime. Zaten sana bahsettiğim gibi reel hayatta en yakın arkadaşım seni ''solda'' sıfır bırakır. O derece radikal hatta Marksist-Leninist bir görüşte. Zıtların uyumu diyor, tartışa tartışa geçinip gidiyoruz. Seninle de o ayarda bir ilişkimi olduğunu düşünüyorum. Tartışmaktan keyif aldığım bir üyesin. Zaman zaman beni sinirlendirsen de konuştuğumuz konuların -forumdaki diğer fuzuli tartışmaların yanında özellikle :A- faydalı olduğuna ve kafa açtığımıza inanıyorum. Umarım hararet dozu artmadan bu böyle devam eder :) Fakat 2019'a kadar yaşarsak veya forumda kalırsak ikimizden birinin süresiz ban yiyeceğini düşünüyorum :A :A

SORU;

CEVAP; Hayırlısı ne diyeyim :X

SORU;

CEVAP; En yakın nöbetçi mahkemeye başvururdum galiba :A

İkisini de reelde tanımak isterdim. Dediğim gibi farklı görüşten insanlardan bir çok tanıdık, akrabaya sahibim. Onlara nasıl ifade özgürlüğü aşığı bir insan olduğumu ispatlamak isterdim :A Özellikle ifade ettiken sonra :A :A

SORU;

CEVAP; Sorunu inan anlayamadım? :) Kısaltmayı aç, açılamayack bir şeyse özelden aç :A :A Ama kısaltmayı aç başka bir şeyi açma kalpten giderim mazallah :A

SORU;

CEVAP; Ailem, Dürüstlük, Çay :A

SORU;

CEVAP; Güzel soru. Öncelikle klişeye girmediğin için çok teşekkür ederim sıvacı kardeşim :) Şimdi bu sorunda kilit nokta ''ütopya'' kelimesidir. Günümüz dünyasında şayet söz sahibi olsaydım mevcut dünya hükümdarlarından daha diktatör bir yönetici olurdum. Kesin yani kendimi biliyorum çünkü :A Fakat dediğin popülasyonu ütopik bağlamda ele alıp tasaralama şansı bana verilse; insanların birbirlerine saygılı olduğu, hoşgörünün hüküm sürdüğü, her türlü olağan üstü koşulda diğer insanların selameti için koşulsuz şartsız ölüme yürüyecek bireylerin var olduğu bir ütopya dizayn ederdim. Sporun, bilimin, ilimin, edebiyatın, sanatın, sinemanın konuşulduğu, insanların ideoljleri yüzünden birbirleriyle düşman olmadığı bir yer. Şu an neden böyle olmuyor diye soracak olursan etki-tepki dünyasında olduğumuz için derim. Bir kesim diğer bir kesimi ''sen islamcısın, laikçisin, kemalistsin, şeratçısın, ortadoğulusun, batılısın'' diğerek ötekileştiriyor. Dolayısıyla bu savların tarafları kati surette bir araya gelemiyor. Bu düşüncelerden yoksun bir topluluğu inşa etmek isterdim. Fakat günümüzde bu mümkün görünmüyor. Keza kendim de bu döngünün bir parçasıyım :A

SORU;

CEVAP; Adam gibi adamsın, forumda ilk konuştuğum kişisin :) Bir ara bize biraz soğuk davranıyordun ama sanıyorum özel hayatındaki sıkıntılardan ötürüydü? İnşallah dostluğumuz uzun yıllar devam eder :) Reel hayatta tanımak istediğim üyelerden birisisin :)
ben bunlari yarina okurum :D yolculukta. alinti yapalimda kaybolmasin yine :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
işe giderken yani :A uzun sürüyor is yerine varmak :)
ben sorulari özelden soracam. öyle demistin :A
Canın nerden sormak isterse :)

O zaman ben bir part daha hazırlarım geceye doğru veya sabaha karşı :A Onları da okursun :Z :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...