En İyi Ben Seçerim - 9. Hafta 2000'lerde Dizi Jenerikleri

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Yarın da belli bir saate kadar kabul etseydin bari :A

22:59'da yollarım oylarımı :A
gecen sefer ne kadar zor durumda kaldim biliyorsun ve bas ağrimin coğalmasinin bir diğer sebebide son saate oylar birakildi diye. Sen bilirsin. yarin yollarsanda sayarim ben

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
gecen sefer ne kadar zor durumda kaldim biliyorsun ve bas ağrimin coğalmasinin bir diğer sebebide son saate oylar birakildi diye. Sen bilirsin. yarin yollarsanda sayarim ben
Ben bugün yollarım :D

Son gün yollamayı tercih eden jüriler de var, onlardan da zorla oy alman lazım artık bugün :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Ben bugün yollarım :D

Son gün yollamayı tercih eden jüriler de var, onlardan da zorla oy alman lazım artık bugün :A
en sona bırakan @MasacRE- yolladı :)
@Maskeli Fedai zamanında yollamazsa kabul etmeyeceğim. Yarın saat 3 te herşeyi tamamlayıp sonuçlara kadar kafayı dinlemek istiyorum :) yarin misafir gelme durumu olursa pazara kayar sonuçlar :) ve sonuç gecesi gizli seçim konsepti yapacağız :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Sonuç gecesi gizli konsept olacağından haberim yoktu, yeni bir uygulama sandım :A

İyiymiş :F
Çok basit bir okadarda riskli bir konsept ve çabuk seçim yapılabilecek bir konsept olacaği icin hemen sonuç gecemizde yapacağim :A
Cumartesi kafa izini yapın istiyorum :) Pazara yine başlarız konseptlere ve son konseptler :( vay be çabucak bitti

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çok basit bir okadarda riskli bir konsept ve çabuk seçim yapılabilecek bir konsept olacaği icin hemen sonuç gecemizde yapacağim :A
Cumartesi kafa izini yapın istiyorum :) Pazara yine başlarız konseptlere ve son konseptler :( vay be çabucak bitti
Kafa izni olacaksa tamam o zaman :A

Evet zaten hızlı gideceğin en baştan belliydi :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Kafa izni olacaksa tamam o zaman :A

Evet zaten hızlı gideceğin en baştan belliydi :A
farkindaysan hep hafta sonları yapıyorum sonuç gecelerini ve final haftalari bol bol kafa izininiz olacak çünkü pazara konsept seçiminden sonra geriye bir tane kaliyor :) onu sali yada carşamba yapariz. final sonuclarıda Ms ye göre cuma-pazar olur ve biter :(

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,706
Puanı
1,060
ova kızının kendi terciğiydi yani listesinin başindaydi. kimse secmeyince onu aldim listesinden :)

Gelelim değerlendirmeye :) ilk tabloya göre:
7. hafta belirgin zirve veya dip yok puanlar yakın rekabet çok :Z
8. hafta da 1 tane hafif önde olan var ve belirgin geride olan bir yarişmacimiz var diger 4 yarismaci kafa kafaya diyebiliriz :D
9. hafta 50% oylar geldi ve herkesin zirvesinde farkli isimler var.
eğer ilk puan tablosundaki oylar aynı şekilde devam ederse elenenler kıl payı elenecek gibi :(
@EFE UYSAL @denizz19 @xemrexxx @mrt-06 @vadikızı ve @Bully ( herhalde hoş karşılarsın açıklamayı? ) :A

:DAçıklamana da gerek yoktu elenenlerden biri kesin benim zaten 2000 lerde dizi jeneriklerinde en düşük oyu olacağımı düşünüyorum:D

bu hafta sana güle güle diyoruz :A

:D Evet ben bu hafta eleneceğim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,706
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
10 gün sonra ne olacakmış ne düşünüyorsun sen yine :D

Seçeneklerimden biriydi sadece ben diğerlerinden biri olur sanmıştım :D neyse nasip artık
10 gun sonra yarisma bitiyor ve ben sana hangisini en cok istiyorsan üst siraya koy demistim.
neyse zaten herkes tam puan versede kurtulmazdin :F
@Bully dost acı der demi :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,706
Puanı
1,060
10 gun sonra yarisma bitiyor ve ben sana hangisini en cok istiyorsan üst siraya koy demistim.
neyse zaten herkes tam puan versede kurtulmazdin :F
@Bully dost acı der demi :D

Suskunlar vardı benim ilk seçeneceğim oydu oda olmadı mecbur istanbul masalı oldu yoksa suskunlardı ilk sıram:D
evet diyorum ya ben bunda eleneceğim :F